Vägistav rändepakt ja rändepaktijärgne vägistaja

Juhtkiri,
- Updated
©AFP/Scanpix
Saksa politsei eskordib 20-aastast iraaklast Ali Bashari, kes vägistas ja tappis 14-aastase saksa neiu Susanna Maria Feldmani.

Ilmselt arvab ainult nõrgamõistuslik, et rändepakti eesmärgiks on rände tõrjumine – kui vähegi teksti süveneda, siis näeb, et see on suunatud just migrantide tervitamisele.

Rändepakti tõeline tulevikutaust paljastus sel nädalal Soomes, kui politsei oli sunnitud tavapärasest poliitkorrektsusest loobuma ja teatama, et Oulus tegutses kümnekonnast välismaalasest jõuk, kes vägistas verinoori tüdrukuid. See tõi kohe ajalehtedesse ohtralt erinevaid juhtumeid üle kogu Soome. Muide, kuigi kõik Soome väljaanded teatasid ühe ohvri vanusena 10 aastat, kirjutasid Eesti peavoolumeedia väljaanded “alla 15-aastasest ohvrist”.

Mõistagi on vägistajad eranditult Kolmandast maailmast ja moslemid. Helsingi kohtus väitis hiljuti üks süürlasest vägistaja, et nende kultuuriruumis ongi vägistamine loomulik ja ta ei olevat teadnud, et Soomes seda teha ei tohi. Soome on seejuures riik, kes on majandusliku arengu nimel otsustanud ühiskonna migrantidele täielikult avada ja selle eest maksavad soomlannad ränka hinda. Põhjanaabrite juures kõlavad juba hoiatused, kuidas vägistajatele silma mitte jääda, sealhulgas ka riietust valides – kujutage ette, Soomes ollakse jõutud nii kaugele, et oma rahvas peab ennast märkamatuks muutma!

Kuna migrandid saavad Euroopa Liidus suhteliselt vabalt liikuda, on täiesti võimalik, et mõni vägistaja astub ka Tallinnas laevalt maha – seega on piirivalve tõhustamine lausa möödapäästmatu ning seda ka sadamates ja lennujaamades.

Uued Uudised tõid välja ka Rootsi uuringu tulemused, mille järgi peaaegu kõik Rootsi vägistajad on sisserändaja taustaga, ohvriteks noored valged tüdrukud ja vägivalla aluseks vägistajate usk ja kodumaa tavad. Üle Euroopa on teada tuhandeid eurooplannade vägistamisjuhtumeid, millest paljud on lõppenud jõhkrate mõrvadega, nagu 18-aastane nigeerlase poolt tükeldatud itaallanna Maceratas ja 14-aastane saksa neiu, kelle tapja põgenes kodumaale Iraaki, kuid toodi siiski tagasi. 2015. aasta suvel alanud rändekriis, mille alguses pagulasi innukalt tervitati, näitas oma jälki palet juba esimesel aastavahetusel, mil Kölnis ja teistes Saksamaa linnades toimusid massikäperdamised!

Vägistajateks on kogu see “õnnetu” Vahemerd ületav meestemass, keda näeb vabaühenduste laevadelt Euroopas maha astuvat. Euroopa vasakliberaalidele on nad armsad, hoolimata sellest, et eranditult kõik nad tulevad vägivallamaadest – peaaegu terve Aafrika ja Lähis-Ida sõdivad mingil moel.

Eestis on rändepakti suurtoetajad Keskerakond ja sotsid. KE mõtleb muidugi slaavlaste sisseveole, aga sotsid on otseselt need, kes toetavad mustanahaliste ja allahikummardajatest vägistajate sissevedu. Ei maksa väita, et tegelikult soovitakse aidata tõeliselt õnnetuid – seda näeb iga mõistusega inimene ja see on ka statistikaga kinnitatud, et üle Vahemere tulijatest on 83% elujõus mehed.

Huvitav on seejuures asjaolu, et sotside seas on palju feminismikalduvustega naisi, kes poevad soolise palgalõhe pärast kasvõi nahast välja, aga samas avavad tee eestlannade vägistajatele. Kas suur must jõuga võttev mees on marufeministide mingi salaunistus? Taas – ärge rääkige ülepingutamisest, Soome näide on sel nädalal kohe varnast võtta ja usutavasti ei soovinud hõimuvelledki omal ajal piire avades vägivallatsejaid sinna – aga nad on kohal, paaritunnise laevasõidu kaugusel.

Rändepakt on üliohtlik rahvusriikidevaenulik käkerdis, millele tulnuks kohe tuli otsa pista. Kuigi EELK peapiiskop Urmas Viilma räägib vajaduses näha migrantides ennekõike inimesi, on ka see ebaõige käsitlus – kogu Euroopa rändepoliitika näitab, et heade inimeste abistamisega toodi sisse meeletu hulk kaabakaid, kelle vägivald nullib ära kogu heategevuse efekti, muutes abistajate elu õudusunenäoks. Seega – veelkord “EI” rändepaktile!

Loe ka Uuring: migrandite seksuaalsed rünnakud Euroopa naiste vastu on tingitud religioonist

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused