Valid Keskerakonna, valid Venemaa, nõukaaja, Aljoša ja bütsantsliku suhtumise

Juhtkiri,
- Updated
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
Valid Keskerakonna, saad…

Kui Riigikogu valimistel saaks hääletada vaid muust rahvusest Eesti kodanikud, teeks Keskerakond puhta töö, kirjutab BNS.

Kui Keskerakonna toetusprotsent oli kolmapäevase seisuga 24,7, siis eestlaste hulgas oli see vaid 13,7, muust rahvusest valijate seas aga koguni 67,3. Ka Eesti 200 koguks toetust juurde, kui hääletada saaks vaid muust rahvusest kodanikud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Keskerakond võib vahel tunduda lääne(Brüsseli-)meelne ja ongi, kuid oma eesmärke viib ta ellu venestamisega, mis on sisuliselt läänelik multikultuursuse rakendamine venelaste abil, ning rahvusriigi asendamine kodanikupõhisega. Piltlikult võttes tähendab kartellis Keskerakonna valimine Ida-Rooma valimist, Reformierakond aga Lääne-Roomat, kusjuures hukkusid ju nood mõlemad.

Räigemalt öeldes – kui teile meeldib “Võimalik vaid Venemaal”, valige Keskerakond või ka sotsid ja Eesti 200. Nemad toovad siia ehtsa sovjetveneluse isegi siis, kui Eestit otseselt Venemaa külge ei aheldata.

Keskerakond elatub venelaste häältest ja venelased toetavad teda. Mõistagi peab Keskerakond neile selle eest ka tasuma. Ja seda on ta teinud, alates Lasnamäe õigeusu kirikust kuni järeleandmisteni hariduses ja keeleõppes. Teisiti nad lihtsalt ei saa – kui varem hoidis venelasi KE nisa otsas Savisaare isiksus, siis nüüd peab neile andma konkreetseid asju, et nad lojaalseks jääks.

Siit järeldus – Keskerakonda valides saate venelased ja Venemaa. Viimasel ajal on ju kõik venestumise suunas minemas – Keskis määravad ilma Kõlvart ja Toom, kes avaldavad Ratasele-Repsile survet. Toom on eesti keeles rääkimisest hoolimata ehtne Kremli suuvooder ja tema mõju on Putini mõju. Nemad sunnivad Ratast tegema igakülgseid järeleandmisi venelastele hariduses, keelepoliitikas ja mujal, ähvardades KE eestikeelse osa muidu venelaste häälteta jätta.

Keskerakonna valitsus tõi ainuüksi eelmise aastaga sisse 22 000 ajutist töölist Venemaalt, Ukrainast, Valgevenest ja Moldovast. Seda on sama palju kui nõukaaegse venestamise tippaastatel. Ja need inimesed ei lähe tagasi, sest nad seavad ennast siin sisse, nagu eestlased Soomes.

Siin on sügav mõttekoht – 22 000 venekeelset aastas tähendab ju täielikku üleminekut venekeelsele töö- ja teeninduskeskkonnale. Juba praegu, aasta alguses, on sisseveokvoodid lõhki ja mõelge, milline mass venekeelseid hakkab aasta-aastalt lisanduma! Selle, mida ei suutnud ära teha ENSV, teeb Keskerakonna juhitav EW – venestab Eesti täielikult!

Saagem aru veel ühest – Keskerakonnaga saamegi siia Venemaa, venelasliku mõtlemise, majandamise, mentaliteedi ja põhimõtted. Vaadake mistahes riiki, kus on võimul venelased – see ongi “Võimalik vaid Venemaal”! See toimib nii Venemaal, Ukrainas, Valgevenes kui ka mujal postsovjetlikes Kremli mõjuga maades. Jälgige “ärimees” Oleg Ossinovski tegutsemist Baltimaades – see toimub seaduse ja seadusetuse piiril, kandudes rohkem viimasesse – see on äri vene moodi!

Eesti venestamine tähendab Nõukogude Liidu naasmist koos Suure Isamaasõja võidu ülistamisega ja venelaste missiooni kuulutamisega. Koos nendega saamegi Vabadusristi asemele Aljoša – pronkssõduri jalamile juba viiaksegi pärgi lindiga “Eesti rahvalt!” Võrdluseks – Leedu piirab jõuliselt nii Vene propagandat meedias kui ka sõjavõidu üritusi.

2014. aasta Krimmi ja Ida-Ukraina sündmuste aegu näitas meedia meeleavaldust Londonis Putini toetuseks. Rikkas Läänes elavad vene “baabad” protesteerisid slaaviliku vihaga Londoni valitsuse vastu, kes mõistis hukka Venemaa agressiooni. Suurbritannia laseb neil “emakesest Venemaast” eemal jõukust nautida, kuid samas on need “baabad” endiselt Venemaa ja Putini patrioodid! Ega Yana Toomi või Marina Kaljuranna eesti keele oskus neid Vargamäe Krõõdaks tee, südames on nad Nadežda Krupskajad.

Ka ettevõtjad, kes pillivad ja nõuavad riigilt odavaid slaavlasi, võiks järele mõelda – nendega ei tee te Põhjamaa, vaid teete Vene majanduse. On ikka uskumatu, kui reeturlikud võivad Eesti ettevõtjad olla – nad veavad sisse sedasama kontingenti, keda Karl Vaino vedas sisse nõukaajal ja kes võttis meilt Ida-Virumaa, tekitades lisaks Lasnamäe. Eesti Tööandjate Keskliit, kes nõuab tööjõu vaba sisserännet, on täpselt liidutehaste kamp Laulva revolutsiooni ajast.

Iga valija peaks mõistma, et  Keskerakonna ja sotside jätkates me saamegi tagasi selle venekeelse Nõukogude Liidu, mille külge haagitakse lisandina ka Euroopa Liit. Saksamaa ja Prantsusmaaga Eesti konkureerida ei suuda ja oma alandlikkuses, kus ta ei julge EL-is isegi oma põllumeestele võrdseid toetusi nõuda, jääbki ta Venemaa piiril hingitsevaks europrovintsiks, mis elatub Venemaa taustast ja slaavi tööjõust.

Mingit euroopalikku arengut ei tule, kuni ehitatakse keskerakondlikku “Võimalik vaid Venemaal” ühiskonda. Isegi see mentaliteet on meil juba sees, alates massikorruptsioonist venemeelses Tallinna linnavalitsuses kuni minnalaskmisteni praamihankes, kus öeldi: no juhtus! Ja mõistagi on Eesti räigelt kinni selle konksu otsas, mille tekitas Danske afäär ja mis ähvardab nüüd Swedbanki, taustaks ikka Venemaa raha, oligarhid, FSB ja Putin.

Kogu Keskerakonna taust, alates nende valijaskonnast ja 9. mai tähistamisest kuni Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ja venemeelse Viru pataljonini, on ehtne postsovjetlik nõukaaja naasmine. Eestlased peaksid Keskerakonnast võimalikult kaugele hoiduma ja ainus alternatiiv rahvusmeelsele eestlasele on EKRE valimine.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused