Valijale: EKRE toetab 100% NATO-t ja 50% Euroopa Liitu

Juhtkiri,
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
EKRE toetab täielikult NATO liikmelisust!

EKRE kandidaadid Riigikogu valimistel on märganud lihtvalijate seas endiselt levinud arvamust, nagu oleks EKRE raudselt nii NATO kui EL-i liikmelisuse vastu, mis pole paraku tõsi.

Sellist valet levitab rahvuskonservatiivide vastu ennekõike Reformierakond, kelle juht Kaja Kallas, aga ka läbikukkunud ekspeaminister Taavi Rõivas ei jäta kunagi märkimata, nagu oleks EKRE mõlema organisatsiooni vastu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikult on EKRE sajaprotsendiliselt NATO toetaja, pidades seda sõjalist organisatsiooni Eesti peamiseks ja ülivajalikuks liitlaseks, ja rõhutades seejuures USA ja Poola tähtsust võimaliku Venemaa agressiooni korral ja eelneval heidutusel.

Mis aga puutub Euroopa Liitu, siis seal on EKRE 50:50 positsioonil. Kui Euroopa Liit suudab tagasi minna lähtepositsioonidele ehk naasta rahvusriikide liidu põhimõtete juurde, siis jääb Eesti ka EKRE võimule tulles EL-i liikmeks – mis võiks meil olla liidu vastu, kus me oleme koos Ungari, Poola ja teiste Visegradi riikide, Austria, Itaalia ja nende maadega, kus naastakse konservatiivsuse juurde (erakonna Vox kasv Hispaanias).

Palju oleneb järgmistest Euroopa Parlamendi valimistest – kui konservatiivsed, parempoolsed ja immigratsioonivastased jõud suudavad seal suuremat edu saavutada, mis on väga tõenäoline, ja Euroopa Komisjoni oma tahtmist mööda kujundada, siis on ka Euroopa Liidul tulevikku. Eeltingimuseks ongi see, et EL peab ennast reformima, loobuma föderaliseerimise ideest ja võimu koondamisest Brüsselisse, tunnustades liikmesriikide suveräänset iseotsustamisõigust – sel juhul läheb Eesti tee EL-is edasi! Seetõttu kutsub EKRE Eesti inimesi hääletama europarlamendi valimistel rahvuskonservatiivsete jõudude poolt – nemad taastavad EL-i, millesse me 2004. aastal astusime.

Kui aga Euroopa Liit jätkab föderaliseerimist, liikmesriikide suveräänsuse ärakorjamist ja võimu koondamist ebademokraatlikusse Euroopa Komisjoni Junckeri, Timmermansi ja Verhofstadti käe alla ning Euroopa Liidu manifesti haardesse, siis tuleb mõelda ka EL-ist lahkumise peale. 2003. aastal ei hääletanud Eesti inimesed ju sellise Euroopa Liidu poolt ja föderatsiooni loomisel tuleb rahva käest referendumi teel uuesti nende seisukoht sellesse kuulumise kohta üle küsida. Praegu aga saab Euroopa Liidu veel õigetele rööbastele tagasi suunata ja Estexit tuleb jutuks siis, kui EL ei nõustu tagasi rahvusriikide liidu juurde naasma.

Nii et kõik väited EKRE soovist Eesti NATO-st ja Euroopa Liidust välja viia on täiesti valed või siis pooltõed, mida kultiveerivad globalistlikku liini toetavad kartellierakonnad ja nende sabas sörkiv peavoolumeedia. Lõpetage inimestele valetamine!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused