Jüri Ratase keskerakondlik valitsus müüb Eesti venelastele maha

Arvamus,
- Updated
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
9. mai tähistamine Pronkssõduri juures 2018 – nelgid putinlastelt, sinimustvalge pärg Ratase valitsuselt.

Päev-päevalt on näha, kuidas venestamine võtab võimust ja keskerakondlik valitsus laseb sel juhtuda.

Sõitsin laupäeval bussiga nr 5 Männiku- Metsakooli tee. Kommunismiohvrite memoriaali juures hakkas üks umbes 70-tes vene mees järsku särtsuma. Teisele samaealisele mehele (kes küll tuld ei võtnud) rääkis ta midagi Eesti päästmisest, eestlaste tänamatusest ja arvas, et kui tuleb sõda Venemaaga, siis pühitakse see kõik maalt ära. Õigluse huvides olgu öeldud, et ta lootis siiski sõja ärajäämisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seda putinlikku tigedust kuulates mõtlesin, et see on ju kahesaja-Kallase, Ratase ja Kaljulaidi “meie inimene” – ja samas on ta meie kõige otsesem vaenlane. Kui Venemaa sisse marsib, on tema esimene tervitaja ja laseb Kalašnikovist veel paar paukugi eestlastest naabrite suunas. Temasuguseid on Eestis tuhandeid ja nad annavad selle vaenu ka lastelastele edasi.

Eesti riik aga suleb selle ohu ees silmad. Jüri Ratas ei julge öelda, et küüditatute mälestusküünalde peksjad olid riigivaenlased, ta ei julge ka Metsavase reetmise järel venelasi enne riigiametisse määramist täiendavalt kontrollida. Esiteks on seesama vene vanamees tema valija, ja teiseks kardab ta uut pronksiööd.

Ratas ei saa aru, et iga järeleandmine toob kaasa suurenevad ambitsioonid ja nõudmised, siis aga järgnevad jällegi järeleandmised, kuni riik on maha müüdud – seda nägime ka 1939.-1940. aastatel. Paradoksaalne on see, et venelased hindavad ja austavad jõudu ja vastulööki – seega tuleks putinlased just ketti panna panna, mitte nende ees lipitseda.

See oli nähtav ka pronksiöö ajal – kui politsei mässu sisuliselt jõuga maha surus, ei kobisenud mitte ükski venelane. Kui aga liberaalid algatasid kohtuasjad ja hakkasid juhtunule õigustusi otsima, läksid venelased sellega kaasa ja sisuliselt keegi märatsemise eest tuntavat karistust ei saanud.

Nüüd on nad ka kümne aasta järel endiselt käsi rusikas hoidmas, ning käivad ennast Aljoša juures välja elamas ja jõudu näitamas. Ratase valitsus aga koogutab jällegi, saates kaplanid okupandi juurde panema pärga sildiga “Eesti rahvalt!”

Ratase valitsuse tegevus(etus) pole tegelikult midagi uut, selle on ta õppinud Lääne isandatelt ja saanud selleks togivaid hoope oma erakonna Kremli-meelsetelt.  Päris tükk aega tagasi oli üks “Välisilma dokk”, mis rääkis kodusõjahirmus Prantsusmaast. Nimelt on seal väga tugev moslemikogukond, nende poolt tagakiusatavad juudid (kes küll lahkuvad riigist) ja oma maa eest võitlevad parempoolsed.

Kõigil neil on juba olemas oma relvaüksused, tõsi küll, mitte otsesed väeosad, vaid mingil muul ettekäändel jõusaalides ja laskurklubides harjutavad löögirühmad, mis on iga hetk valmis tegevusse astuma. Samasugused on väidetavalt olemas ka Eesti putinivenelastel, nn “viies kolonn”.

Prantsusmaa valitsus teab sellisest konfrontatsioonist ja on hirmul, püüdes avalikku vastasseisu võimalikult tulevikku lükata. Ta kardab otseseid repressioone ja piirdub vaiksete tiibade kärpimistega kõigi suhtes, kuid pealöögi suunab siiski “paremäärmuslaste” vastu – kartuses, et nood on oma kodumaad kaitstes võimelised kõige kiiremini migrantide vastu välja astuma. Sellega tugevnevad paraku moslemite positsioonid, sest migratsiooni kasvades on neil aega oodata – prantsuse rahvuslastel seda pole.

Sama on ka Eestis – eestlus aina nõrgeneb nii venestamise kui ka slaavlaste sisseveo tõttu, venelased tugevdavad oma positsioone nii Tallinna valitsemisel kui Keskerakonna poliitikas ning võtavad vaikselt ka riiklikku võimu üle. Keskerakonna juhid sulgevad selle ees silmad, kuigi ka nemad on kord minejad, kui neid enam vaja pole. Riik aga antakse vaikselt venelastele ja edasi Venemaale üle. Seda on näha kasvõi Yana Toomi avalikust ülbusest, kui ta esineb Krimmi okupeerimist või Süüriat toetavate seisukohtadega.

Keskerakonna kakskeelsed koolid ja Metsavaste ees silmade kinni pigistamine, venelaste vägivald eestlase vastu Viru pataljonis ja Kohtla-Järve riigigümnaasiumi ümber toimuv üheskoos näitavad, et rahvusriiki kägistatakse nii idast kui läänest, nii venestamise kui globalismi ja multikultuursuse impordiga. Veel on aega sellele vastu seista ja seda teeb vaid EKRE!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused