Ka Eesti tuntuim perearst Karmen Joller võrdles alguses koroonaviirust külmetushaigusega

Arvamus, Repliik,
- Updated
©UU
Pilt on illustratiivne.

Eesti tuntuid perearst Karmen Joller tunnistas tänases Postimehe nädalalõpulisa persooniloos, et temagi ei suhtunud koroonaviirusesse alguses kuigi tõsiselt ja pidas seda tavaliseks külmetushaiguseks. Samas ütles ta neile, kes seda on gripiga võrrelnud, et grippi ei tasu sugugi alahinnata ning see on väga raske haigus.

Staarperearst, nagu teda kutsutakse, ütles, et kuna koroonaviirusega kaasnevas haiguses on palju teadmata ning seetõttu levib ka erinevaid arusaamu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Karmen Joller on soovitanud selle salakavala viiruse vastu võitlemiseks muu hulgas ka rahvameditsiini kas või selleks, et oma immuunsust tõsta ja Covid-19 seeläbi endast võimalikult kaugel hoida.

Siit võiks omad järeldused teha ka hanerasva üle ilkujad, sest Eesti tsiteerituim spetsialist on rääkinud.

2 commentsOn Ka Eesti tuntuim perearst Karmen Joller võrdles alguses koroonaviirust külmetushaigusega

  • Avatar

    siin on ikka suur vahe. kui Joller jäi oma võrdluses erapooletuks, siis Helme sõnavõtt oli suunatud viiruse naeruvääristamisele ja tõsiduse pisendamisele.

    täiesti erinevad seisukohavõtud, mida võrrelda.

  • Avatar

    Meedia poolt staar-arstiks tõstetud Joller. Tema sõnavõtud on vahel hoopis eksitavad olnud, kasvõi maski kandmise osas. I.Lutsar pooldab maski kandmist ja loodab selle kandmise muutumist traditsiooniks, ilma sunduseta. Seda eriti nt gripi-hooajal. Joller- vastupidi, naeruvääristab maski. Miks meedia sellist segadust aitab tekitada inimestes?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused