Käes on hundiseaduste ja arulageduse aeg

Arvamus,
- Updated
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
Maailma on saabunud aeg, kus inimlikkuse nimel kehtestatakse hundiseadusi.

Juba ammugi on väidetud, et eestlasel olevat olnud terve talupojamõistus. Teate, mida see tähendab? Aga seda, et talumees tõi koju terve tööka eesti naise, mitte “cis female” või “trans*woman”-i.

Eestis on solvumiste ja massilise mõistuse kaotamise aeg. Seda lausa eliidi tasemel. Või pidage, mis eliit? See võimukamp on ju mandunud lollpeade seltskond!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Millest ma räägin? Räägin peaminister Jüri Ratase sõnadest Raadio 4 saates: “Kui ma ütlesin, et erakond, kes lõikab päid maha, kes ei ole nõus teatud rahvuste või rassidega, see on minu jaoks võimatu nendega ühiselt koostööd teha ja EKRE on tõesti nii öelnud,” sõnas Ratas.

Katsun asja ära selgitada, et ka primitiivne Stenbocki maja elanik aru saaks. Eestlastel on vanasõna: “Häda ajab härja kaevu!” Ei, Jüri Ratas, see ei tähenda, et kunagi oli põud ja isasveised viskusid massiliselt joogiveereservuaaridesse. See tähendab, et teatud rasketes olukordades teevad inimesed otsuseid ja tegusid, mida nad muidu ei teeks!

Kui Martin Helme ütleb, et kohtunike pead hakkavad lendama, siis ei tähenda see, et EKRE võimule tulles seatakse Vabaduse platsil üles giljotiin ja kohtunikud hakkavad üksteise järel selle juurde astuma, laskuvad põlvili, Martin tõmbab kangi, tera vuhiseb ja pea veereb korvi. Ei tähenda!

See tähendab (pange tähele, peaminister), et korrumpeerunud, kallutatud ja seadusi rikkuvad kohtunikud jäävad tööst ilma või satuvad hoopis ise kohtu alla. Jõudis kohale? Kui keegi kunagi giljotiinid reaalselt üles seab, siis on selleks sotsid, kelle ideoloogilised esivanemad on seda juba ammu teinud.

Kuigi Taavi Rõivas on jõudnud mingi ähvardaja juba ka kinni panna, võib tinglikult temagi kohta öelda, et 9. novembril 2016, kui Riigikogu otsustas Taavi Rõivast umbusaldada, lendas ka tema pea. Aga nagu me teame, on see endiselt kaela otsas ja ajab vanaviisi peenhäälestavat möga välja.

Kui keegi ütleb, et ka praeguse peaministri pea lendab kord, siis ei maksa kaposse joosta, sest see ei tähenda, nagu hiiliksid Stenbocki maja ümber kirvestega mehed. See tähendab, et kui kord peksti võimu juurest minema Reformierakond, siis varsti lendab prügikasti ka korrumpeerunud Keski.

Siin tasub küll kasutada kõnekäändu: “Igal oinal oma mihklipäev!” Oravapartei pidas 17 aastat vastu, aga lendas ikkagi tuulde, kord tuleb ka KE aeg – 27 aasta jooksul on kadujaid päris palju, alates kuningriiklastest kuni Koonderakonnani, ja miks peaks nemad erand olema?

Tegelikult ei karda peaminister üldsegi giljotiine ja vereojasid – Ratase jutt, et ta ei saa päid lennutava erakonnaga koostööd teha tähendab hoopis seda, et ta kardab rahvuskonservatiive, sest nood võivad praegust umbe jooksnud poliitilist süsteemi lammutama ja uut looma hakata. Ja see hirm peidetakse selle taha, et EKRE mehed ajavat hirmsaid sõnu suust välja!

Siinkohal jõuaks ka teise hirmsa EKRE poliitikute ütluseni: kui on must, näita ust! Seda maksab küll tõsisemalt võtta. Pole kedagi, kes oleks rahulikule ja alahoidlikule eestlasele suurem vastand kui on üks neeger ja seda mitte ainult nahavärvi, vaid ka välimuse, keele, mentaliteedi, tavade, traditsioonide ja maailmavaate poolest. President Kaljulaidile võivad nad “meie inimesed” olla, enamikule eestlastest ja ka siinsetest venelastest mitte.

Eestlastel pole mingit põhjust võõraste vastu sõbralik olla. Seda väikest maalappi on tule ja mõõgaga laastanud rootslased, taanlased, sakslased, leedukad, poolakad, tatarlased, venelased ja ei tea kes veel. Ka praegu on meil venelaste poolt kõva surve peal ja seda tänu Keskerakonnale 27 aastat pärast taasiseseisvumist!

Mis põhjust on meil arvata, et neegrid on teistest võõrastest paremad? Kogu Aafrika on täis ehtsat genotsiidi: Rwanda, Kongo DV, Libeeria… kogu Must manner sõdib ja eestlane ei tohi mõeldagi “Kui on must, näita ust”? Põrgusse see poliitkorrektsus, tuleb öelda nii, nagu ütles keegi Araabia naftaemiiridest süürlaste kohta: “Me ei taha neid sõjas hulluks läinud inimesi siia!” Eesti ei vaja matšeete-neegreid ega “allahu akbar”-pühasõdalasi!

Teate, president Kaljulaid, peaminister Jüri Ratas ja teised kartellipoliitikud, miks ekrelased ja kõik teised mõistlikud eestlased praegu maruvihased on? Sest me ootasime Läände suundudes, et too ühiskond tuleb kõvasti mõistlikum kui Nõukogude Liit, kus “progressiivne ühiskond” ehitas “helget tulevikku”!

Aga meid on petetud! Saime jõukamaks ja maailm avanes, aga sellega tuli kaasa ebaloomulik homopropaganda, sooneutraalsed liiklusmärgid, lammutav poliitkorrektsus ja tohutul hulgal muid “euroopalikke väärtusi”. Ka Brüsselist tulevad nõudmised ja käsud, sealt kostuvad ähvardused on NLKP KK 2.0 – ju siis käib see kõigi impeeriumidega kaasas, olgu see siis Euroopa või Nõukogude Liit.

Ennekõike aga see idiotismi kalduv mõttelaad, kus asju ei tohi õigete nimedega nimetada, järsku keegi mõistab valesti! Peaminister isiklikult on solvunud, sest keegi räägib ausalt ja otse, samas kui tema vastab küsimusele valitsuse koospüsimisest vastusega meeletult toredast riigieelarvest!

Lõpetuseks räägiks veel ka hundiseaduste aegadest, sest rändelepe seda on. Kusagil otsustab keegi, et jaotame oma maa tuksi keeranud inimesed maailma mööda laiali – ja Eesti põrunud võimueliit leiab, et see on mõistlik, sest nii osalevat me mingites maailma protsessides! See rändelepe ongi ehtne rahvastele peale surutav hundiseadus ja meie võimueliit on kogu rahva nimel otsustanud koos teistega köie kaela sättida. Ei lähe läbi!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused