Kai Rimmel: kasvatame poisid meesteks ja isadeks ning tüdrukud naisteks ja emadeks 

EKRE kandidaat Riigikogu valimistel ja naisühenduse esinaine Kai Rimmel kutsub üles austama abielu, peret ning soorolle.

EKRE Naisühenduse esinaine Kai Rimmel kutsub üles suunama oma jõud sellele, et jätkuks läbi ajaloo ja evolutsiooni kulgenud loomupärasus jagada inimesed meesteks ja naisteks koos kõige sellest lähtuvaga.

“Lugedes 5. jaanuaril Objektiivis ilmunud Varro Vooglaiu artiklit 50 olulist punktiga, mida tahaks parteide valimisprogrammides näha, tekkis minul rõõmus äratundmine, sest samal päeval oli EKRE volikogu, kus kinnitati erakonna valimisplatvorm, mis sisaldab praktiliselt kõiki neid väljatoodud mõtteid.

SAPTK juhatuse liige Varro Vooglaiu sõnul tuleks rahvaesindajaks kandideerivatelt isikutelt nõuda nendes küsimustes selgete seisukohtade väljendamist. Toetan täielikult härra Vooglaiu seisukohta, aga 22. punktiga alustaksin mina veel varem, juba kodus ja lasteaias:

(22) Üldhariduskool peab andma tõsiseltvõetava ettevalmistuse abieluks ja perekonnaeluks, niivõrd kui kool saab selles osas perekondi toetada. Abielu ja perekonna ideaalid, just nagu ka mehelikkuse ja naiselikkuse, isaduse ja emaduse ideaalid tuleb reaalselt au sisse tõsta ning koolidest tuleb tõrjuda kõik selline, mis pole nende ideaalidega kooskõlas. Koolihariduse oluliseks osaks peab olema kõlbelise puhtuse, truuduse, väärikuse, korraarmastuse, kannatlikkuse, teenimise, pühendumise ja muude vooruste kasvatamine, mis võimaldavad nende ideaalide kohaselt elada.

Üleskutse valijatele on igati õigustatud ja vajalik, sest senine ebamäärane valijatele otsene valetamine ja hämamine on suunanud Eesti täiesti valedele rööbastele, pikendanud ja tsementeerinud toiduahelat. Mina EKRE Naisühenduse esimehena ja EKRE Harju- ja Raplamaa kandidaadina toetan igati neid mõtteid ja kutsun üles kõiki valijaid minema 3. märtsil välja valimisjaoskonda, et teha tark valik. Eesti eest!”

Kommentaarid