Kaja Kallase valitsus komberdab oma koroonameetmetega eilses

Arvamus,
©Erki Evestus
Vaktsineerimine Eesti moodi.

Kaja Kallase valitsuse koroonapoliitika on juba ette läbikukkumisele määratud, sest see sörgib pandeemia sabas, olles hangunud vananenud seisukohtadesse.

Eelmise koroonalaine ajal oli massivaktsineerimisele suunatud poliitika ehk isegi usutav, kuid praeguseks on juba selge, et see ei anna soovitud tulemust. Kevadel räägiti, et vaktsineerimine tagab täieliku kaitse ja lubab ühiskonna avada, kuid nüüdseks on selgunud, see ei ole tõsi.

Nimelt on selgunud, et koroonasse nakatuvad ja seda kannavad edasi ka vaktsineeritud, mis on tekitanud täiesti uue olukorra, kuid Kaja Kallase valitsus jätkab endiselt sundvaktsineerimise survet, lootes sellelt tulemusi saada.

Sotsiaalmeedias iseloomustab üks inimene olukorda piltlikult nii: Kaja Kallase valitsus parandab purunenud tammi ja kutsub ühiskonda üles lisama veel kümmekond plokki, mis muutvat tammi taas kindlaks – samas aga ei märka valitsus, et vesi on taastatud tammi kõrvalt juba läbi murdnud.

Kesk- ja Reformierakonna valitsus surub ühiskonnale uue hooga peale sundvaktsineerimiskampaaniat, samas kui sarnaselt Iisraeliga hakkab osadel inimestest kaitsesüstimine juba efektiivsust kaotama, vaktsiinid pole nii tõhusad kui loodeti ja varsti tuleb minna vaktsineerimise uuele ringile, tulemas on ka uued tüved.

Kaja Kallas aga jätkab endiselt vaktsineerimisest keeldujate väljatirimist ja süstla otsa istutamist, laiendades samas piiranguid ka vaktsineeritutele, kes küsivad õigustatult – mis kasu sest kaitsesüstimisest siis oli? Seni aetakse olukorra halvenemine vaktsiinivastaste kaela, aga kaua see kesta ei saa, sest ka vaktsineeritud on uuesti nõiaringis vaevlemas – nende unistus avatud ühiskonnast kaob varasemate valeotsuste nahka.

Lõppu sobib taas üks sotsiaalmeediapostitus: “Lausa hirmutav on vaadata Eestis praegu toimuvat. Eesti rahvas on valitsuse poolt kaheks jagatud. On inimesed, nagu vanasti, ja siis on mingi alamklass, nagu omal ajal olid Saksamaal juudid, keda ei lubatud kuhugi, sest nad justkui võisid levitada haigusi.

Selline asi toimub praegu Maarjamaal Reformierakonna juhtimisel, kus oma rahval ei lubata isegi enam teatud ametkohtadel töötada, avalikel üritustel käia, osa saada kultuurist ja spordist, ja seda kõigest sellepärast, et nad ei lase end ära märgistada ühe QR koodi kandva paberiga, mille nõue ei tule üldse arstidelt ega viroloogidelt, vaid poliitikutelt.

Järgmine samm sellest on ilmselt see, et keelatakse käia toitu ostmas, sest vaadates asjade kulgu, võib ükshetk meie “õilis” 12. klassi haridusega hobiviroloog Kiik tulla sellepeale, et ohutum on lasta vaktsineerimata inimestel kodus perekondade kaupa nälgima panna, kui koroonaviirus läbi põdeda. Sealt edasi juba koonduslaagrid.

Mis te arvate, et Hitler sai omalajal võimule lubades totalitarismi? Ei, Hitler sai võimule pestes lihtsameelsete ajud ära ning pannes nad arvama, et tema toob õigluse ja võrdsuse kõikidele. Umbes nagu meie praegune valitsus on teinud.”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused