Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaja Kallase valitsus surus läbi välismaalaste seaduse – ja ahvirõuged on kohe tulekul

19.05.2022

Alles kaks päeva tagasi tuli rõõmustav sõnum: kui seni ei tohtinud teise mehega seksuaalsuhtes olnud mehed enne aasta möödumist pärast toda asja doonoriks olla, siis Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus leevendas neid piiranguid: verd saab selline mees loovutada kõigest nelja kuu möödudes hetkest, kui… no saate ise aru.

Piirangud on tingitud sellest, et arstide kinnitusel saab omavahel seksivate meeste vere kaudu tõenäoliselt mõne paha haiguse. Leevendamise otsus toetus siiski „eesti uuematele epidemioloogilistele andmetele ja doonorivere testimiseks kasutatavatele uuematele tehnoloogiatele.“

Huvitav küll, kuidas verevõtjad tuvastavad, kas doonoriks saada sooviv mees on homo või mitte? Seda kuuluvust afišeerivad ju vaid üksikud lärmakad aktivistid. Ja mis testiga saakski tuvastada, kas mees seksis teise mehega 12 või hoopis 4 kuud tagasi? Aga äkki ta seksis isikuga, kes ei pea ennast ei meheks ega naiseks, vaid hoopis kantsleriks – kuidas siis toimida?

Kes siis teile selle kõige kohta tõtt ütleb, kulla heausklikud arstid?

Verd ei tohi loovutada veel süstivad narkomaanid ja prostituudid, HIV-viirusega nakatunud, B- või C-hepatiiti põdenud või põdevad isikud.

Täna aga tuli nagu välk selgest taevast uudis sellest, et neljas Euroopa riigis on tuvastatud ahvirõuged. See on äärmiselt jälk haigus ja neid pilte me siin ei avalda.

Terviseameti nakkushaiguste osakonna nõunik Irina Dontšenko ütles Delfile, et esimene Ühendkuningriigis registreeritud ahvirõugete haige sai nakkuse Nigeerias. Haiguste ennetamise ja tõrje Euroopa keskuse andmete kohaselt on Ühendkuningriik teavitanud seitsmest ahvirõugete juhtumist inimestel, põhiliselt omasooiharatel meestel.

Seega olgem ettevaatlikud Aafrikast tulnud geidega. Kuidas neid ära tunda? No kõigepealt silma järgi. Nimelt nad pole siis ju enamasti meil Eestis vihatud keskealised valged mehed. Igaüks sõnastagu ise.

Nagi teatas täna kell 18.30 Aktuaalne Kaamera, ahvirõugeid levitavadki põhiliselt homoseksuaalsed mehed. Kas tegemist pole siis homofoobse avalduse ja umbusalduse ning viha õhutamisega teatud inimgrupi vastu?

Aga hoidke seal ETV-s ennastki, eriti argipäeviti, hommikuti ja õhtuti.

Ivan Makarov