“Kelomehed”, Tõnis Mägit te tühistada ei suuda – ta on selleks liiga paljude südames

Arvamus,
- Updated
©Erakogu
Tõnis Mägi on alati rahvusmeelsete eestlaste südametes.

Laupäevane suurmeeleavaldus hirmutas vasakliberaalse leeri nii hullusti ära, et sotsiaalmeedias on lausa hüsteeria lahti, meedia aga üritab rahvakogunemist vaid negatiivses valguses kirjeldada.

Kõigepealt tehku virisejad endale selgeks, mille vastu protesteeriti, siis saab edasi rääkida. Hüsteeria aga on suuresti üles ehitatud absurdse “hügieenivastasuse” platvormile – samas teatasid paljud kõnemehed otse, et on vaktsineeritud, neil pole midagi kaitsesüstimiste vastu, kuid see ei tohi olla sunduslik.

Terve miitingu jooksul näidati pidevalt klippe Kaja Kallase ja teiste poliitikute varasematest ütlustest, kus nad välistavad sunni ja inimeste eraldamise vaktsineerituse alusel – ja nad on oma sõnu söönud.

Eestis vaktsineerimise ümber toimuv pole enam meditsiiniline, vaid poliitiline probleem, kus Kaja Kallase valitsus üritab piirangutega oma saamatust varjata. Talle tuleb otse öelda – harjuge ära, et inimesed ei taha enam rumalat juhtimist! Harjuge teadmisega, et mitte kõik ei lähe kaasa sundvaktsineerimise, represseerimise ja demokraatia kaotamisega.

Ilmselt vallandas võimuleeri paanika üleskutse alustada rahumeelset kodanikuvastupanu – ja see on tsoon, kuhu ei saa naljalt koerte ja taseritega tungida. Politseinikud seda ilmselt ei tahagi, mida näitasid ka Varro Vooglaiu tänusõnad hea koostöö eest.

Eraldi teemaks on Tõnis Mägi ründamine. Keegi Herman Kelomees nõuab, et Vabaduslaulik tühistataks. Eks see nõue pärineb Läänes märatsevast uusmarksistlikust tühistamiskultuurist – seal “tühistatakse” Jeffersoni ja Churchilli monumente, meil nõuavad kelomehed rahva armastatud elava teenäitaja tühistamist. On see ähvardus ja üleskutse klaarida füüsiliselt arveid?

Tõnis Mägit niisama lihtsalt tühistada ei saa – liiga paljude armastus ja poolehoid on temale toeks. Inimeste silmad lähevad teda kuulates märjaks – ja mingi hädine Kelomees seda ei muuda. Selleks peate ikka üritama gestaapo või tšekaa ellu äratada – ja ka siis võideldakse vastu.

“Legendaarsete laulude “Koit” ja “Palve” tähendus võib olla pöördumatult muutunud,” kirjutab Kelomees. Ei ole muutunud. Muutunud on “kelomehed”, inimesed, kes on lõpetanud eestlaste Eesti pärast muretsemise.

Uued Uudised avaldavad Tõnis Mägile kõige siiramat toetust tema võitluses rahvusmeelse Eesti eest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused