Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kert Kingo: teatud seltskonnale kehtivad meie “õigusriigis” teised standardid

13.03.2023
Kert Kingo
© UU

Slava Ukraini ja Lehtme teemat hoidis õukonnameedia enne valimisi pingsalt vaiba all, vastupidiselt EKRE kahjustamiseks väljamõeldud valedele ja kuulujuttudele, mida seesama äraostetud õukonnameedia võimendas enne valimisi igas võimalikus kanalis mitmeid kordi päevas.

Selline käitumine on “kindlates kätes” Eesti puhul juba tavapärane – teatud seltskonnale kehtivad meie “õigusriigis” teised standardid!

Samamoodi nagu Mihkelsonist sai süütu mänguhoos laste piltnik, Kersnast hooliv koolide kontaktõppe toetaja ja Raimond Kaljulaidi valimiskampaania rahastamisest vene kuritegeliku rahaga tähelepanu mitte vääriv normaalsus.

Kuidagi juhtub ikka ja jälle nii, et isikute puhul, keda liigagaralt, justkui üleriikliku kampaania korras hakatakse ülistama ja kummardama (a’la “palavalt armastatud”), kellele jagatakse kobaras erinevaid tähtsaid tunnustusi ja tiitleid, ilmub peatselt pinnale hämaraid tegusid. Ei ole see esimene ega ka viimane kord.

Meenutan, et Kaja Kallase valitsus seadustas sellesama MTÜ Slava Ukraini annetuste maksuvabastuse, et toetada igati nende tegevust. Samal ajal ei pidanud seesama valitsus vajalikuks kohaldada maksusoodustust vähiravi toetusfondi “Kingitud Elu” saadud annetustele ehk fond peab laekunud annetustest maksma riigile kopsakat maksu.

Lõpetuseks tsitaat, mis iseloomustab päris hästi selle isiku mõttemaailma, arusaamu ja väärtusi: “Lehtme ei soovinud esialgu öelda, kas ta astub MTÜ juhi kohalt tagasi, kui audit tuvastab raha väärkasutust. “Ma arvan, et see on jällegi dialoogi küsimus, et kuidas tunnen ennast mina ja täpselt samamoodi, mida arvab tegelikult nõukogu,” ütles ta.”

NB! Pange tähele – “kuidas tunnen ennast MINA”!”

Kert Kingo, EKRE Riigikogu saadik