( : ) kivisildnik: aeg liigestest on lahti – neetud rist

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Lehed kirjutavad, et Rootsis on sotsialistlik kuningriik langenud natside hirmuvalitsuse alla, mõistagi demokraatlike valimiste tulemusel. Liitlase president Biden kurtis oma kurikuulsas Philadelphia kõnes äsja, et Trumpi pooldajad on ekstremistid ja ohuks demokraatiale ja nii edasi ja tõesti. https://objektiiv.ee/biden-trumpi-toetavad-vabariiklased-ei-austa-konstitutsiooni-ning-on-ohuks-demokraatiale/

Nii, et üle poole ühendriikide valijatest on ekstremistid. Punakommentaatorid ei kohku kasutamast ka kangemat kraami – terroristid, natsid, vägivallatsejad jms retoorika on igapäevane. Liitlase avalikus ruumis kostab järjest enam sõjakat mula, nüüd lihtsalt ei võidelda vabariiklastega, neid ähvardatakse koguni maha tappa. Sellega võrreldes on mõni meie “perses” või “idioot” ikkagi väga rahumeelne, põhjendatud ja viisakas jutupunkt.

Üle poole Rootsi parlamendist on nüüd kas konservatiivid või muud sarnased. Mis siis ikka, oleme alati kangesti tahtnud saada õigeusklikuks põhjamaaks, hakkame nüüd ise ka immigratsiooni-probleemidega tegelema. Afroeuroopa gängivägivald ehk banditism tuleb seada meedias aukohale ja muudkui kütet anda.

Mis Rootsist saab ja kuidas nende NATO projekt uue islamofoobse valitsuse all edeneb, meie ei tea. Ent kuna allakirjutanu soontes voolab ka tilk rootsi verd, olen märganud islamofoobsete tendentside ilminguid ning kavatsen esimesel võimalusel pöörduda digitaalselt allkirjastatud pretensiooniga vastutava kuningriigi saatkonna poole.

Ka Eesti vabariigis on arenguid, mis peaksid tegema närviliseks: meil on mitmes kohtuasjas tehtud selline ootamatu ja tänuväärne lahend, et hulga politseinike ja sõjaväelaste vallandamine, kes ennast süstida ei lasknud, oli sada protsenti ebaseaduslik. Polnud natuke ebaseaduslik või mõnes punktis ebaseaduslik – täiesti julmalt ebaseaduslik.

Seega riik on meil ebaseaduslikult represseerinud kodanikke, kes ei lasknud endale eksperimentaalset solki sisse süstida. Loodame et kohtuasju tuleb veel, sest vallandamist, kottimist ja tagakiusamist oli massiliselt. Ehk hakkavad ka valurahad liikuma ja pead veerema. Kui oli kuritegu, siis oli ka kurjategija ja kui oli kurjategija, siis peab järgnema ka karistus.

Positiivne on seejuures elektri hind, millest riigi osaks langeb hiiglaslik hõlptulu, nii et kahjutasude maksmine ehk ei toogi kaasa Eesti vabariigi pankrotti ja riigisektori mahamüümist enampakkumise korras. Kindlasti tuleks vältida kohtusüsteemi erastamist ja selle langemist ravimifirmade ja riigiametnike kätte, seda kasumit taotleva äriühingu vormis.

Peavoolu-ajakirjandus ei oska nende keeruliste vallandamiste kohtuasjade kohta midagi kirjutada. Välja arvatud ERR, kes siiski sai valmis informatiivse nupu. Tuleb kiita! Ega nupu kirjutamine ei ole lihtne asi. Eriti, kui oled ise sundsüstimist õigustanud, keeldujaid mõnitanud ja inimsuse vastase kuritööga lihtsameelsusest või puhtast kurjusest kaasa läinud.

See ei ole enam see maailm, milles me oleme harjunud elama. Rootsist on saanud natsiriik, Ameerikast terroristide ja ekstremistide pesa ning Eesti riik on kohtus kuulutatud kurjategijaks, kes on oma jõustruktuuride nõrgendanud, kodanike põhiseaduslikke vabadusi alatult rüvetanud ja muu hulgas ka kohtule valetanud ja piinlikult lolli iba ajanud.

Kuu lõpus peaks meie väga austatud riigikohus võtma seisukoha ringonnakohtus ebaseaduslikuks tunnistatud katkupiirangute küsimuses. Ka selle kohtuasja valgustamine ei ole olnud punaajakirjandusele konti ja mõistust mööda. Ja üldse ei edene meil see lappide näo ette riputamise globalistlik üritus. Eile nägin Pärnus ainult kahte maskiga jalgratturit – teised ikka ei hooli üldse. Õudne.

Arengud võtavad endalgi kananaha ihule, mis siis rääkida Vanasorosest, seltsimees Ossinovskist või väga austatud Kaja Kallasest, isegi Putinil on rasked päevad, briti sopalehed levitavad kuulujutte, et suisa isevalitseja elu kallale on kiputud ja on pandud pomm, ent ei olevat midagi välja tulnud. Pääses ehmatuse või põrutusega.

Ukraina sõda läheb ka mehikesel halvasti, mõned, kes peavad ennast vene asjade eksperdiks, kardavad tuumasõda. Mina ei pea ennast eksperdiks ega karda keda kuraditki. Ehk need pommid üldse ei töötagi või on juba ammu ära varastatud? Kindlasti leiab külmetav, näljaks ja massirahutusteks valmistuv euroliit Saksamaa juhtimisel mingi hea lahenduse.

Tundub, et rasketele aegadele vaatamata, on eurooplased, nende hulgas meie isamaalased, säilitanud teatava põhimõttekindluse. Kuigi on üldiselt teda, et elekter maksab Eestis 30 ühikut kopikatega, pakuvad nn universaalteenuse entusiastid ja eurobürokraadid meile seda kaupa 180 ühiku eest. See on siis kuus korda kallimalt, ehk nende enda jutu järgi odavalt.

Kindlasti keegi usub, et 180 on odav ja rahvusriik ja eesti majandus võib selle ikke all mõnda aega edasi hingitseda. Mina ei usu. Kuus korda kallim ei ole odav. Ja isikud või organisatsioonid ja asutused, mis mulle minu enda elektrit kuus korda kallimalt müüvad, on kaabakad. Ma ei saa üldse aru, miks ma ise enda elektri eest peaks endale maksma?

Mõistlik kogus elektrit peab Eesti vabariigi kodanikele olema tasuta. Miks? Sellepärast, et minu enda asjad on mulle tasuta. Praegu võtan laualt oma pliiatsi ja ei makse kellelegi mitte midagi, rääkimata kuuekordselt või kolmesaja kordselt või tuhande kordselt kallimast hinnast ja see on igati loomulik. Ja nii on kõigi asjadega, mis on minu omad.

See on minu riik, minu elektrijaam ja minu elekter. Ma ei vii kõiki oma asju börsile, ega osta neid sealt sajakordse hinnaga tagasi isegi siis, kui eurokaalikatel peaks selline idee tekkima. Ja mingit nõmedat süsiniku- ja kliimajuttu ma üldse ei kuula. Kes on süsiniku ja kliima usku, tehku oma kliimahipide kommuun ja elagu seal! Ilma süsinikuta, ilma lämmastikuta, ilma sooja veeta ja ilma elektrita. Närigu muru. See on nende isiklik asi.

Normaalsed inimesed peavad elama normaalselt. Normaalne elu peab olema riigi poolt tagatud, see käib inimväärikuse juurde. Igasugused ullikesed tehku enda peal oma katseid ja kui midagi välja tuleb, siis ma ise vaatan ja otsustan. Aga enne ajage kuskil eramaal või üksikul saarel oma kliimaneutraalne kommuun püsti, elage seal paar inimpõlve, tõestage, et see on hea elu ja alles siis hakkame teie juttu kuulama. Hetkel on tegu luuludega.

Ma tahan luuluvaba Eestit, ilma immigratsiooniluuludeta, ilma kliimaluuludeta ja ilma seksuaalluuludeta. Ja kui keegi veel tahab normaalselt elada, siis valigu Sven Sildnik riigikokku. Vali elu!

 

( : ) kivisildnik

Pärnus 17.09.2022

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused