( : )kivisildnik: Astroloogia 2021 – nüüd läheb andmiseks

Arvamus,
- Updated
(:)kivisildnik: Kogu meid ees ootav Veevalaja ajastu on üks hale ämber, mitte midagi ei ole enam teha, ainult meelelahutus.

Vilunud astroloogi ja tunnustatud meediaprohvetina ei hakka ma austatud lugejate eest tõde varjama. Tulgu mis tuleb. Kõik on niikuinii tähtedes kirjas, alates Saturni ja Jupiteri konjunktsioonist ning lõpetades süvariigi masuurikate hukkamisega.

Mõne väikese rahva kiunumisega ei arvesta keegi ei taevas ega maa peal. Kui progressiivne inimkond ja jumalad on otsustanud millegi pärast Veevalaja ämbrisse astuda, siis pole ka meil pääsu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mida kuulsam oled, seda paremini sul läheb

Seoses arengutega hakkab pelleti hind tegema hüppeid, Trump jääb võimule, Peeter Helme mõistetakse õigeks ja Indrek Tarandit ootab järjekordne ebameeldiv üllatus alakeha piirkonnas. Tallinnas põlevad küll maha mõned okultistliku tähenduseta hooned, kuid sõda Eestit peaaaegu ei puuduta.

Veenuse liikumist arvestades on tõenäoline, et Kaja Kallas abiellub kas Sven Mikseri, Mikk Pärnitsa või Marju Lauristiniga. Või hind hakkab samuti tegema hüppeid, inimeste hirm vanadussurma ees taandub, kuid tekivad uued luulud seoses paelusside ja kurjade nõidadega. Väga mõistlik on süüa hapukapsaid.

Kuulsuse planeet Tiamat toob palju head oma märgi all sündinutele. Kõige kuulsam inimene kogu maailma ajaloos Jeesus Kristus, võib ootamatult mõneks ajaks tagasi tulla, kuid kui tema õpetuse süsteemne moonutamine jätkub, on ta sunnitud sama kiiresti lahkuma. Elvise singel tõuseb edetabeli tippu.

Kogu planeeti haarab revolutsioon

Mainitud Saturni ja Jupiteri kooslus ei ole maailma ajaloos unikaalne, viimati märkasid astroloogid sarnast olukorda teaduse ja tehnika revolutsiooni alguses. Võimalik et grupp kurjategijaid varastab valitsuste salaurgastest tulnukatehnoloogiad ja nad tulevad nendega börsile. Mõistagi hakkab kivisöe hind selle peale sooritama hüppeid.

Võimalikest tehnilistest arengutest mainitakse galaktikate vaheliseks liikumiseks mõeldud portaale ja ajarännu seadeldisi, tasuta energiat, veidrat kollakat sousti, millega pikendatakse inimese eluiga 700 aastani ja ka välimuselt mikrouuni meenutavat mateeria muunduried, millega saab vanadest sokkidest ja kartulikoortest tursamaksa teha.

Üldse ei pea enam elektri ja toasooja eest maksma ja kõiki vajalikke asju saab teha kasvõi mullast. Põhimõtteliselt jäävad teaduslik-tehnilise progressi tagajärjel kõik inimesed töötuks, sest kartuliputru ja muid tooteid hakkavad tegema eelpoolmainitud mikrouuni moodi jubinad. Tööstust, kaubandust ja rahandust enam vaja ei ole, jäävad ainult reklaamid ja hinnad, mis mõistagi üritavad viimast hüpet.

Lihtsa inimese elu saab olema ränk

Kuna portaalid võtavad üle kõik liikluse funktsioonid, siis Reil Pooltikut ei tule. Autod, bussid ja lennukid keelustatakse, hakitakse juppideks ja aetakse muunduritesse. Kas muunduritega kanepit saab teha, ei ole kindel, veini saab küll. Ja eks paljud hakkavadki sea moodi jooma, see on täiesti loomulik. Tööliste, kaupmeeste ja lendurite elu kaotab mõtte. Polegi muud teha kui 600+ aastaks alkoholismile pühenduda. Keevitajatel veab, sest elekter on vaba ja nad saavad kassiahastuse leevendamiseks kodus vaikselt säristada.

On astrolooge, kes kinnitavad, et joodikud püütakse kinni, lõigatakse seibideks ja aetakse läbi muundurite, teised ütlevad et sellega pole kiiret. On viimane aeg omanda mingi hobi, suvaline vabaaja veetmise viis – kas kabe või karaoke, markide kogumine ei sobi, sest kõik võivad endale meeldivad olümpiamargid ühe õhtuga valmis teha.

Eriti ränk saab teadusrevolutsiooni taak olema maarahvale, kes on harjunud hommikust õhtuni rügama. Siin võiks soovitada raskejõustiku alasid: maadlus, tõstmine ja naisekandmise või saapaviskamine. Nõrgematele sobib ka kätel käimine ja pea peal seistes joomine – proovige seda juba täna.

Veevalaja ajastu nuhtlus

Kogu meid ees ootav Veevalaja ajastu on üks hale ämber, mitte midagi ei ole enam teha, ainult meelelahutus. Samas, mis meelelahutus see selline on? Äritelevisioonid lõpetavad tegevuse koos kõigi muude äridega. Põhimõtteliselt on muidugi veel internet, aga ka internetti ootab eest võigas perestroika.

Veevalaja ajastu internetis pole üldse mitte midagi normaalset, seal saavad lämiseda ainult teadlased ja muud sellised affid. Lihtne inimene ei tohi varsti enam mitte midagi postitada. Öeldakse, et see ei kuulu inimkonna teadussaavutuste hulka. Salasõna ei tea ja postitada ei saa.

Postituste keelamine on ainult pool häda, lugeda saab ka ainult mingit tugevusõpetust, ajalugu ja astronoomiat. Astroloogiaga on lõpp. Loe geneetikat, vaata eugeenikat ja kuula homileetikat. Sama hästi võiks entsüklopeediaga meelt lahutada. Teadusnatside vägivaldne võim saab olema õõvastav ja kohutavalt publikuvaenulik.

Tulevik toob meile ainult petuturismi

Lihtsatele inimstele pakutakse ainsa meelelahutusena turismi – mõnehetkelised portaalihüpped teistele planeetidele ja muidugi ka ajareisid. See pole üldse nii lõbus, nagu esimesel pilgul võib tunduda, põhimõtteliselt on tegu kultuuri- ja teaduslähetustega. Pole mingit vahet, kus planeedil sa vanu savipotte ja varemeid vahid.

Ajareisid on veel mõttetum kraam, kes tunneb ajaloo vastu huvi, teab Mahtra meeste peksmisest niikuinii kõike. Tulevik on aga nii vastik, et selle uurimiseks puudub vähimgi vajadus – igal pool vahivad suvalised teadlase- ja tulnukamolud vastu. Kui te arvate, et saate aastal 4021 mõnusa tümaka saatel ööklubis jalga keerutada ja londi umbe tõmmata, siis te eksite. Veini peate ise salaja kaasa võtma ja kuskil geeniväänajate labori nurga taga ära jooma. See ei ole elu.

Kui üldse kellelgi aastal 2021 hästi läheb, siis minu feispuki sõpradel, see on tänu Merkuurile, neid ootab meelerahu ja vaimne kirgastumine, nagu ka oluline sissetuleku kasv vahetult enne rahandussüsteemi kokkuvarisemist. Päris võõrastele inimestele ei ole muud öelda, et kui pidage kuidagi vastu, ega meilgi siin Pärnus kerge ole, restoranid on küll lahti, aga mure raudse eesriide taga virelevate kaasmaalaste pärast võtab isu ära.

(:)kivisildnik
31.12.2020
Pärnus

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused