( : ) kivisildnik: Euroopa väärtused: laste kohitsemine ja muud hullumeelsed inimkatsed

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Euroopa, see kloaak, kus meid on ninasõõrmeteni väljaheidetesse uputatud, sai teatavasti oma nime mütoloogilise tibi Europe järgi, kes otsustas astuda vahekorda veisega. Seega on loomalikkus ja väärastumine Euroopa kultuuri sügavalt sisse programmeeritud. Ehk edeneksid meilgi nn inimõigused paremini kui Eesti Vabariik nimetada ümber Toomas Meolaks või Toomas H. Liiviks.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meil on igati alust väita, et sadistlik pedofiilia on Euroopa Liidu ametlik poliitika. Fakt. ERR annab teada, et kamp jõhkarditest bürokraate, keda kuritegelikes ringkondades tuntakse kui Euroopa Komisjoni, alustas Ungari ja Poola konservatiivsete valitsuste vastu rikkumismenetluse seoses neis Euroopa Liidu liikmesriikides vastu võetud meetmetega, mis justkui nagu kuidagi diskrimineerivad LKGB-kogukonda.

Milles siis seisneb see kohutav LKGB kogukonna tagakiusamine? Kas neil ei luba enam seda vanade lkgbistide asja teha? Kas keijmoslemite klubid on kinni ja põlema pandud? Kas kellelgi löödi lõust lapikuks ja lohistati ta kongi? Kaugel sellest, poolakad on lihtsalt sajas külakoolis keelanud anaalpropaganda ja madjarid kehtestasid pedofiiliavastase seaduse.

Poolakad tuleks küll rahule jätta. Tänapäeva koolides ei saa ju lapsed enam tähtigi selgeks. Loota, et nad mingi triibulise lipuga vehkimise peale ühe väikese augu üles leiavad, on küll puhas lihtsameelsus. Noored ei oska enam ninagi nokkida. Need, kes ei õpi lugema ja kirjutama, neist ei saa ka kirglikke keijmoslemeid, investeerigu Vanasooros või miljard.

Ungaris on aga probleem palju tõsisem, siiani on lillaroosad raiunud nagu rauda, et lkgbistid ei ole pedofiiliga kuidagi seotud, nüüd aga seostatavad eurouroodid pedofiiliavastade seaduse ise LKGB-ga. Puhtsüdamlik ülestunnistus muidugi kergendab süüd, vähemalt oli see nii eelmise okupatsiooni ajal.

Ma ei tunne muidugi Ungari ja Poola konstitutsiooni, aga Eesti põhiseaduses ei ole küll kuskil tõmmatud võrdusmärki LKGB seltskonna ja eesti rahva vahele, anaalasjandust ei ole samastatud eesti kultuuriga ja orgasmioigeid eesti keelega. Paistab, et kõige lihtsamates asjades on siiski vahel veel võimalik orienteeruda.

Õnneks on Eestis sadistliku pedofiila propageerimine hästi tasustatud ja meid sanktsioonid ei ähvarda. Michel Foucault “Seksuaalsuse ajaloo” esimese köite tõlkija Indrek Koff sai äsja “Ela ja sära” rahapaki õnnelikuks omanikuks. Sümboolne on seegi, et Koff sai rikkaks 2021. aastal, vahetult pärast seda, kui Guy Sorman oma intervjuus Londoni ajalehele The Times kinnitas, et Michel Foucault oli 1960. aastatel seotud laste seksuaalse väärpõrutamisega Tuneesia surnuaedades.

Ehk peaksime me oma progressiusu kinnitamiseks ja Euroopa alusväärtuste tsementeerimiseks kalmistutele sisse seadma mugavalt polsterdatud Foucault nimelise puna- või vikernurgad? Esimesel võimalusel tuleks ka “Seksuaalsuse ajaloo” järelsõna autorile Marek Tammele leida täiendavaid vahendeid. Jääb teine veel muidu nälga või kannatab koleda diskrimineerimise all, kes teab.

Kuigi Euroopa satraapide diskrimineerimise retoorika jääb hämaraks, on Ungari ja Poola seaduste mõte selge – te ei tee meie laste anaalpropagandat ja ei kalluta neid kohitsemisele. Paljukiidetud soomuutmine, mis pidi kõik pooletoobised tatikad õndsaks tegema, sisaldab keemilist kastreerimist, millele järgneb kirurgiline köndistamine. Ühesõnaga demokraatia.

Ei oska seksuaalmenševike laste kohitsemise agitatsiooni, propagandat ja praktikst millekski muuks pidada kui sadistlikuks ja pedofiiliaks jõleduseks. Aga kui sa juba kord eurooplane oled ja Foucault on sinu suurim filosoof ja kõige kõrgem autoriteet, siis muidugi. Hea, et niigi läks, veel ei ole nad hakanud lapsi sööma, Vähemalt avalikult nad seda ei tee.

Igal ajal ja igas ühiskonnas on olnud erilisi friike, nii sarimõrvareid, kannibale kui lastepilastajaid. Aga hetkel ei meenu mul küll ühtegi riigikorda, mis oleks rajatud äärmuslike seksuaalveidrike lastevastase sadismi mahitamisele. Nüüd on meil võimalus ühes sellises rahvaste vanglas vireleda. Euroopa Komisjon ründab riike, kes kaitsevad oma lapsi foucaultliku väärpõrutamise ja kastreerimise eest.

Teoorias on ka Euroopas olemas lastekaitse, laste õigused, võideldakse perevägivalla vastu ja samas võideldakse lkgbistide õiguse eest lapsi endasuguseks vormida ja nende genitaalid kirurgiliselt eemaldada. Ja mõistagi toetab seda lasteköndistamise projekti meie eidestunud välisministeerium – naised on ju südamelt head. Öökima ajab.

Ja oleks see lastekohitsemine ainus inimvaenulik eurooplaste jõledus, ehk ma usuksin siis, et tegu on üksikjuhtumiga. No ei ole. Meil on rahureligiooni jääkide utiliseerimine, massilised inimkatsed tõeseerumiga, DNA peenhäälestamine ja ilmselt tulevad ka mingid ilged nanojubinad. See on inimvaenulik, mõrvarlik ja sadistlik projekt, millega ükski normaalne inimene ei tohiks kaasa minna.

Ja kes ei taha enda ja oma laste peal katseid teha, seda demoniseeritakse, mõnitatakse ja diskrimineeritakse. Räägitakse vaktsineerimata inimestest kui “ilma igasuguse immuunsuseta” tüüpidest. Kui mul ei ole mingit immuunsust, seltsimehed idioodid, kuidas ma siis kolm-neli aastat ei ole olnud ei gripis ega üldse haige? Ma peaks ju olema surnud.

Hapnikupuudusest ajukahjustuse saanud tolvanid kardavad mind, sest ma olen täiesti terve, liigun palju värskes õhus ja saan ka korralikult füüsilist koormust. Ise nad püsivad ainult seina ja antidepressantide najal püsti, vot nüüd hakkas hirm. Terve inimene tuleb! Põgenege, terve inimene tuleb! See on haiglane ja ebateaduslik terveviha ja selle vastu peaks eurouroodide kontor võitlema.

Aga mis teha, põdurad ja sandid on endast tervemate peale kadedad, aga kui sa ennast isegi kaheks tunniks päevas trenni ei vea, siis pikka pidu ei ole. Organism mandub, laguneb ja minu vihkamine ei aita olukorda kuidagi parandada. No vot, tabletid ja süstid ka ei aita. Kui ei ole terveid eluviise, tervet mõtlemist ja tervislikku toitu, siis vihka endast tugevamaid ja targemaid palju tahad, kohitse nii lapsi kui koeri, ikkagi kõnged.

See aeg on lähedal. Pääsu pole.

(:)kivisildnik
Pärnus
16.07.2021

 

 

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused