( : ) kivisildnik: Hakka sooneutraalseks mõjuagendiks ja raha voolab lademetena

Arvamus,
- Updated
©UU
( : ) kivisildnik

“Just naised, ja eeskätt noored naised, olid Partei kõige fanaatilisemad pooldajad, loosungineelajad, vabatahtlikud nuhid ja ketserluse väljanuuskijad. See tüdruk aga jättis talle ohtlikuma mulje kui ükski teine.” — George Orwell 1984.

Objektiiv on avaldanud väga huvitavaid materjale Ühendkuningriigi välisministeeriumi rahastatud salajasest infosõja projektist Eestis, mille eesmärk on kohalike venelaste homoseksualiseerimine ja nende feminismiusku pööramine. LKBG+ tšempionite ja naiste mahitamine olevat vajalik siinse vene elanikkonna putinistliku radikaliseerumise vähendamiseks. Muude venelaste sabarakkude ja radikaalide hulgas on mainitud ka Uusi Uudiseid, irw.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma pole küll LKGB+ meistrivõistlustest midagi kuulnud, pole ka kuskilt teada antud, et 3.14drite magamistoaasi oleks olümpiaala ehk kasvõi maakondlike võistluste kavasse võetud. Aga Briti poissmehi ei või muidugi iial teada. Kuskilt need tšempionid palgale võetakse. Palgad aga on briti infosõjas head, avalikkusele avaldatud paberites on päris kenad numbrid, osundan:

Maris Hellrandi esimese projektiaasta palgakuludeks oli dokumentides märgitud 52 380 naela ja Eva Ladval 40 740 naela. Teiseks ja kolmandaks aastaks küsiti Hellrandile ja Ladvale mõlemale 69 840 naela. Kokku küsiti Hellrandi palgaks 192 060 eurot keskmise päevatasuga 485 naela ning Ladva palgaks 180 420 naela päevatasuga samuti 485 naela.”

Tsitaat on Jaanus Vogelberg kirjutanud põhjalikust artiklist, mis ilmus Objektiivis 23. veebruaril “Dokumendid: Eestis tehakse Briti välisministeeriumi tellimusel ja rahastusel siinsetele venelastele propagandat”, intrigeerivale teemale on pühendatud ka samal päeval ilmunud Objektiiv TV saade “Neljas Võim: Ühendkuningriigi välisministeeriumi juhitud propagandast Eestis”

Kes saab päevas palka 485 naela, pistab igal õhtul taskusse 564 euri, pole üldse paha. Kultuurkapital maksab üheaastast 500 euri kuus loometoetust ustavamatele ja kuulekamatele literaatidele ja neid õnnelikke ei ole väga palju, kuskil kolmekümne tuuris. Seega, üks vahva infoamatsoon teenib kuus samas suurusjärgus rahahunniku kui kõik kulkalt loometoetust saavad kirjatsurad kokku. See on eesti kultuuri hind Euroopa vabaturul, palju õnne – endiselt padjatoppija ja burksimüüjaga ühel pulgal.

Siit peab igaüks, kel täisaru peas, tegema järelduse, unusta aus töö eesti kultuuri või sõltumatu ajakirjanduse heaks, see ei maksa midagi – aga hakka brittide sooneutraalseks mõjuagendiks ja raha voolab lademetena. Ja kui südametunnistust ja väärikust ei ole, siis ongi hing müüdud, mõistagi nais- või LKGB+ hing, teistel hingedel ei ole turuväärtust, kui nad pole just Venemaalt poliitika pärast põgenenud.

Mõistagi on hämar sooteema Briti infosõja põhirelv ja kõik nimed, keda Eestiga seoses nimetatakse, on naised – kes konutab kuskil Salga nurgas, kes peksab niisama punast ja segast nagu Urve Eslas. Orwellil oli õigus, noored naised on tõesti fanaatilised nõiakütid, tänastes oludes siis homoseksualismi pooldajad ja kristliku abielu väljajuurijad.

Ma ei tahaks olla prohvet, aga paistab, et britid kaotavad infosõja, ilmselt koukisid vene häkkerid need inglise salapaberid kuskilt kontori arvutist välja ja riputasid võrku. Britid pole millegi sarnasega vastanud ja nende mõjuagentide võrk on paljastatud, ühtlasi on kompromiteeritud justku sõltumatud ja väärikad BBC ja Reuters, kes on sellesse sõtta kaasatud.

Ma ei arva, et paljud kodanik Eslast, mõttetut Salka või ebapopulaarset ETV+ usaldasid, aga kui sidemed, rahad ja homoseksuaalne agenda on ilusti mustvalgel kirjas, siis peaks ka puupea jaoks meie avalikõigusliku ja niinimetatud sõltumatu meedia maine olema sügaval mudas. Minu jaoks on kogu meedia alati olnud sõnnikukast, nii peavool kui isehakanud ullikesed. Selgub, et keegi suvalistest suunamudijatest ei saa kuulsaks, kui tal pole seljataga infosõja raha ja amatsoonide karvast rinda.

Ühtki juutuuberit ega muud suvatonti, keda järsku haipima hakatakse, ei tohi usaldada – see on väga tõenäoliselt infooperatsioon. Lugege, kuidas nad seda teevad, annavad mõnele jorsile oma jutu ette, torkavad siis jutu lehte ja seejärel muudes meediaurgastes toetavad ja levitavad oma agentide plära. Vogelberg on kõik lihtsalt ära seletanud ja dokumentide kirjakohad ette näidanud.

Kas need dokumendid on ehtsad? Paistavad olevat, asjaosalised ise tunnistavad oma seotust projektiga, avalik info toetab saladokumentidest loetut, jah see on nii. Britid võivad ju eslaseid palgata ja raha ETV+ külvata, aga ETV+ vaatajad on 1,1% sihtgrupist ja needki peavad seda alatuks propagandaks. Ja vene Delfi? Kas see ei ole mitte putinistide häälekandja? Millegi pärast on selline mulje jäänud.

Kuus miljonit naela kolme Balti riigi kohta on vähe, eriti kui see läheb feministlike mõttehiiglaste palkadeks, stuudionänniks ja mingiks müügitegevuseks. Vene meedia ja meelelahutus on spetsiaalselt vene hingele disainitud ja erinevalt ETV+ ja eslastest ülimalt professionaalne ja pahatihti ka intelligentne. See on tõhus, meeldib see meile või mitte.

Britid üritavad meie vene noori oma kultuuri konksu otsa saada. Aga kui seda pole suutnud Hollywood, rokkmuusika, arvutimängud ja sotsiaalmeedia ajupesu keskkonnad, siis on küllalt tõenäoline, et sellega ei saa hakkama ka kodanikud eslased ja salk mõõdukate vaimsete võimetega kontorinaisi. Võiks selle kuus milli parem põlema panna, oleks parem meelelahutus, keegi kindlasti vaataks.

(:)kivisildnik
Pärnus
25.02.2021

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused