( : ) kivisildnik: Kas Eesti vajab anarhistide kommuune?

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Anarhistlik märatseja Washingtonis Valge maja lähistel riigilippu põletamas.

Täna, kus meie ainus julgeolekugarantii ja iseseisvuse ning vabaduse garant USA on pööranud anarhistliku afromäratsemise teele, on meil aeg endalt täiesti tõsiselt küsida, kas Eesti vajab anarhistide kommune või kolhoose? See on eksistentsiaalne küsimus, filosoofia põhiküsimus, kui soovite. Pea on pakul.

Mäletan selgelt, see oleks nagu eile olnud, kui uluti nagu ratta peal, et kui Eesti ei seadusta nn kooselu, siis liitlaste lennukid enam meie õhuruumi ei valva. Tol korral oli tegu küll Itaalia hävitajatega ja ära nad kuskile ei kadunud, ent meil ei ole õrna aimugi, millest räägib meie salajane baaside leping USA-ga. Mine isahane tea.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seattle’i linna kommunistlik-anarhistliku nn autonoomse tsooni on linnapea lubanud küll laiali peksta, sest veganite ja püssimeeste majandatud ning suvalise räppari juhitud kommuun on osutunud maailma kõige ohtlikumaks piirkonnaks – mõrvu elanike kohta on seal rohkem kui Zimbabves. Afrovillemite, murumälujate, urruottide ja oimuvatimeeste kohta ikkagi väga tubli tulemus. Politseid ja kiirabi sündmuskohale ei lasta, ahistavad, teadagi.

Aga eks elud plakati peal ole üks asi ja mõrvad ööpimeduse varjus teine asi. Vasakäärmuslasest linnapea sõnu ei maksa aga ülemäära tõsiselt võtta, sellised võivad mistahes solki näost välja ajada – tegelikkuses vangistavad nad ikka rahulikke elanikke, kes kirikutes palvetavad ja lasevad karistamatult ringi lipata pättidel, kes kirikuid põletavad.

Seattle’i mõrvakommun asutati põhjusel, et üks paadunud kurjategija sai kinnipidamisel surma. Kas meil ei siis vähemuskriminaale kotita? Ja kuidas veel kotitakse – Joel De Luna pandi kokaiini eest kinni, räppar Genkat peediti mingi tibibändi produtsendile vastu vahtimist andmise ja läbi ukse viskamise eest, ka paljukannatanud Paavo Järvi tabati roolist presidendijoobes.

Oleks Paavo asi ära summutatud ja ta kannatuse vaigistamiseks rahvusooperi juhiks ülendatud, poleks hetkel mingit feministlikku kobinat muusikute seas. Kõigil oleks parem. Mida aeg edasi, seda enam tundub, et ka meie juhtivat kunstimeistrit hr Ojasood piinati vaimselt täiesti ilma asjata. Ühesõnaga liitlaste standardite järgi on meil palju probleeme ja neid saab lahendada ainult rahumeelse vägivallaga kolhoosikorra vormis.

Seega kolhoose ja kommuune on meil väga vaja, kuuldavasti kavandavad jänkid Valge Maja lähedusse Musta Maja kommuuni – miks ei võiks selline olla ka Mustamäel? Isegi kui vaja ei ole, igaks juhuks, progressiusu kinnitamiseks ja laiale ilmale näitamiseks – me oleme ikkagi mõrvarlik e-riik, mitte mingisugune papist eurotiiger.

Ja üldse on tegu retoorilise küsimusega, kui Ameerikas on midagi otsustatud, siis Eestis ei arutata muud kui kuhu teha kolhoos, milline räppar panna kolhoosi esimeheks ja kes elude päästmiseks maha tappa. Elude päästmise miitingust ei piisa, on vaja olla ustavam, sa pead olema piiritult ustav. On vaja täielikult inimõigustele anduda. Poolikud lahendused ei taga Eesti iseseisvust ega sõltumatust, kodanike väärikusest ja võrdsusest rääkimata. On vaja olla sallivam.

Kuna ma ei ole räpigurmaan ega lähemalt tuttav kõigi kaheteistaastaste mõminaräpparitega nagu kodanik Siim Nestor, siis ma oskan kolhoosi esimeheks pakkuda ainult kirglikku emaräpparit Angerjärve ja artisti nimega Abraham või oli ta Salomon, midagi sarnast. Meil on ka üks elutemaatikat tönkav naisräpparihakatus, aga sellel tööõnnetusel ma pikemalt ei peatuks.

Eks seegi valik ole formaalne, sest meil on naispresident ja seega peab olema ka avatud ja sooneutraalne emaräpparist kolhoosiesimees. Palju õnne, kod. Angerjärv. Kindlasti tuleks anarho-kolhoosid asutada suurematesse linnadesse nagu pealinn Tallinn, lõimumispealinn Narva, suvepealinn Pärnu ja ajalooliselt nurjunud linn Tartu.

Kas uute struktuuride loomine ongi miljoni vaese maale jõukohane? Kindlasti mitte, ehk piisab sellest, kui olemasolevad institutsioonid kommuunideks ja kolhoosideks ümber korraldada. Tallinnas ei ole probleeme, Müürilehe toimetuse vaim on valmis, küllap on neil kusagil ka ruumid, lihtsalt põhikirja veidi korrigeerida ja uus suurem vikerkaarevärviline silt seinale riputada.

Edasi siis Päevalehe toimetus, mis läheb Tartusse, Vikerkaare toimetus sobib samuti ideaalselt, kui see Narvasse ümber kolida, Pärnu kui provints peab leppima sisepagulusse saadetud kultuurilehega Sirp. Kui toimetuse ruumid kommunaaridele kitsaks jäävad, eks nad siis vallutavad, relv käes, naabrusest pinda juurde, see ei tohiks olla probleem, kui keegi soroselaadne heategija relvade ja giljotiiniga abistaks. Siin loodan ma ka putinistidest jahimeeste ja peintpallurite panusele.

Ja ongi meie julgeolek ja iseseisvus jälle kindlale jalale seatud, Kodanik Holm saab takistusteta propageerida seksuaalõpetust lasteaedades ja ERR tohib triibulise lipuga edasi vehkida. Ehk hakatakse ka pagulaste lapsabielusid seadustama, nagu Rootsi plaanib, kõik laabub, kõik läheb plaanikohaselt. See ongi õnn, sellise Euroopa vastu ma hääletasingi.

Jääb muidugi inimohvrite küsimis, sest mis kommunism või antifašism see oleks ilma laibahunnikuta? Jõuame Ameerikale järele ja läheme mööda. Enam ei nõua keegi punastelt kümneid miljoneid hukkunud, tänapäeval piisab ehk juba poolest tosinat, elame ikkagi kahekümne esimese sajandi viimasel veerandil ning hindame demokraatlikke väärtusi ja võrdsust. Võrdus ei tähenda muidugi seda, et kõik maha notitakse, kaugel sellest. Esialgu kindlasti mitte.

Nagu ütleb Konfutsius, ei istu tema kohal, ei mõtle tema mõtteid, las midagi jääb ka tüürimees Angerjärve kodutööks. Räpparitel on inimese eluküünla kustutamine lihtsam kui seaduskuulekal kodanikul, seda näitab ajalugu veenvalt: Ra Diggs, C-Murder, Dresta, J-Dee jpt on mõrva eest kongi topitud.

Igal juhul oleme jõudnud epohhi, kus labane muusika ja pätistunud isikute verised arveteõiendamised ja väljakannatamatult ilge kommunistlik propaganda on saanud või saamas Eesti ainsaks julgeolekugarantiiks, vähemalt on see nii, kui meie välispoliitiline traditsioon muutmatul kujul edasi kestab. Jõudu külamehed.

(:) kivisildnik
27.06.2020
Sanga talus, ürglooduse kägistavas haardes

 

15 commentsOn ( : ) kivisildnik: Kas Eesti vajab anarhistide kommuune?

 • Avatar

  Pederastid ja neegrid on kogu selle Ameerika jama taga.

 • Avatar

  Keda siis vasakpoolne intelligents rinnal soojendas. Ikka tulevasi kultuurmasksiste. Inimkonnal ei ole kombeks vgadest õppida. Pole olemas vasakpoolsust, mis ei jõudu ja võimu tunnetmas hävitma kultuuriväärtusi ja tapma või represseerima neid, kes nende ‘väärtusi ei tunnista.

 • Avatar

  Kõige selle liberaalse anarhia taustal võivad putinoidid kasutada võimalust ja oma positsioone kindlustada. Ei imestaks, kui rassismi/vastase võitluse sildi all toimuks Pronksiöö 2.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  “… meie ainus julgeolekugarantii ja iseseisvuse ning vabaduse garant USA…” ja seda niikaua kui see on kasulik . Miks meie valitsused on aastaid oma rahvale valetanud,salatsenud jne.Tuli EKRE ja lubas.lubas ja lubas aga lubadusteks kõik jäigi sest jänkide ees pugemine on tervisele tähtsam.
  Kui kaua meie poliitikas püsiks inimene kes poleks nõus USA ideoloogiaga olgu see alates homondusest ja lõpetades sõbralikema suhete loomisest venemaaga,rääkimata võõrsõdurite siinviibimise vajalikkuses ?
  Kõige hullem on tegelikult veel ees kui see anarhia jõuab ameerikas sõjaväkke ja nendeni kellel on otsene ligipääs tuumarelvadeni sest toimuv on tegelikult erinevate poliitiliste jõudude poolt heakskiidetud,takka ässitatud !

 • Avatar

  USA ja Ühendkuningriigi saatkonnad Moskvas heiskasid vikerkaarelipud…
  Ometi keelas välisminister Pompeo 2019. juunis homolippude heiskamise saatkonnahoonetel.Ka see näitab, et Trump ei valitse, et tal pole võimu oma lubaduste täitmiseks.
  Ka Mehhiko piirile ehitatava tara ehitamise raha võttis üks kohus alles maha.Kas Trump onj alla andnud?

 • Avatar

  Eile lasi 19-aastane neeger Chicagos maha 2 valget teismelist poissi, kes ainult küsisid temalt, kui pikk ta on, et ükskord sama pikaks kasvada.
  Pole kuulda, et üle Ameerika veereks nüüd protestilaine-valge elu ju ei maksa midagi?!Krd neegripätid!Trump võib novembrivalimised kaotada, kuna ta ei suuda Ameerikas korda majja lüüa, ja see seniilne Biden saab USA presidendiks???

 • Avatar

  Aastal 1933 põletati Saksamaal raamatuid… Tundub, et sama asi läheb käiku ka praegu – keelatakse teatud raamatuid, filme ja keelatakse teatud sõnu. Kui sa pole meie poolt siis oled rassist, homofoob, ja pagan teab veel kes. Ühesõnaga – oled vaenlane.

  • Avatar

   No see on muidugi selline valikuline ajaloo nägemine, kulla Jüri. Kui 1933 põletati Saksamaal mõned äärmiselt räiget pedofiiliat ja igasugu muid perverssusi propageerivad raamatud ja sulle kui veendunud poisipilastajale teeb see siiamaani suurt südamevalu, sest hävitati sinule äraütlemata kalleid inimhinge väärastumise väljendusi, siis alles 15 aastat tagasi konfiskeeris sotside ja reformi truu ketikoer KaPo Margus Lepa poolt välja antud raamatuid ja põletas neid, olenemata selles, et Lepa käis teksti üle ja tegi selle nii poliitkorrektseks kui vähegi võimalik. Aga seda, te punased poisipilastajad, see teile rottidele meelde ei tule, ikka need kurjad “vassistid”. Te punased põletasite rohkem raamatuid kui Aleksandria raamatukogus oli, aga ikka need kurjad “vassistid”.
   Ühesõnaga, raamatupõletamine ei ole juba tükimat aega võõras ka meie postsovjetlikus riigilaadses moodustises mida Eesti “Vabariik” 2.0-iks nimetatakse ja ükskõik kui palju te punased perverdid seda fakti kalevi alla proovite lükata, see ei õnnestu.

  • Avatar
   Eestis on kah raamatuid põletatud

   Näiteks Siioni Protokollid. Lepa siis võttis sealt sõna juut välja ja ongi poliitkorrektne. Huvitav on see, et islami vastu võib kriitiline olla, kristlust võib naeruvääristada, maausust on tehtud isegi mõnitav film Malev, aga vat juutlust ei või kritiseerida, holokaustis ei või kahelda, ning juuti sõimata ei või, kuigi oleks kesiganes tolle asemel olnud, ei oleks selle sõimajaga midagi tehtud.

  • Avatar

   Well, et põletatud. Ühes või kahes ülikoolis visati paar tuhat kõige vihatumat propagandateost lõkkesse ja see oli kõik. Viskamine muideks polnud kohustus ja paljud jätsid propaganda alles nii et isegi neist paarist ülikoolist ei kadunud arksistlik sopp mitte kuhugile. Aga üldisemas plaanis ei tohi astuda natsi lõksu. Natsi lõks on Lääne mugavusmüüt, et nad võitsid natsid ke olevat olnud väga pahad. Aga need mugavlejad ei tea, et ühe vale püsti hoidmisega hoitakse püsti ka kõiki teisi valesid. Keskmine Trumpi toetaja on natsidega püsti hädas, aga koledtest natsidest räägib ju seesama peavoolumeedia kes ka Trumpi valijaid koletiseks maalib. meil on vaja Saksamaad ja Hitlerit puudutavad valed ümber lükata selleks, et iseennast kaitsta. Niikaua kui meil eksisteerivad “natsid”, niikaua on rahvusriik üdini kole ja kommunistidel on legitiimne õigus natse mättasse lüüa, et gaasikambreid ja muid õuduseid ära hoida.

 • Avatar

  “Madness of Crowds”(D.M) – ja seda hullust juhivad veel hullemad, kui on need märatsejad. Miks ei läinud A.Lincolni poolt vabastatud orjad tagasi oma kodumaale – neil oli selleks üle 200 aasta aega. Kahjuks ei ole nad suutnud kogu selle aja jooksul otsustada, kas Ameerika on koos oma ajalooga nende kodumaa või mitte- ja süüdistavad nüüd kõiki ja kõike.

 • Avatar

  Mitte ära unustada, et endiselt on meile ennekõike vaja Välisinvestorit. Muidu ei oska eluga kohe midagi peale hakata.

 • Avatar

  Nali naljaks aga midagi on vaja meie vasakäärmuslikuma populatsiooniga ette võtta. Hullud teevad asju ja isegi kui me homme saaks lahti seksuaalperverssustest narkootikumidest kliimasoojenemisest massiimmigratsioonist abordist ja kõigest muust, siis kommunistid jäävad alles ja me mingil hetkel avastame, et vihkav vasakäärmus tuleb uute ja paremate trikkidega tagasi. Nagu 1991 aasta vaimustus on asendunud tõdemusega, et kommunism vahetas lihtsalt värvi ning 25 aastat ränka tööd ja kannatusi ei toonud mitte õnne meie õuele vaid hoopis kultuurimarksismi.

 • Avatar

  “… meie ainus julgeolekugarantii ja iseseisvuse ning vabaduse garant USA…”

  USA on valmis Eesti eest Venemaa vastu vajadusel sõdima eestlaste kätega viimase eestlaseni. Mina arvan, et “meie ainus julgeoleku ja iseseisvuse garant on Venemaa”.

  USa on räige värdriik, sõdib igalpool üle maailma, ning tapab inimesi. Isegi Jumala poolt väljavalitud indiaanlaste pühasse matmispaika ja järve ehitas degenerandist seniilik Trump naftajuhtme, tulistas protestijatel silmi välja.

  las USA naudib nüüd ise seda liberaalset demokraatiat, mida selle riigistani tõttu on täis: Afganistaan, Iraak, Liibüa, Süüria. USA on ju täis liberaalseid mõõdukaid mässulisi, ning nad erinevalt al-Qaedast, keda USA Idlibis kaitseb, ei ole islamistid, vaid täitsa liberaalsed demokraadid.

  • Avatar

   Paraku, peab tunnistama, et Biden võib olla Trumpist veel hullem. Oleks Hillary võitnud, siis oleks süüria veel hullemas seisus kui täna, ning Assad, ehk Aramea kristluse kaitsja vist kukutatud. Biden on veel seniilsem, kui Trump, ning arvatavasti allutatakse sõjatööstuse agendale. Kuid Infowars kirjutas loo, et Biden olla öelnud, et ta on “üleminekupresident”, ning soovivat Buttkiige võimule aidata või vähemalt administratsiooni tuua. See oleks küll pretsedent, kui president ennast taandaks rahvalt hääli mitte saanud geidorasti ees.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused