( : ) kivisildnik: Ökokommunistide märatsemine hävitab kultuuri ja üldse kõik

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Ehk mäletab veel keegi Soome juhtivat ökofašist Pentti Linkolat? Ajakirjas Akadeemia on temalt ilmunud kaks artiklit ja Haapsalu kirjastus Vaialiit kirjastas 1997. aastal Linkola raamatu “Juhatus 1990-ndate mõtlemisse”. Linkola oli intelligentne inimene, terrorit ei harrastanud ja tema raamat jättis omal ajal täiesti sümpaatse mulje.

Tema mure Soome metsa pärast (Soomes on 70% metsa ja Eestis üle 50%) võib tunduda ehk isegi kuidagi põhjendatud, aga vaatamata tema säravale stiilile, originaalsetele ideedele ja isiklikule eeskujule – mehike redutas metsas muldonnis ja näris ürginimese kombel püütud kala – valmib meie päevil Soomes lähiümbruse suurim, moodsaim ja kallim tselluloosivabrik. Miljardite projekt, mis mõistagi ka Eesti metsa uugama paneb, ilma et meil oleks seda võimalik kuidagi väärtustada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Linkola ideed on lihtsad ja selged, nii nagu me elame enam kuidagi edasi ei saa, metsa protsent võib langeda alla 70% ja siis on tuuga. Lahendus on ka lihtne, tuleb elada metsaonnis, kooskõlas looduse ja lojustega ja tunda elust rõõmu ning manustada samblasuppi – nii tõuseb metsa protsent peagi 100% lähistele. Milles seisneb siis tema ökofašism?

Ise jõudis ta ülikoolis esimesele kursusele, teadlase perekonnast oli ta ka, lausa juhm seega kindlasti ei olnud. Linkola mõistis väga hästi, et keegi peale tema, üksike hipidest äärmuslaste ja amishite ei ole nõus tsivilisatsiooni mugavustest, vesipeldikust, moehilpudest ja säästulendusest Egiptusesse vabatahtlikult loobuma. Aga loobuma peab, seega tuleb kasutada individuaalset terrorit ja muid veriseid vahendeid, ühesõnaga metsa protsendi viib üles ainult ökofašistlik diktatuur.

Linkola lood ilmusid ajakirjanduses, koguti raamatutesse ja tõlgiti võõrkeeltesse. Ja oligi kõik. Meil ka Totu ja Zuzu kirjutavad lugusid, normaalne inime ju seda tõsiselt ei võta. Ja nii lõppes ökofašistlik ideoloogia kalade müümisega ukselt uksele jalgratta, hobuse või tõukekelgu abil. Olgu pealegi, tema looduspärandi fond on tänaseks kokku ostnud 1000+ hektarit. Midagi ikka.

Praeguseks on olukord kardinaalselt muutunud, normaalsus ja normaalsed inimesed on läbitud etapp. Soome pudelikorjajad nimetavad ennast küll veel tänagi Linkola õpetuse järgijateks, kuid enamik ökoullikesi ja puuembajaid on nii siin kui sealpool Soome lahte kommunistid. Me oleme jõudnud õkokommunismi epohhi: riigid, tolvanid ja tehnohiiud on ühinenud inimkonna ja terve mõistuse vastu ning jutlustavad rohelist lima.

Nutidementsete põlvkond on peale kasvanud, neile võib rääkida mida iganes, kõike usuvad. Ja paistab, et ka vanema põlvkonnaga on lood päris halvad, Vene kommunistide propagandat nad 100% ei uskunud, hea, aga nüüd usuvad millegipärast kõike, isegi Vene propagandat, see on väga halb. Kellel korra on ajud ära pestud, ega sellest ikka head nahka ei tule.

Jabura meelelahutuse, loomastunud televisiooni ja ajusid mädanadava sotsiaalmeedia abil on inimkonna vaimne võimekus kukkunud. See on fakt, IQ kukub nii Põhjamaades kui meil ja see on kõige suurem julgeolekurisk üleüldse. Kultuur on disainitud targematele, uute põlvkondade kidur mõtlemisaparaat lihtsalt ei jooksuta vana euroopalikku kultuuri. Nii nagu vanad väetid arvutid ei suuda vedada uusi programme. Käib üle jõu.

Nii ongi ökokommunismist saamas vandusest väetite ja noorusest nõrkade toel globaalne suurvõim. Uuskommunistidest infiltreeritud valitsused ja globaalsed tehnoloogiahiiud ja muud majandusgigandid on seljad kokku pannud ja looduse poole üle läinud. See on inimkonna ajaloo kõige suurem reetmine – see on kogu inimkonna reetmine.

Need, kes koolis on käinud, ehk veel mäletavad, kuidas õpikus seletati kultuuri tekkimist. Olid korilased ja mingit kultuuri ei olnud, siis hakati põldu pidama, tekkis toidu ülejääk ja selle ülejäägiga võis ehitada templeid, pidada üleval raamatukogusid, ülikoole, teadlasi ja kunstnikke. Ma julgen oletada, et sellel mõttel on jumet.

Lisaks tuleb muidugi tunnustada ka orjapidamise tähtsust, ilma orjadeta polevat tekkinud põllupidamist, Ükski endast lugupidav inimene polnud nõus maad sonkima ja hirmsasti kangutama. Võimalik et see ei olnud nii, tänapäeval aga kommunistlikud režiimid ilma orjatööta ei püsi. NSVL-i õitseaeg oli GULAG koos ameerika ja saksa tehnoloogiaga. Hiina ime püsib samuti Ameerika tehnoloogial ja turul ning orjatöö laagritel.

Kas tänapäeval üldse on suurfirmat, kes Hiina orjatöölaagrite teenuseid ei kasuta? Ühesõnaga, kes toetab kommunismi ja teeb koostööd punareitega ja toetab orjapidamist ning naudib selle inimsusevastase õuduse veriseid vilju. See on põhjuseks, miks ökokommunistid jutlustavad kliimamuutuste vastast koduvangistust, null energiatarbimist ja üldse null tarbimist. Orjal ei ole ju midagi vaja, tee tööd ja ole vait, küll kommunistid räägivad kui tarvis.

Kultuur tähendab raiskamist, ökoloogiline maailmavaade jutlustab aga kasinust. Kultuur ja ökoloogia ei käi kokku – need asjad välistavad üksteist, ka kommunism välistab kultuuri – sotsrealim oli kultuuri hale paroodia. Lugege meie stalinistlike poeetide uriiniprooviga loomingut, siit nad tulevad – Muia Veetamm, Aira Kaal, Paul Rummo ja Ralf Parve.

Ökokommunism välistab kultuuri, sest öko ei anna kultuuri jaoks vahendeid ja kommunism ei anna loojale mitte mingit vabadust. Ökokommunistide orjatöö vilja ei jagata limukatest kunstimeistritega – kõik läheb suurfirmadele ja neid esindavatele riigiametnikele. Uskuge mu sõnu, te näet seda õudust peagi oma silmadega. Ei lähe enam kaua.

Kes vaidleb mulle vastu, et kultuuri polegi vaja jne, see võtku oma lapsed koolist ära, milleks neile kultuur – las uluvad metsas ja uluvad koos huntidega – sealt tuleb õige ökoloogiline ja kommunistlik kõrgharidus. Tugevamad jäävad ilmselt ka ellu. Pealegi ei usu ma ühtegi ökokommunisti, kes sõidab autoga, elab keskküttega korteris ja tarvitab elektrit.

Õppige ökofašist Linkolalt, kuidas muldonnis elada või olge vait. Eriti soovitan vaikida kultuuriküsimuses. Kes pole kultuuri alal midagi silmapaistvat saavutanud, jäägu oma kommunistliku plära juurde, nii on natuke vähem piinlik.

Kes pole kultuuri teinud, sellel pole õigust kultuuri hävitada, parasiteerimine kultuuri ja tsivilisatsiooni pinnal on ka ilma otsese kultuurivastase tegevuseta alatu.

(:)kivisildnik
Pärnus, 19. veebruaril 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused