( : ) kivisildnik: Rahvusriigi hauakaevurid asusid rünnakule

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Kaugel paguluses jälgin ma silmanurgast kultuuriloolise kodumaa uudiseid, et kas üldse ongi enam põhjust, tahtmist või võimalust tagasi tulla. Tänapäeval on arengud kiired ning on mõistlik ennast toimuvaga kursis hoida. Lennukis ümber mõelda enam ei saa.

Kolm ääretult ebameeldivat uudist mõne päeva jooksul: esiteks keelas Euroopa Parlament (see on midagi uuskommunistide keskkomitee ja homoklubi vahepealset) ära rahvuslipud oma istungisaalis, muu hulgas langes rünnaku ohvriks ka sinimustvalge. Kui see ei ole solvav, alandav ja pühadust teotav, mis see siis on?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teiseks jäeti Eesti Kirjandusmuuseum ja mitmed teised eesti kultuuri uurivad asutused rahast ilma. Mitte et raha poleks, pappi on küllalt, lihtsalt riigi prioriteedid on mujal. Eks ta ole, globalism ja soouuringud on tähtsamad. Kui see ei ole diskrimineerimine rahvustunnuse alusel, kultuuriimperialismi mahitamine ja kultuurigenotsiid, mis see siis on?

Samal ajal jõudis minuni ka Marju Lauristini mõttemõlgutus 18.11.2019 ERR-is, kus ta põhiseaduse preambuli tsiteerimist pidas agressiivseks rahvuspopulismiks – sellised mõtted siis meie põhiseaduse kohta. Tülgastav ja äraandlik, mu meelest on täiesti mõistusevastane, et Eestis on meediaväljaandeid, mis ei lähtu põhiseaduse preambulist ja ainus leht, mis seda väidab, tegeleb üksikuid erandeid arvestamata anaalsotsialistliku hüsteeriaga.

Junniks sellel lillaroosal ja limasel tordil on aga Äripäeva juhtkiri 16.01.2020, milles ulutakse, et valitsus võtab vabadusi ära ja Eestist ähvardab saada hääbuva elanikkonnaga kõlbeline rahvusriik. Pea peale kukkunud, korduvalt ja pea ees vähemalt kolmanda korruse kõrguselt kõvale pinnale kukkunud.

Eesti on ammu juba nurjunud iibega riik, selles tõsiasjas ei saa kuidagi praegust valitsust süüdistada, kui, siis ehk nii palju, et jälle on riigi raha eest mingid LKGB+ plakatid tänavatele topitud. Õnneks on plakatid totrad: ühel neist on kujutatud naist ja koera ja koera pea kohal on kiri: “Tänu heale suhtumisele unustan, et minus on midagi teistmoodi”. Sina, koer, võid unustada, aga mina ei unusta.

Kampaania võib väita mida iganes, kas või seda, et koer on küll erinev, aga sama palju inimene. Minu jaoks jõuab sõnum kohale veidi erinevalt: plakatite tellijad, valmistajad ja pooldajad on minu jaoks tõesti täpselt sama palju inimesed kui erinevad koera-, küüliku- või kalkunitõud. Olge lahked, langege või kodutu sülekoera tasemele, mul ükskõik, mida te magamistoas teete.

Aga magamistoa argumendiga vehkijatele on mul selge sõnum, magamistoal on piirid. Teie magamistuba lõpeb seal, kus algab minu laste lasteaed, minu laste kool, raamatukogu või noortekeskus. Saate aru, tänav ei ole teie magamistuba. Avalik-õiguslik meedia ei ole teie magamistuba, kultuur ei ole teie magamistuba ja kurat võtaks, ükski koht peale teie magamistoa ei ole teie magamistuba.

Kui te ei tea, mis magamistuba tähendab, siis vaadake sõnaraamatut järele või minge magamistuppa ja uurige seda, vaadake milline see on, jätke meelde või kirjutage aadress üles. Siis ei teki segadusi ega piinlikke vahejuhtumeid. Sõnade tähendused on hajunud, nurjunud, magamistuba tähendab järsku kogu riiki ning moraalist on saanud jõledus, millega ärilehe nimetud jorsid ähvardavad oma lugejaid – moraal on sama hirmus kui rahvusriik! Naeruväärne.

Ma saan aru, et rahvusriik tuleb hävitada, see on sotside, LKGB+ aktivistide, kaupmeeste ja äraandlike soroslastest ametnike märg unistus. Olgu pealegi, põhiseadusele vesi peale, rahvuskultuurile ja Kirjandusmuuseumile tuli räästasse, lapsed muidugi ka võimalusel kastreerida, aga moraal? Mis kala teie ja moraali vahelt läbi on jooksnud, lugupeetavad? Mingi orjamoraal peaks ju ikka olema? Kui mingit moraali ei ole, kui kõik võivad teha, mida nad tahavad, siis võiks ju ka rahvusriike pidada, eks ole. Mille alusel sa siis mind hukka mõistad, lojus, kui kõigil on õigus? Siis on ju minul ka õigus? Ah et moraal võtab vabadused ära?

Kui nii, siis miks ma ei kuule ininat maksuameti, politsei ja kohtute suunas? Mis teid seal ärilehes või homoklubis ikkagi rohkem ahistab, kas maksuamet ja õigussüsteem või moraal, mille pole isegi seaduse jõudu? Makse ei korjata kõlbluse alusel, kohut ei mõisteta eetika alusel, kainestusmajja ei viida ka moraali eest – seadus on selline.

Ja ka pedofiilidelt ei võta kõlblus vabadusi ära, vaid politsei, kohtud ja vanglad. Ehk puhkaks moraali koha pealt natuke jalga ja võitleks lisaks põhiseadusele ka teiste seadustega ja hävitaks lisaks rahvusriigile ka muud ahistavad institutsioonid nagu koolid, raamatukogud, haiglad nagu ka tuletõrje – tuletõrje võtab püromaanidelt vabaduse kõike põlema pista. Milline ahistamine ja inimõiguste rikkumine.

Teie koordineeritud rünnak rahvusriigi ja rahvuskultuuri vastu ei anna tulemust, kui te ainult moraalikonti järate. Te peate hävitama kõik institutsioonid, ka veevärgi, mis on valgete ülemvõimu instrument ja koormab niigi väga raskes olukorras olevat Grete Thunbergi ajuaparaati ja meie nn surevat planeeti.

(:) kivisildnik
Pythagorase koopa lähistel, vandenõulaste eriülesandel

8 commentsOn ( : ) kivisildnik: Rahvusriigi hauakaevurid asusid rünnakule

 • Avatar

  Viimaste aegade parimaid kirjutisi. Edu kivisildnikule!

 • Avatar

  See võiks olla suisa ametlik vastus ILGPD tegelastele: “ükski koht peale teie magamistoa ei ole teie magamistuba”.

 • Avatar

  Mind lausa vihastas kui terve linn oli pedesid soosivaid plakateid täis kleebitud.Mis seal öelda ja teada kes sotsiaalministeeriumis istuvad.See tervele perepoliitikale näkku sülitamine ja pervertide kasvulava.Kiigele see kampaania kindlasti kuulsust ja edu too.Provokatsioon ja sihiteadlik EKRE-le vastu töötamine.Ja pole ime et selle taga on sotsialistid koos oravanärakatega organiseeritud tegu.

 • Avatar

  Kõigega väga nõus, aga sihik võiks olla veidi teine või isegi suuresti teine.
  Nimelt ei ole kõik seksuaalse hälbega inimesed vihaõhutajad, ma arvan, et ainult vähemus neist. Selle tõestuseks on fakt, et jama algas alles siis kui sekkus riik, tegelikult küll mõned ametnikud riigi nimel. Vene aeg ja iseseisvuse esimesed kümme aastat olid täiesti loomulikud suhtumise poolest. Siis hakkas manduvast Euroopast tulema etteheiteid, et teil Eestis valitseb  täielik vaikus mainitud vähemuste teemal, ei mingit sõda, nagu liberastlik propaganda ette näeb. Õpetati, kuidas meeletu propaganda abil inimesed vastateks üles kütta, kuidas palja tagumikuga tänavatel ringi konnata, nii et kõigil saaks kõrini. Eestis pole õnneks kõige vastikumad stseenid tänaval veel reaalsuseks saanud, nii et liberastide meelest on meil veel “arenguruumi”. Rahad selleks võivad tulla millal iganes, nende põhimõtteks on, et kunagi ei pea saabuma rahu.
  Mina suunaks kogu vastasseisu Eesti riigis pesitsevate ametnike ja valitsuse ministrite vastu, kes seda viha kogu aeg üles kütavad.

 • Avatar
  Tavaline eestlane.

  Ehk muutub Euroopa ja Eesti olevik selgemaks ning tulevik kergemini ennustatavaks kui kasutada taaskord demokraatia ja vabaduse vastasele lausrünnakule asunud , “rahvusriigi hauakaevajateks ” kutsutud sotsialistlike imperialistide kohta nime, mida nood kandsid II maailmasõja ajal ja seejärel Nürnbergi Tribunali kohtupingis – fasistid.

 • Avatar

  Saatke see kiri sm. kiigele, ehk hakkab aru saama, millest Helmed räägivad. Või siis tema on paugu otsas, kui puu käib

 • Avatar

  Nagu alati, väga hea ja julge tekst. Hea, et kuskiltki on võimalik meelekosutust saada. Teravat sulge ja kirkaid mõtteid! Ootan alati tema värske õhu sõõmu, enamalt jaolt saab lisaks ka hea tuju ja suutäie naeru 🙂

 • Avatar

  Halloo, Aleksey ja Kristiina, asuge rünnakule! Teie tõed on järjekordselt paljastatud. Ja ongi keegi veel, kellel pole kadunud mehe meel. Ikka tänud aususe ja õigluse meeldetuletuse ja kirja paneku eest! Edu ja tervist siit soodomast ja komorrast!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused