( : ) kivisildnik: Seksuaalnõidade põletamisest ülikoolides ja mujal

Arvamus,
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Taas kord on kohane meenutada ühes vanas filmis kõlanud lauset: loomaaed on see suur armastus. Selle elutarga tõdemusega peavad kõik seksualistid arvestama, ehk kui seksid, siis ära inise. Mu meelest tuleb riik seksist lahutada, pole kohtu asi sinu magamistoas puhtust pidada, seda peaks tegema igaüks ise.

Loen ja ei imesta, miski astme kohus on Martin Halliku õigeks mõistnud, olevat poole aasta eest niinimetatud seksuaalkuritöös süüdi mõistetud. Süüdimõistmise uudis on minust kuidagi mööda läinud ja oleks ka see uudis läinud teiste teed, kui ma poleks saanud just loomeliidu esimehe meili, millega anti teada, et meie eestseisus on arutanud ühe liikme väljaviskamist, sest ta on parasjagu uurimise all.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohtuotsust ei ole, süüdistus ise on ka paras mõjuvõimu vuuduu, aga uuskommunistid muudkui arutavad. Mida te kõlupead arutate, oodake kohtuotsus ära, siis arutate, aga ei saa oodata. Erutus on nii suur, jube kiim on peal, kangesti tahaks kellegi vähempunase välja visata. Naeruväärne, alatu ja juriidiliselt muidugi omakohus.

Sellises omakohut korraldavas liidus ma siis virelen, aga ma ei imesta, kui viskavadki välja, lõustad on neil küll hirmuäratavad ees. Vot nüüd teeme põhiseadusele viitavale kaabakale ära. Juba KGB kasutas teisitimõtlejate vastu sageli homoseksualismi paragrahvi, hea malakas – seksisüüdistused on väga piinlikud ja hea on süüdistada, keegi ei tea, mida teine magamistoas toimetab.

Oleme jõudnud taas metsiku lääne lintsimise ajastusse, mõistagi koos seksuaalnõidade põletamisega. Milles seisnes raamatukogu juhataja seksuaalkuritegu? Kas ta vägistas kellegi, kas lõi jalaga rasedale kõhtu nagu NO teatraal või ostis poisilt suuseksi nagu endine sotside juhatuse liige Ints? Ei, juttu on mingist mõjuvõimuga kauplemisest. Kas pangad ei kauple mõjuvõimuga? Kas koolid ja lasteaiad ei kasuta laste seksualiseerimiseks oma mõjuvõimu?

Igal targal, tugeval, ilusal ja isegi rikkal inimesel on mõjuvõim – on lahe tüüp ja mõjub, võimsalt mõjub. Aga mis on siis armastusluule, kallid kodanikud? Kujutage ette olukorda, kus surematu poeet loeb tibile ette oma geniaalseid värsse: Eokene, eo, eo! Mõjuvõimu ei saa eitada, väga võimsalt mõjub.

Visnapuu lembelüürika on klassika, just oma mõju pärast. Ingi pärijad võiksid ta kohtu ette tirida. Jube mõjuvõimukurjategija on see Visnapuu. Indrek Hirv ei ole palju väiksema mõjuga, kindlalt kõige mõjuvõimsam armulaulik täna, küllap leitakse ka ohvrid, see tähendab lugejad, ja hagi selga. Luuletajad luuletajateks, aga vaadake, kuidas mõjuvõimutavad pändimehed, süda läheb pahaks.

See mõjuvõimus süüdistamine on mu arvates sama mis vihakõne. Kui sa kedagi solvanud ei ole ja pole ka ühtki muud seadust rikkunud, aga oled kommaritele vastik tüüp, esitad kas mingeid fakte või statistikat – kohe vihakõne eest kinni. Hirmsat ja loomalikku viha teevad sellised vastikud faktid.

Sama on selle mõjuvõimuga kauplemisega, vägistamist ei ole, ahistamist ei ole, mingeid kriminaalseid perverssusi ega julmust ei ole, aga ikka mõistab kohus su alguses süüdi ja siis jälle õigeks ja pull läheb edasi, ega feministid ei jäta. Feministlik ohvrimentaliteet ei anna järele. Targem ehk annaks, põhimõttelised ohvrid ei anna, karjaga kallal nagu soroslased raadiodiskoril. See kõik on piinlik ja julm.

Äsja see oli, kui koolmeister tehti kohalt lahti selle eest, et kirjutas Õhtules, et naised võiksid sünnitada. Kohtus jäi õpetaja küll pärast õigeks, aga milline vaevamine, milline solgiga ülevalamine. See kõik mõjub tervisele, kogu see menetlemine ja meediamuda ongi karistus. Mis karistust siia veel vaja on. Elage mingi selline jama läbi, küll te siis teate.

Aivar Mäega sama asi, jälle seksuaalnõid, jälle vaja põlema pista, enne kohtuotsust on see kõik lehes ja kõik muudkui mõistavad hukka ja kütavad täiega vihkamist ja mida kõike. Inimesed mis teil viga on? Kui on hea, seksige, kui on halb, lõpetage ära ja proovige mõnel muul alal kätt, seks ei ole veel kohustuslik.

Mul ei ole midagi pedofiilide ja vägistajate süüdimõistmise vastu, nii peabki. Õige, saite rajaka poisi otsast kätte, las mädaneb kongis. Aga lõpetage oma naeruväärsed jutud mõjuvõimust, ahvatlemisest, ahistamisest ja seksismist. Kõik on väga lihtne, kui on vägistamine, siis on vägistamine ja kui ei ole vägistamist, siis ei ole vägistamist ja ongi jutul lõpp.

Kohtunik: “Kas kodanik Helga Pärli-Kaljulaid lõi teile kirvega pähe?” Kannatanu: “Hullem veel, ta kirves avaldas mu peaajule ka ilma löömata nii kohutavat mõjuvõimu, et siiani võtab ohkima.” Kohtunik: “Selge, siis ma panen ta kinni ja mõistan viis tuhhi valuraha ka välja. Valma, kohus läheb nüüd sööklasse.”

Selliseid kohtuprotsesse peame ja see ei toimu kuskil hullumaja kinnises osakonnas. See on inimvaenulik düstoopia, see on pask. Tõsiselt, riik tuleb seksist lahutada, igaüks tegeleb seksiga omal vastutusel, kordan, omal vastutusel, riik ei hoia kätt ega jalgu. Riigil on muudki teha, on vaja pingsalt lasteaialastele nokulaule õpetada.

Ka haridus tuleb seksist lahutada, kõik kellel on seksihuvi need kas kuugeldavad või küsivad targematelt. Meil ei õpetata lasteaias üürimaksmist ega burksiostmist, siiski paljud saavad selliste lihtsate igapäevaste asjadega hakkama. Enamus meist on endale leidnud peavarju ja vahel leiavad ka midagi hamba alla.

Ja kes ei saa lihtsate igapäevaste asjade hakkama, siis vaadatakse, mis puue neil on ja need õnnetud saavad sotsiaalabi, meil on siiski kuskilt otsast euroopalik riik. Budismi ka ei õpetata lasteaias, aga ikka on meil mõni veidrik, kes kollases vammuses ringi jalutab, nägu triibuliseks võõbatud. Iga inimene vaadaku peeglisse ja küsigu endalt, kas seks ikka on minu ala? Ei ole vaja oma ihuhädaga kohtusse minna, ega kohus teid rahuldama ei hakka, see on kohe päris kindel.

(:)kivisildnik
03.09.2020
Pärnus, sest siin on parem

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused