Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Surm tuleb meile kõigile järjest lähemale

29.08.2021
(:) kivisildnik

Ühele mu sugulasele süstiti mürki ja praegu on ta raskelt haige. Minu tutvusringkonnas on paljudel sandistunud või lahkunud omakseid, sõpru ja tuttavaid. Me kõik oskame nimetada avalikkusele tuntud tegelasi, kellest mõni on astunud igavikku otse reklaamplakatilt. Tänaseks on häving ja õudus tulnud mulle väga lähedale.

Surm tuleb meile kõigile järjest lähemale. Ainsad, kes katastroofi ei märka, on nn ajakirjandus ja tampoonivalitsus. Dünastilise Kaja isa viibib haiglas, aga me ei tea, mis seisus ta on, kui see olukord oleks roosiline, küll need tindipilastajad siis mõnust kiunuksid. Kaja ei näi toimuvast tegevat mingeid järeldusi. On see psühhopaatia? On see täielik vaimne kokkuvarisemine või pakkumine, millest ei saa keelduda?

Normaalne ja inimlik pole ka see, et ma ei saa öelda oma sugulase nime, seda kahel põhjusel. Esiteks delikaatsed isikuandmed. Ehkki iga räpase õllesaali uksehoidja võib igaühelt küsida vaktsiinipassi ja seda käperdada, no vot, mina pean lõuad pidama. Ma pole ju uksehoidaja, ma ei ole siin paariariigis enam üldse mitte keegi. Ja see teeb mulle au.

Ma loen oma luuletusi kirjandusfestivali aia taga, kommunistlik Sirp ei kirjuta, miks. Sirbi sisemuselt limukat meenutav talitaja ei julge oma lugejatele tõtt tunnistada. Asi on lihtne, kes pole teinud mürgisüsti, seda ei tohi korraldaja sisse lasta. Kui laseb, siis trahvitakse vaene muuseum puupaljaks ja kirjandusürituste ja klassikute mälestamise jäädvustamisega on lõpp. Hea, kui säilikuid enampakkumisel maha ei müüda.

Teine põhjus, miks ma ei saa sugulasest rääkida, on see, et mürgitatu ise ei julge ka oma lastele öelda, et süüdistab süstijaid. Inimene kannatab vaikides ja ei usalda isegi oma lihastele lastele ilmselgeid tõsiasju tunnistada. Nii kaugele on meid terroriga viidud. Kui oled süstimise vastu, siis kannata vaikselt ja sure salaja. Siis on kõik hästi, kui sõnakese poetad oled lamemaalene ja loll ja värdjas.

Võimalik, et lapsed ütlevad lamemaalsest ja inimkonna vaenlasest viimasel hetkel lahti ja ei võta suure hirmu pärast isegi pärandit vastu. Ehk kangutatakse ka lahkunud vandenõuteoreetiku lapsed lihtsustatud korras töölt lahti, ainult üks valitsuse määrus ja tehtud see ongi. Ei tea iial, mida need surmakultuse nõdrameelsed fundamentalistid jälle välja mõtlevad. Nende alatus ei tunne piire.

Me elame juba mõnda aega paariariigis, kus keegi ei või enam oma elu, vabaduste ega töökoha pärast kindel olla. Need lurjused võivad igaühele ärtust ära teha ja loomastunud intellektuaalid kiidavad takka. Nende enda elu pole midagi väärt, ilmselt selle pärast. Me ei tea, mida satanistid salaordude juhtimisel meie lastele süstivad ja millega see inimvaenulik eksperiment lõpeb.

Surmakultus on fakt. Ohvreid tuleb iga päevaga aina juurde. Sotsiaalmeedia on täis ulumist, hammaste kiristamist ja meeleheitel inimeste pihtimusi – ikka see surma asi. Jõumeest ei nähta mõnda aega enam trennis, siis kohtab tunnistaja teda marketis karkude najal ringi koperdamas, näost kuiva asfaldi värvi hall – suts ja valmis. Selliseid lugusid on lõpmatult. Olen neid halle nägusid ka ise näinud.

Ma ei imestaks, kui varsti pole uute saabaste hankimiseks enam vaja poodi minna. Lihtsalt jalutad tänaval veidi ringi, valid sobivad tooted välja, kisud nad kangestunud laiba jalgade otsast ära ja jalutad saagiga koju või siis ööklubisse, juhul kui sul on süstimist tõestav sitatükk ette näidata. Kirjeldatud arenguid ei saa välistada.

Minul raha ei ole ja selles mõttes ootan ma suurt lähtestamist ja uut maailmakorda pingsa elevusega. Vaatasin endale juba jõe äärede juba ilusa maja valmis, tõesti väga meeldib. See sõudebaasipoolne on minu oma, seda ei puutu keegi. Maju on Pärnus küll, nähke ise ka natuke kinnisvaraturul vaeva. Soovitan pigem rannarajooni villasid, seal on vanu kaptenite omi ja üldse kõike.

Rõõmsaks tegevaid tendentse on veel, õiguskantsler tegi mingeid jõledaid vandenõuteoreetilisi ja vahhineerimise vastaseid avaldusi – progressiivne inimkond oli täielikus šokis. Umbes nii, et põhiseaduse järgi ei ole otstarbekohane kõigile vägisi mürki süstida ja kui mõni ohtlik äärmuslane otsustab mürgiannusest loobuda, siis ei tohigi teda ametist lahti lasta. Täiesti uus ja ennenägematu idee.

Võtab kohe tummaks. Minu latikapüügiks eriti sobiliku uue maja projekt ähvardab niimoodi lükkuda hämarasse lähitulevikku. Tegelt ikka peab kõigile süstima, ka lastele – minu süda ei luba lapsi tänavale tõsta. Kohe käsi ei tõuse. Kui ikka on käsil väga oluline depopulatsiooni ja planeedi päästmise projekt, siis olgu kõik tehtud nii nagu vaja, korralikult ja sõnakuulelikult. Vastuvaidlemist mina kohe ei salli.

Inimlikult saan ka tampoonivalitsusest aru, nad ei saa üldse mitte millestki aru ja teevad seda, mida mingid suvalised kaabakad neile ütlevad. Mingi oluline universumi loodusseadus näib olevat see, et kui tampoonil nupp ei noki, siis kuulab ta alati mõne lurjuse või närukaela alatuid nõuandeid ja laibad on taga. Ma oletan, et Pätsireo ei suutnud pooltki nii palju kahju teha kui mõned tänased töllakad, kes soovivad jääda anonüümseks.

See ei tähenda muidugi seda, et Pätsi peakuju ei peaks pronksi valama, ikka tuleb kunsti teha. Pronksist pea tuleb pronksist teiba otsa sättida ja avalikku kohta ilmarahvale vaatamiseks välja panna. Näete, mis juhtub äraandjate, reeturite ja rahapesijatega, kui orjakarjal lõpuks täiesti siiber saab. Olen kuulnud, et pealõikamise spetsialiste tuuakse oopiumiväljadelt sisse, ju siis läheb neid kunagi vaja kah.

On kleepuvaid asju, mida ise teha ei taha, aga mis tuleb ära teha nii või teisiti, muidu juhtub see, mis võib jääda eesti rahvale viimaseks, ja kui vaadata suuremat pilti, siis on ka inimkonnaga enam vähem tuuga, vähemalt tsiviliseeritud inimkonna fraktsiooniga. Mina ei süüdista siinkohal ei eesti rahvast, inimkonda ega tsivilisatsiooni. Ja ma oletan, et põhiseaduslikku korda tuleb kaitsta kõigi vahenditega.

Ma süüdistan eesti rahva vaenlasi, inimkonna vaenlasi ja tsivilisatsiooni vaenlasi. Mainitud vaenlased tuleb viivitamatult kahjutuks teha, anda seapeedid kohtu alla, karistada seaduse täie rangusega ning nende majad rahvale ustavatele kirjanike vahel ära jagada. Inimsusevastased hirmuteod ei aegu.

Elagu Eesti vabariik! Maha türannid! Põlluaas presidendiks!

( : ) kivisildnik
Pärnus
28.08.2021