Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Uus elu putuktoiduliste kommunistide hirmuvalitsuse all

11.03.2023
(:) kivisildnik
© (:)kivisildniku Facebook

Vaidlus selle üle, mitusada miljonit inimest on kommunistid ära tapnud, ei lõppe veel niipea. Siin on kaks põhjust: tunnistajad on tapetud ja laibakuhi kasvab pidevalt. Isegi režiimile ideoloogiliselt ustav “Pealtnägija” ei saanud enam süstla ohvrite kannatusi ignoreerida – kui halb see asi peab siis tegelikult olema?

Riigikogu on meil põhiseadust rikkuvate molekulhäälte tulemusel üks kommunistlikumaid pärast Vares Barbaruse aegu. Julgen seda kindlalt väita, sest Vaino ja Käbini ajal polnud need enam ideelised komud, vaid eelkõige pugejad, karjeristid ja staganandid. Mitte et taolisi kaadreid enam ei oleks, aga ideoloogia on taas tõusuteel.

Kommunistid on tänapäeval kirju ja vikervärviline jõuk. Meil on ennast sotsideks nimetavad homoaktivistid, liberaalideks nimetavad feministid, parempoolseteks nimetavad globalistid ja rohelisteks nimetavad transkarvased, inimõiguslasteks nimetavad soroslased, rohepöörajateks nimetavad kommunistid jms – kõik nad on kommunistid, sest neil on kommunistide eesmärgid: rahvusriikide lammutamine, traditsioonilise kultuuri, moraali, tsivilisatsiooni ja eraomandi hävitamine ning globalisliku Hiina tüüpi kommunismi ehitamine.

Mis on vihakõne tsensuur? Tüüpiline kommunism. Mis on sundsüstimine – labane vasakterror, mida põhjendatakse uute alatute valedega. Mis on rohepööre? Maailmarevolutsioon uues kuues, uus globaalne kolhoosikord, ilma eraomandita, ilma vähimagi vabaduse või heaoluta. Mis on 15 minuti ökolinn? See on gulagi tüüpi vangilaagri uus nimi.

Üldjoontes kõik klapib, ka rahastajad on uuskommunistidel samad – lollpeqdest rikkurid. Siinkohal on lõbus meenutada bolševikke rahastanud magnaatide Sava Timofejevitš Morozovi ja Nikolai Pavlovitš Schmidt kurba saatust – punased tegid mõlemale kiiresti otsa peale. Kaastunne tänasete punasponsorite omastele.

Mis on utoopiline abieluvõrdus ja sugude pööramine? Kommunistlik jõgede pööramine, läbikukkumisele määratud võitlus loodusseaduste vastu. Transklounaadil on ilmseid sarnasusi ka muude radikaalsete ususektidega peale kommunistide. Skopetsite eriti haigest enesekohitsemisest ei tulnud midagi head ega saanudki tulla, ent kastreerimine on taas au sisse tõstetud. Jälk.

Venemaal oli skopetsite liikumise kõrgajal 20. sajandi alguses 100 000 peast soodat ja munadest santi. Peagi näeme, kas Euroopal õnnestub see piinlik enesekohitsemise rekord purustada. Asjaga on kiire, sest revolutsiooni edenedes tegid kommunistid skopetsitele kiire lõpu. Julgen oletada, et ka see vasakäärmuslaste loogika ei muutu – võimu haaranud türannid ei vaja vähemuste abi ega talu nende olemasolugi.

Mürgi süstimine, elektriga kägistamine, miljardikärped, hinnatõusud ja lõputud nõdrameelsed stratkommi operatsioonid oma rahva vastu on alles algus. Ees ootab putuktoiduliste kommunistide totaalne terror, mis algab hiilivalt vaenu- või vihakõnetsensuuriga ning minu tagasihoidlike arvutuste kohaselt viib lähitulevikus sõjalise konflikti laienemiseni, hiljem vääramatult kolmanda maailmasõjani. Abordikultus, süstlakampaania, sõda – need on planeedi elanikkonna vähendajate kolm lemmikmalakat.

Argisekeldustest lummatud lugeja võib mind pidada vandenõuteoreetikuks, aga vaenukõne lubadus on sotside, oravate ja e200 klounide valimislubadus, viimane lubab meile ka eutanaasiat. Eutanaasia ei ole küll inimõigus ega ole ta ka kuigivõrd inimlik, eriti kui seda hakatakse rakendama sotsiaalabi ja meditsiini kärbete kinnimätsimiseks,

Kärbete tingimustes muutuvad inimeste kannatused väljakannatamatuks ja lahenduse pakub valges kitlis ingel-kommunist – suts ja valmis, ma teen su piinadele lõpu. Ära ole koormaks loodusele, omastele ja riigile. Ole hea ja õilis ja kõnge. Ootan huviga stratkommi eutanaasikampaaniaid, härradel talidel on kindlasti häid ja põhjalikult ettevalmistatud pakette.

Eutanaasia kampaania liimile lähevad eelkõige need, kes ikka ja jälle õnge lähevad ja orki lendavad, eriti kui tasuta süstimise järel on organismist saanud prügimägi ja iga minut on väljakannatamatu maapealne põrgu. Lahendust on tarvis. Lambakari kantakse jalad ees helgesse tulevikku.

Mul on aga kiuslik küsimus, teete kahesajaga stratkommi, kena, süstite enne nii ja siis naa, kohe lust on vaadata, aga kes pärast edukat eutanaasitralli teile molekulihääli hakkab andma? Mina või? Mina ei anna kohe kindlasti. Teised minusugused ka ei anna. Ustav kontingent on aga ennast kokku võtnud ja jälgib arenguid pilveserval jalgu kõlgutades.

Mis on loogiline järeldus, süsteem ei jooksuta ennast teadlikult kokku, seega on plaanis totaalne terror. Milline? Kas juba mainitud ilmasõda või kui see jääb venima, siis uue molekulrahaga orjastamine, Hiina kommunistide sotsiaalne krediit ja muud looduse kaitsmise nimel rakendatavad käerauad.

Ma isiklikult ei looda väga molekuli valimiste uurimise peale, selleks need molekulid välja mõeldigi, et hääli ei saaks üle lugeda. On siis keegi neid molekulhääli kunagi erapooletult positsioonilt kontrollinud, ühekaupa üle lugenud? Ei ole. Sellest on kahju, ma tõesti tahan teada, kui palju meil on enesehävituslikku ja põhiseadusevastast kontingenti.

Mind ei rahulda umbkaudne 70%, see on tõenäoline, see sarnaneb süstijate suhtarvule ja nii edasi, valimised tehakse siiski selleks, et teada täpselt, kui palju on meil putuktoidulise kommunismi pooldajaid. 83% näitavad molekulvalimised. Olen nõus leppima, kui hääled on usaldusväärselt üle loetud, enne mitte. Seni pean ennast riigikogu valimiste võitjaks põhiseaduslike paberhäälte kategoorias.

83% putuktoiduliste kommunistidega mul koos elada ei ole võimalik, ilmselt ei ole ühelgi normaalsel inimesel, aga ma räägin enda eest. 70% kahjuritest saan veel kuidagi jagu, aga kuskil on inimvõimete piir. Andke mulle mu seaduslik riigikogu koht või andke mulle oma saar – mina ei taha seda kaost, mille te kokku keerate, pilvepiirit vaadata. Mina selle eest ei vastuta, mina olen teinud kõik, et seda ei tuleks.

Nüüd see tuleb ja mina nõuan vähemuse õigusega oma osa – võtan välja oma osa rahva maavaradest ja kolin oma saarele, see on õiglane – kas või üksi, kui teised üksmeelest ennast kohitsevad, võõrasse sõtta tormavad ja sitasitikatega maiustavad. Tehke, mis tahate, mina seda kaasa ei tee. Nõuan oma saart, kus kehtib põhiseadus ja terve mõistus.

Kui aga selgub, et hullukesi on häälte lugemise järel tühine vähemus, siis lähevad nemad, saari meil on. Ma ei kavatse hullumajas elada, ei globaalses ega kohalikus. Mul ei ole midagi viga. Kui kunagi peaks veel tulema mõned valimised, siis valige Sven Sildnik taas riigikokku, seekord tegime head tööd, me võitsime paberhäälte kategoorias. Aitäh.

( : ) kivisildnik
Pärnus 11.03.2023