( : ) kivisildnik: Viiruste õiguste ebainimlikust rikkumisest Eesti Vabariigis

Arvamus,
- Updated
©UU
( : ) kivisildnik

Mõistagi on Eesti Vabariigis palju probleeme, sest nagu väga austatud sotsialistide pealik ning väljapaistev filosoof Ossinovski noorem on sedastanud, on tegemist rahvusriigiga ja sellest tulenevalt ebainimliku düstoopiaga. Inimestel on siin üldse võimatu elada, valged ja mehed ja vabariigi kodanikud muudku rõhuvad kõiki.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvusriigi all kannatavad sotsialistid, pagulased, pankurid, sooroslased, Eesti mets, riigireeturid, feministid, pedofiilid, naisametnikud, elajalikult palgalõhestatud naistöölised ja naistransseksuaalid nagu ka alaelised oma ihuhädas lootusetult soomuutmisoperatsiooni anuvad naisisikud. Kannatajate karjetest on lõhkemas nii EPL kui ka ERR, aga ka sotsiaalmeedia igihaljad lagendikud.

Valged mehed on haaranud riigis täielikult ülemvõimu, välja arvatud presidendi ametikoht, peaministri positsioon, hulk muid naisministrite kabinette ja lõputult naisametnike kontoreid – alates soovoliniku kantseleist ja lõpetades Vabamu hämarate koridoridega. Igal pool võimutsevad mehed ja teevad ainult kurja ja vägivalda.

Kõiki naisi pole mehed ainult sellepärast maha tapnud, et oleks kedagi seksuaalselt orjastada ja rakendada sunnitööl kas presidendi, peaministri või kohvimasina varastamise peaspetsialistina. Olukord on täiesti kohutav, sel ajal, kui naised peavad tuuri panema kontorimasinaid ja õigustama Eesti metsade mahavõtmist süsihappegaasi rünnakuga, ajavad jürgenligid püksid maha ja hooplevad oma lihaseliste tuharatega.

Aga see kõik oleks tühiasi, kui mehed poleks oma julmuses ja ebainimlikkuses välja mõelnud viiruste vastast ristisõda – üht julmemat tapatalgut Eesti niigi kohutavas ajaloos. Ilmsüüta viirusi demoniseeritakse, alandatakse ja mõnitatakse meestele kuuluvas meedias hommikust õhtuni. Vähe sellest, viiruste elukeskkond hävitatakse vaktsiinide, ravimite, vitamiinide ja ultraviolett-tuld purskavate kaelavõrudega.

Uue tapariistana on eesti mehed välja mõelnud mingi eriti julma viirusi sandistava nina pulverisaatori. Nagu oleks desinfitseerimisest ja tubade tuulutamisest veel vähe – miljardid ilmsüütud viirused on mõrvatud. Tapmine aga ei taha kuidagi lõppeda. Meil kaitstakse kodutuid kasse, hülgeid ja isegi siile, aga viirusi lihtsalt tapetakse ja notitakse ja massimõrvatakse täiesti ebainimliku kirega.

Viirustel ei ole Eesti Vabariigis üldse mitte mingeid õigusi. Looduskaitsjad ja puuembajad on viirused reetnud ja asunud koos jürgenligidega endast erinevaid eluvorme metsiku vihaga maha tapma. Selle genotsiidi nimi on virotsiid ja see hirmutegu jääb inimkonna ajalukku kõige ohvriterohkema massimõrvana.

Naisteadlased on välja arvutanud, et ühes ainsas marketis tapetakse desinfitseerimisvahendite ja jalgade trampimise tõttu enam viiruseid, kui on surnud inimesi kõigis sõdades ja peretülides kokku. See on julm, ometi peab viirustel olema päris palju õigusi, nii nagu on õigus eluks ja eneseväärikusel nii homoseksuaalidel, rändeleppe subjektidel või lendoravatel.

Kõigil on õigus Eesti maksumaksja kulul mõnusasti elada ja pillerkaari pidada. Meesajakirjanike, meesteadlaste ja meesarstide propaganda, mida on vägivalla ähvardusel sunnitud levitama ka naisajakirjanikud ja naiseksperdid, on puhas vale – viirused on head. Viirused on küll erinevad, kuid samavõrra rikastavad.

Viirused on alati toonud kaasa majandusliku ja kultuurilise õitsengu. Viiruste vastu on ainult madala haridustasemega maainimesed, vaesed, lollid ja edutud luuserid, väljasurevad külamatsid, totakad ääremaalased, kes on viirustele nende laia leviku ja heaolu pärast kadedad. Matsid ise oma eluga hakkama ei saa, endast edukamaid viirusi aga vihkavad kogu hingest. Ja lähevad kohe kallale ka ja tapavad ära.

Kõik, mida viiruste kohta räägitakse, on laim – viirused ei tapa kedagi, sest parasiidi huvides ei ole oma peremeest tappa. Peremehed küll vahel surevad, aga see on sellest, et nad on nõrgad, lollid ja oleksid niikuinii ise ära surnud. Lihtsalt ei saa arenenud homoseksualismi tingimustes hakkama, oidu pole.

Kõik need pandeemiajutud on selleks, et kinni mätsida meeste hirmutegusid ja ajada perevägivalla arvukad ohvrid viiruste kaela. On fakt, et peamiselt langevad meeste vägivalla ohvriteks vanad, haiged, paksud ja soojalt maalt põgenenud pagulased – ohvreid ei ole võimalik enam varjata – nüüd tuleb kõik viiruste kaela ajada ja need abitud olendid, kes nagu mõõdukad islamistid ja naisedki pole võimelised ennast kaitsma, lihtsalt maha tappa.

Näidake mulle kas või ainult üht eesti meest, kes poleks tapnud kuut miljonit viirust! Ei ole sellist eesti meest ja ei oleks ka seadust, mille alusel need alatud massimõrvarid kongi toppida või mahe-elektritoolile saata. Kõik seebiostjad tuleks genotsiide eest vastutusele võtta, seep tapab viirusi, lõhub nende õrna ja ilusa kesta ära ja nii nad siis kõngevad.

Me vajame viirusteõiguste deklaratsiooni, viiruseõiguste hartat ja üldse kas või mingit elementaarsetki viiruseõiguste järelevalve gruppi. Seebid, šampoonid, dušigeelid, pesupulbrid, nõudepesuvahendid, deodorandid, desinfitseerimismürgid, kange alkohol ja ultraviolett-massihävitusrelvad tuleb koheselt keelustada. Mõrvarlik päike tuleb taevast alla kiskuda ja pooleks murda.

Viirused on meie vennad ja õed, viirustel on samasugune õigus elada nagu töölistel, feministidel ja anaalaktivistidel. Viirused on elu edasiviiv jõud – tänu viirustele oleme kontrolli alla saanud loodust rüvetavad odavlennud ja massiturismi. Väljas söömine kui ääretult ebaökonoomne ja ressursse raiskav toiming on jäänud minevikku. Üldse on väga palju ebaökoloogilist tootmist ja tarbimist ära lõpetatud ja see on suur samm planeedi päästmise poole.

Tõsi, mitu inimest on viiruste kätte ka ära surnud, aga see on samuti kliimakriisi lahendamiseks möödapääsmatu. Kui viirused poleks inimesi tapnud, siis oleksime me pidanud seda ise tegema – maailma päästmiseks ei näe mõõdukad rohelised ja mõõduka globalistid muud lahendust. Tegelikult on viirused ainus reaalne ja toimiv lahendus üleüldse.

Viirused on ikka väga head ja kes on viiruste vastu, see on lurjus, inimkonna vaenlane, planeedi vaenlane, looduse vaenlane – see raibe on sinu laste ja koera surmas vaenlane, ta seab meid kõiki ohtu ja tuleb panna kohe vangi. Viiruse vastased tuleb viivitamatult ühiskonnast isoleerida – kõik need pandeemia agitaatorid, vaktsiini kaubitsejad, maskide kandjad ja muud sellised. Kinni ja jutul lõpp.

(:)kivisildnik
Pärnus
30.04.2021

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused