Kodanik Jürgen Ligile: mis huvide konfliktist Sa räägid, kui ise tahad uurida enda vastutusalal toimunud kuritegu?

Arvamus,
©Erki Evestus
Jürgen Ligi üritab igati endalt kahtlustusi eemale juhtida, sealhulgas ka teisi süüdistades.

Sotsiaalmeedias soovib IT-spetsialist Lauri Leesmend Jürgen Ligilt teada saada vastuseid mõningatele küsimustele, ja kuna see huvitab ka Uusi Uudiseid, vahendame neid.

“See on ikka ulme, millega Sa mees, Hr. Ligi tegeled. Seleta mulle paar asja ära nüüd ja proovi olla võimalikult täpne ja kompentente/konkreetne,” kirjutab postitaja.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1) Miks peaks EKRE tahtma seda rahapesu asja kuidagi kinni mätsida vms – nende poliitiline huvi on ju absoluutselt vastupidine?

2) Räägid huvide konfliktist – maksimaalses huvidekonfliktis oled ju sina – tahad uurida “enda ajal” toime pandud kuritegu? See oli ju Sinu vastutusala, kulla mees!

3) Kas FBI endine direktor on sinu arvates “vene agent” – mis seeni sa sööd? Ta oleks siis USA-s juba ammu elektritoolil. Mõtle, millist riigisaladust ta USA vaates haldab, ja siis Sinu arvates jagab seda venelastega, ja käib seal endiselt vabalt ringi?

4) Käis Moskvas jne. – see ju ongi vahendaja töö ja selleks ta palgatigi.

5) Iga mõtlev inimene näeb ju sellest läbi, et Sul müts põleb peas suure leegiga!

6) Isegi kui Sa pole sellega otseselt seotud, siis on tegemist räige ametialase lohakusega, mis on tekitanud suurt kahju meie riigile.

Ma ei taha makse maksta sellisele riigile, mida Sina siin viljeleda üritad ja kui see asi nii edasi läheb, siis järgmistel valimistel näeme (muidugi eeldusel, et vaba mees veel oled kandideerima).

Inimesed, tehke silmad lahti!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused