Krossi-Rebase Lapikust Maast sallivuslaste kõrgete vibratsioonideni

Tüüpiline “kõrgvibreerija” protestimas kohtunik Brett Kavanaugh` ametissemääramise vastu.

“Meediaekspert” Raul Rebane võimendas hiljuti Eerik Niiles Krossi väljamõeldist EKRE-st kui lameda Maa teooria kandjast – paralleele tõmmates võib sallivusleeri käsitleda kui  “kõrgemate vibratsioonide” teooria edendajat.

Nimelt on esoteerilistes ringkondades ringlemas teooria, mille järgi pidavat inimkond oma probleemide lahendamiseks minema senistest madalamatest vibratsioonidest kõrgematesse, ja seda saavat saavutada üldise ja täieliku armastamise teel.

Tundub, et Kross, Rebane ja kogu vasakliberaalne leer vibreerivadki kõrgemalt kui madalama vibratsiooniga eesti rahvas – nad tervitavad armastusega neegreid ja araablasi, “euroopalikke väärtusi” ja globalistlikku maailmakorda. Ainult et pühasõdalased, head elu otsivad neegermehed ja muu taoline seltskond ei pruugi piisavalt kõrgelt nendega kaasa vibreerida ja võivad sallivuslaste rütmi sassi ajada.

Nali naljaks, aga sallivusleer kipubki looma mingit kõrgvibreerivat ühiskonda – nende seisukohti jälgides jääb mulje, nagu oleks Euroopasse tulevad migrandid eranditult head inimesed, geidel pole ainsatki inimlikku nõrkust ja sallivuslased ise kallistaks kõiki eranditeta, kui need ainult eest ära ei jookseks. Reaalses elus see nii pole – nagu kirjutasid Uued Uudised hiljuti, on ka täielikult multikultuurses ja feministlikus Rootsis tohutud pinged, mille taustaks on granaadiplahvatused ja tulistamised.

Miks sellest rääkida? Sest kõik vihakõneseadused on loodud selleks, et inimestele headus ja sallivus peale sundida ja keeldumise korral karistada, samas kui vihapuhangutel on enamasti reaalne põhjus taga, mitte inimeste kurjus, nagu vasakliberaalid tõestada üritavad. Seega võideldakse vihastumise, mitte viha põhjuse vastu. Tõelise armastusega pole sallivuslastel mingit pistmist.

Nii et “kõrgvibreeriv” sallijaskond paraku õndsuseni küll ei jõua. Hiljuti hoiatas Lauri Vahtre õigesti: “Usaldage liikumisi, mis teevad head, aga kartke nagu tuld liikumisi, mis nõuavad headuse kehtestamist.” Eesti vasakliberaalid kehtestavad kommunistide fraasi “Kõige maade proletaarlased ühinege!” parafraasi “Kõigi maade inimesed, olge sallivad, või muidu me tulistame!” Ise seejuures väidetavalt kõrgvibreerides.

UU

Kommentaarid