Kust tulevad Reformierakonna üheksa ametiga Hunt Kriimsilmad?

Arvamus,
reform
©Uued Uudised
Reformierakond

Eesti Päevalehes vastab reformierakondlasest matemaatikaõpetaja Alex Savolainen Helle-Moonika Helme poliitkolumni sarjas ilmunud arvamusloole stiilis “kuivõrd Helle-Moonika Helme enda erakonna liige ja ametikaaslane on aastaid olnud antisemiitliku veebientsüklopeedia eestikeelse osa toimetaja.”

Seetõttu pole mõtet keskenduda Savolaineni vastulause sisule, seda enam, et noor poliitorav on varem kirjutanud ka teemal “loosung “õpetajate palk tõuseb laste huvihariduse arvelt” on puhas populism”, mis pole kantud mitte õpetaja murest, vaid Reformierakonna ideoloogiast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Küll aga väärib tähelepanu Alex Savolaineni isik. 25. oktoobril 1999. aastal sündinud noorel mehel on 21 eluaasta kohta Eesti Teadusinfosüsteemis huvitav minevik – nimelt on ta teenistuskäigu veerus ära märgitud viis töökohta ja ametit, kusjuures kaks neist korduvad. Samas aga on 21-aastane mees juba haridusvaldkonna spetsialist ja  televisiooni hankeprogrammi spetsialist.

Kas Eestis ongi nii lihtne “spetsialistiks” saada? Pisut haridust ja minimaalselt kogemust ning oledki spetsialist valmis?

Ilmselt nii sünnivadki Reformierakonna superministrid, kes sobivad lausa igale ministritoolile – 21-aastaselt oled juba spetsialist ja mis siis see ministriamet siis ära ei ole, lihtsalt peenhäälestus.

Nii peab Taavi Rõivas ennast ajaloo parimaks peaministriks, Hanno Pevkur on olnud sotsiaal-, justiits- ja siseminister, Jürgen Ligi koguni kaitse-, rahandus-, välis- ning teadus- ja haridusminister, Kristen Michal justiits- ning majandus ja taristuminister, jne.

Kõik reformierakondlased on justkui üheksa ametiga Hunt Kriimsilmad ning uued peenhäälestajatest savolainenid kasvavad aina peale. Ainult et riik hääbub selliste valitsemise all ruttu.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused