Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Küüditamine 2.0 – küüditajad on tagasi

18.11.2021
Maskis inimene
© UUed Uudised

2021. aastal oleme ringiga jõudnud tagasi aastatesse 1940-1960, mil paljud kadedad või võimuihas eestlased kaebasid oma kaasmaalaste peale ning mille tulemusena nood Siberisse surema saadeti.

Suurtest küüditamistest on kuulnud enamik meist, aga paljud on jätnud tähelepanuta või pole  soovinud teadvustada seda fakti, et suur osa küüditatutest ei rännanud Siberi külmadele avarustele eelkõige mitte Nõukogude võimu sunnil, vaid hoopistükkis oma eestlastest kaasmaalaste (naabrite, sugulaste, pereliikmete, töökaaslaste, alluvate jne) pealekaebamiste tõttu.

Ehk teisisõnu – küüditamislained ei oleks olnud taolised nagu nad olid, kui kadedad ning võimu ja võõrast vara ihkavad eestlased ei oleks oma kaasmaalaste ning lähedaste peale kaevanud.

2021. aastal see kõik kordub.

Uudistest võib näha ja lugeda, kuidas Terviseameti „inspektor Kukekesed“ (kes nõukaaega mäletab, see teab, kuivõrd solvava väljendiga on tegu) koostöös üliagarate politseiametnikega käivad kaubanduskeskusi ning toitlustusettevõtteid peedistamas ja klitentidele/omanikele kohapeal trahve määramas.

Võiks ju arvata, et nad teevad seda sunniviisiliselt ning seetõttu vaestele ametnikele kaasa tunda, aga…

Olen ise näinud olukorda, kus kaubanduskeskuse parklas politseimasinast väljunud patrull tormab elevalt poeukse poole, omavahel sädistades, et „nüüd saame ikka mõnele ära keerata!“.

Vaadates uudistest Rocca al Mare kaubanduskeskuses toimunud haarangut, siis võis kõigi politseiametnike ja Terviseameti „kukekeste“ nägudel aimata perversset naudingut, mis on kokku võetav fraasiga „lõpuks ometi saan ma kätte maksa kõigi oma lapsepõlve kiusamiste eest!“.

Viimane fraas iseloomustab ka kogu käimasolevat „võitlust“ viimased poolteist aastat Eestit räsinud nohuga.

Teisisõnu – see tõbi on andnud alaväärsuskompleksi põdevatele ning lapsepõlve tagakiusamisi meenutavatele poliitikutele-ametnikele-indiviididele võimaluse end viimaks ometi tunda „täisväärtuslikuna“.

Lõpuks ometi on nad saanud endi kätte VÕIMU, et kiusata taga kõiki teisi – nii neid, kellele lapsepõlves alla jäädi kui ka neid, kes lihtsalt teisel arvamusel on.

Ehk siis – Eestis on toimumas küüditamine 2.0 ning taaskord on kaasmaalased ja kaaseestlased need, kes üritavad lahti saada teisiti mõtlevatest või käituvatest lähikondsetest.

Marko Kaldur