Küünlad naistevastase vägivalla ohvritele – ja samas “Jah rändepaktile!” ehk “Welcome, rapefugees!”

Rubriik Arvamus On
- Updated
©AFP/Scanpix
Tõenäoliselt on see noor naine peagi üks enda kaitstavate ohvritest.

Eestis üha levivad “läänelikud väärtused” viivad selleni, et üha käega võideldakse kätte vabadused, teise käega tõmmatakse endale suuremad hädad kaela.

Ka Eestit on see surmahaigus tabanud – ülistatakse labast provokaatorit, kes tegelikkuses ässitab inimesi üksteise vastu; üks esifeministidest süütab küünlaid naistevastase vägivallaohvritele, ise aga annab hääle moslemivägistajate sisseveole.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Postimehe loos: “Eva-Liisa Luhamets: mehed, te võite olla kangelased!” kirjutab loo autor järgmist:  “Ometi, mis puudutab naistevastast vägivalda, eelkõige seksuaalvägivalda, siis ikka süüdistatakse juhtunus ohvrit. Näiteks TNS Emori 2014. aasta uuringus pidas 47 protsenti vastajatest naissoost seksuaalvägivalla ohvrit juhtunu eest vastutavaks. Ohvritele heidetakse sageli ette, et nad kandsid seksikaid rõivaid, tarvitasid liiga palju alkoholi, läksid vabatahtlikult kaasa, ei tõrjunud ründajat füüsiliselt eemale jne.” Lugu jätkub pikalt, aga mitte sellest ei taha rääkida.

Olen Eva-Liisaga sajaprotsendiliselt nõus, et seksuaalvägivallas lasub peavastutus (kui mitte kogu vastutus) mehel. Aga ka naised on ise väga palju süüdi ja siin läheksin lähisuhetelt üle poliitikasse ja migrandi(pagulas)teemasse.

Feministlik naine on lahke kõigi vastu, välja arvatud oma kogukonna mehed

Tänane euroopalik naine on iseteadlik, feminismi kalduv, sallivus- ja humanismiideedest mõjutud, gei- ja pagulaslembeline, ühesõnaga olevus, kes kallistaks kõiki. Naised on küll meestest alalhoidlikumad, kuid seejuures liiga usaldavad. Maailm ei ole ainult hea ja mehed saavad sellest paremini aru. Kui naised suudaksid tunnete asemel rohkem mõistusele keskenduda, siis läheksid nad mehe juurest kohe pärast esimest vägivallaakti minema või viskaks ta välja. Aga nad ei tee seda, vaid lasevad armastuse nimel asjal jätkuda, lootes mehe paranemisele, mida kindlasti ei järgne.

Aga ma pidin rääkima poliitikast ja migrantidest. Üks asi, mida naised ei teadvusta, on see, et ainus koht, kus feministlik naisõiguslus kehtib ja mehed on lausa sunnitud seda aktsepteerima, on kitsas, väga haavatav ja manduv Lääne liberaalne kultuuriruum, kuhu lastakse paraku sisse ohtralt võõraste kultuuride inimesi – ja rändepakt annab sellele alles hoo sisse. Ja selleski ruumis norivad feministid oma meestega tüli, luues sugude vahele kuristiku.

Kogu ülejäänud maailm on naistevaenulik. Moslemitele on naine midagi madalamat ja seda isegi ilmalikes islamimaades, kus naistele kehtivad ikkagi päris suured piirangud. Indias käib ka hinduistlikus kultuuriruumis naiste massivägistamine. Kogu Kolmas maailm on naistele ebameeldiv paik, aga nad on ise sellega harjunud ja leppinud. Isegi suur osa kristlikust ruumist on patriarhaalse kallakuga, näiteks Liibanoni maroniidid ja Egiptuse koptid.

Kõik migrandid tulevad naisi alandavast ühiskonnast

Miks te naised siis nii väga rändepakti ja migrantide poolt olete? Kui hakkavad tulema miljonid neegrid, araablased ja kogu see “meesšovinistlik” mass, siis on naisõigusluse hääbumine paratamatu ja naised kaovad burkade alla – hüvasti miniseelikud ja avarad dekolteed! Ärge lootkegi, et see mass läänelikud väärtused üle võtab – mida rohkem neid on, seda enam elavad nad oma tavade järgi. Enamiku jaoks on Lääne elustiil midagi nõrka ja elujõuetut, mida nad põlgavad.

2015. aasta suvel, rändekriisi puhkedes, seisid sajad noored naised plakatitega “Welcome, refugees!” teeservades, kuid tagajärjed ei andnud kaua oodata – 2016. aastavahetuse massikäperdamine Kölnis mõjus šokina. Selgus, et neid mehi pole õpetatud naiste vastu viisakas olema, vaid vastupidi, euroopalikult riides naine tähendab neile hoora ehk saaki. Ja seda mentaliteeti tänane liberaalne Lääs välja ei kasvata – britid väidavad, et džentelmeni kasvatamiseks kulub kolm põlvkonda. Moslemimehe ümberkasvatamiseks on vaja mitusada aastat.

Tänases Euroopas on tuhandeid pagulaste vägistatud (ja sageli tapetud) naisi, kelle hing on igaveseks purustatud. Kõige ebardlikum on see, kus noored naised vabandavad pagulaste ees enese vägistamise pärast, väites, et see on nende endi süü, sest nad ei kujutanud ette, mida need täies elujõus mehed olevat läbi elanud. Need sandistatud mõttelaadiga naised on ju ohvrid, ehtne korduvkasutatav saak! Vägistatud on ka palju neid naisi, kes töötasid pagulaskeskustes.

Rootsis jäetakse muusikafestivale ära või muudetakse need ainult naiste omaks, feministliku partei kontorid kolivad moslemilinnaosadest minema ja rootslannade vägistamisjuhtumeid ei võeta isegi menetlusse, sest politsei käed on poliitkorrektsusega seotud. Saksamaal ja mitmel pool mujal Lääne-Euroopas antakse naistele soovitusi varjatumalt riietuda ja aastavahetuspidustustel on “ainult naistele” tsoonid – see on reaalsus juba täna, aga miljonid on ju veel tulemas! Euroopast saab kord India, kus vägistajaid isegi ei karistata!

Euroopa naisõiguslus on vaid sõnamulin

Euroopa naisõiguslus on suuresti deklaratiivne, käiakse Mikko moodi Rwandas naistele soolisest võrdõiguslikkusest rääkimas, aga see on tühi töö, sest kogu see võitlus ei muuda midagi naiste masside olukorras. Kümmekond aafriklannast aktivisti toovad probleemi maailma ette, sellest räägitakse uhketes konverentsisaalides palju, aga Lagose slummis ei muutu sellest midagi. Euroopas läheb naisõiguslaste aur geide ja pagulaste kaitsmisele, samas aga Soomes ja Rootsis teevad mingid nõiamoorid somaallannadele suguelundite sandistamisi. Naisõiguslus ei tegele Euroopas islaminaiste õigustega ja kuna moslemikogukonnad on Lääne-Euroopas juba tohutud, ei suuda sealsed naised isegi liberaalses ühiskonnas oma rõhutud seisundist välja pääseda.

Eesti naised räägivad seksuaal- ja perevägivallast, mis on muidugi õige ja vajalik, aga nad ei mõtle võõrastele, keda “avatud maailm” siia tooma hakkab – Marianne Mikko süütab kuskil küünlaid, aga hääletab rändeleppe poolt. Väidetakse, et meil olevat pagulasi ju nii vähe, aga üks süürlane on juba oma naise sandiks põletanud, teine enda oma vägistas ja ähvardas põlema panna, ning läks siis Viljandisse eesti neidudele süüria tantse õpetama, elamisloaga iraaklane vägistas Tallinnas soomlanna – naised, migrantide naistevastane vägivald on juba kohal, miks te seda ei näe?

Naastes Eva-Liisa Luhametsa jutu juurde tahakski öelda – massimigratsiooni korral tulevad olukorrad, kus naise suuremaks süüks saab ahvatlemine selle läbi, et sa oled lihtsalt naine. Käitud kuidas käitud, pääsu pole, sest kolesuur Kolmas maailm näeb naistes alamat olevust, liberaalne ja poliitkorrektne Lääs omi naisi ei kaitse.

Kui te soovite soolist võrdõiguslikkust, lugupidamist meeste poolt, õigust kõigiga võrdne olla, teha mida tahes ahistamist või vägivalda kartmata, siis võidelge massimigratsiooni vastu! Ainult euroopalik Euroopa annab kõik selle teile, muidugi samuti võitlusega, kuid aafrikalik või islami-Euroopa võtab teilt kogu eneseväärikuse ja keha. Või te ihaldategi suuri metsikuid rabavaid mehi?

Migrandid teevad kõik saavutused olematuks

Puudutaksin veel mõnda teemat, mis on üleüldised, kuid eestvedajateks on siiski naised – nendeks on veganlus, looma- ja keskkonnakaitse. Te olete neis asjades palju saavutanud, kuigi ka Lääne liberaalses maailmas on sellist mõttelaadi raske läbi suruda. Vaesest Kolmandast maailmast tulnud hävitavad kogu teie saavutatu ruttu – nii loomadele loodud kaitse, toimiva prügimajanduse, säästliku elulaadi ja kõike muud teie tehtut.

Ärge lootkegi, et suudate eritrealasi, jeemenlasi või malilasi kiiresti prügi sorteerima, vegantoitu sööma, lemmikloomi või loodust hoidma õpetada – nende mõttemaailm, mentaliteet ja traditsioonid on juba sajandeid teises suunas läinud. Loodate, et teete korealastele või filipiinlastele selgeks teha, et koeri ei tohiks süüa, sest siin on nad lemmikloomad? Või võõrutada moslemeid halal-liha saamiseks rituaalseid loomatapmisi tegemast?

Kui vaadata seda sallivusleeri, siis näeb, et selles ongi kõik pagulassõbrad, geitoetajad, loomakaitsjad, veganid, naisõiguslased, feministid ja teised “võitlejad” koos – ja kõik nad on “avatud maailma” ja massimigratsiooni poolt. Kurb aga on see, et nad ehitavad hooga midagi üles, et too mass tormab Euroopasse, hakkab siin elama oma endist elu ja hävitab kõik Euroopas loodu. Ole sa ükskõik kui kõrgel eetilis-filosoofilisel tasemel, humanistlik ja loodushoidlik ja mida iganes, kui sa end kaitsta ei suuda, sõidavad sust üle need, kellele su väärtused absoluutselt korda ei lähe. Ja liberaalne Euroopa ei kaitse ennast – ta on humaanne teiste vastu, unustades seda enda vastu olla.

Mina soovitaks naistel tulla rahvuskonservatiivide leeri, sest seal olete te NAISED, DAAMID, MISSID, EMAD, TÜTRED, ABIKAASAD, peaasi aga – te olete oma meeste poolt kaitstud. Sotsid ja Marianne Mikko ehk pakuvad vabadust kõigest ja kõigist, piirideta maailma ja ei tea veel mida, aga see tähendab üksindust, sest enesekesksusele kaaslasi ei teki. Võidelge selle eest, et nii eesti kui ka mistahes muu (südant ei käse) mees teid austaks ja armastaks, aga hoiduge tõstmast kätt selle eest, et rändepaktiga tuleks siia mehed, kellele naine alaväärtuslik või lihtsalt saak.

Kogu maailma naiste vabaduste eest peab võitlema, aga nende kodumaal, et see jõuaks iga naiseni – migratsiooni ergutamine ei muuda midagi, sest ka Euroopas jäävad Kolmanda maailma naised ohvriteks ja nende vägistajad kurjategijateks, ainult et eurooplannade läbi saavad nad kauneid ohvreid juurde.

Loe ka: Süüria “pagulaste” jõhker grupivägistamine Saksamaal ja Iraaklasest roimar toodi kohtupidamiseks Saksamaale tagasi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused