Läbipõlenud Yoko Alender vehib vale malakaga

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Reformierakond elatub endiste aegade hiilgusest. Pilt on illustratiivne.

Vaene Yoko Alender ei saa oma Delfis avaldatud kolumnis üle ega ümber EKRE-st, arutledes, kas „kriisist väljub EKRE süvariik või meie kõigi Eesti“.

Tegemist on muidugi sõnademänguga, kuid loogikaveaga. Meie kõigi Eesti puhul viitab Reformierakonda kuuluv Riigikogu liige mõistagi kurikuulsale „tühjade südamete“ liikumisele ja EKRE-l pole mingit süvariiki, vaid EKRE just tegeleb süvariigi välja juurimisega. Nii et süvariigi on ikka aastate jooksul mehitanud seesama Reformierakond ise, keda kirjutise autor esindab, ehkki ta püüab virutada oma vastasele tema enda malakaga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Autor jõuab õige pea reformierakondlase jaoks programmilise valitsuse naeruvääristamiseni. Kõrvaltvaatajana võib öelda, et sellise suhtumisega ei saagi muud loota, kui isiklikku läbipõlemist, mille läbielamist Alender oma kolumni alguses kohe kirjeldab.

Nõnda sisaldabki kogu see poliitkommentaar, mida tühjade südamete esindaja viljeleb, tegelikult kogumit tühjadest tähemärkidest, mida just seetõttu pole isegi mõtet tsiteerida.

Piisab sellest vigasest stiilinäitest: „Kas väljume kriisist EKRE süvariigi eest igaüks omal moel, oma mulli põgenedes või vaatamata valitsuse pingutustele siiski meie kõigi Eestina?“

Muidugi jõuab ta ritta laduda kõik need punktid, mida opositsioon päevast päeva ajaleheveergudel või Riigikogu infotundides ette laulab ja ilmselgelt ka proua Alenderile üles kirjutanud. Selles komplektis on taas kõige värvikam ja samas ka kõige küünilisem viide sellele, et see kriis on kasulik just EKRE-le.

Lubatagu meelde tuletada, et tänu valitsuse meetmetele on Eestis kogu see viirus saadud kontrolli alla ja avalikkuse usaldus püsib just valitsuse poolel, mida näitab ka inimeste vastutustundlik käitumine, vaatamata opositsionääride kiilulöömisele.

Kogu seda paskvilli lugedes võib ette kujutada, kuidas õnnetu Yoko pisaraid poetab, kuid võib lohutuseks öelda, et küllap läheb elu peagi paremaks, kui endas natukenegi viha maha suruda ja elu positiivselt vaadata. Või siis valida endale õigeid sõpru ja nõuandjaid, oravate seas neid kindlasti ei leia.

UU

9 commentsOn Läbipõlenud Yoko Alender vehib vale malakaga

 • Avatar

  Huvitav paradoks – on normaalne inimene, hea kunstnik – valutab südant oma rahva ja riigi eest ja siis…
  Laps/ed/ on temal kui vääraka õudusromaani psühopaatiliselt keerdus isend.
  Oleks YA nagu üks selles reas aga selliseid on teisig – parem üldse ei põlvkondlikest “mööda laskmistes” nagu näiteks Lauristinid…

 • Avatar

  Tüüpiline silmaklappidega feministist liberast, võimeline mõtlema vaid iseenda peale ja marksistliku-bolševistliku ideoloogia piirides. Mida kauem seda seltskonda valitsemisest eemale hoida, seda enam on tõenäoline, et nad mitte kunagi Valitsusse ei saa. See oleks ainult hea EEsti rahvale ja demokraatiale.

 • Avatar

  Yoko Alender: kas kriisist väljub EKRE süvariik või meie kõigi Eesti?” Yoko ja tema partei – reformipopulistid – rikkurite, ärastajate kliki ja võõrvõimude/okup.võimude esindajad on ju ise kõige fanaatilisemad sorosfashistliku-rassistliku diipsteiti/süvariigi huvide ja selle võimutäiuse säilitamise eest võitlevad kollaboratsionistid-kaasajooksikud- plutokraatlike võõrvõimude kohalikud käsilased provintsis. EKRE esindab 21. saj. antifa vastupanuvõitlejaid – vastupanu osutajaid Läänemaailma vallutanud inim- ja loodusvaenuliku sorosfashismi-rassismi kameeleonivärvi katku levikule.

 • Avatar

  Kõigi eesti all mõtleb Y.A.vist reformi+sotserakonda,eest on eestlaste maa ja nii oli on ja jääb,aga sotsliberite hävitavat valitsust ei soovi mittttteeekeegiii,imelik et aru ei saa need sotsliberid.

 • Avatar

  Iseäranis meie kõigi kerstident kasutab sõnaühendit ,,meie kõigi,, aga tema sõnu ,,sõna on vaba,, uudab kasutada suure naitlejameisterlikkusega isik, arvatav poliitik siis

 • Avatar

  Kui keegi veel ei tea, siis sõna “meie” all mõtleb see seltskond ainult iseennast et siis laias laastus 1 % elanikkonnast. Tavalist tööinimest ja normaalseid inimesi ei pea tolerastid üleüldse inimeseks nii et see jutt oli kirjutatud paremal juhul 10 000 vasakäärmuslasele mitte terve riigi elanikkonnale. Meil tuleks ka välja anda mingi “saatana sõnaraamat” mis selgitaks natukene vasakäärmuslaste mõttelaadi ja seda mis tähendsed kommunistidel sõnade jaoks on. No ntx Euroopa. Kui kommunist räägib Euroopast siis ta ei mõtle mitte reaalselt eksisteerivat kontinenti vaid omaenda haiges ajus asuvat paradiisi. Kommunustid mõtlevad ja räägivad erinevalt. Orwell pani seda Hispaanias tähele ning selle põhjal ta kirjutas oma kuulsad 1984 ja Loomade Farmi kokku.

 • Avatar

  Isa Urmas Alender oli tõeline vaba hing, Yoko kui tahad isa jälgedes lennata, siis vabane Reformierakonna taagast, vabadusest on see seltskond “In a Galaxy Far Far Away”!

  • Avatar

   Ega pole esimene kord, kui lapsed vanematest ikka väga kaugele kukuvad, kahjuks. Teine tühisüda on ju Jaan Krossi poeg.

  • Avatar

   Paistab, et mingis mõttes Urmasel vedas, ei pidanud nägema kelleks tema tütar kasvanud on – tühiseks padupunaseks papagoiks kes oskab ainult oma peremeeste hääli järgi teha. Selle inimese tühisusest sai aimu siis kui ta esimest korda Riigikokku sai. Märtsis Riigikokku, siis tuli suvevaheaeg ja kui sügisel tagasi tuli, siis oli mees selja taga kastiga kulutšekke tassimas, nii palju neid suvega kokku ahmitud. Tüüpiline ajudeta majoneesitaja.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused