Lapsesaamine kui kuritegu looduse vastu?

Arvamus,
- Updated

Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juhi Krister Parise seisukoht, et lapse saamine on olemuslikult kuritegu looduse vastu, peegeldab inimvaenulikku ideoloogiat, mida on tabavalt nimetatud ökofašismiks, kirjutab Varro Vooglaid Objektiivis.

Lugedes nädalavahetusel Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juhataja Krister Parise jahmatavat artiklit, mille kohaselt on laste saamine (eriti veel Eestis) väga isekas akt ja olemuslikult (!) kuritegu looduse vastu, jäin pikalt mõtlema.

Parise esmapilgul uskumatuna näivad seisukohad näitavad ilmekalt, millise mõistusevarjutuseni võib viia ideoloogiline fanatism. Selleks et näha laste saamises mitte elu ilusat ja loomulikku osa, vaid isekat tarbimist, ning lapses mitte elu ime, armastuse vilja ja hindamatut kingitust, vaid kuriteo tagajärge, peab olema jõudnud tõsise vaimse paadumuseni. Eriti kui nii mõtleb kahe lapse isa

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused