Lauri Vahtre: kui Soomelt tahab homoseksuaale tüütuks vastumeelseks teha, jätkaku samas vaimus

Arvamus, Repliik,
©Scanpix.
Homopropaganda.

Ajaloolane Lauri Vahtre kirjutab ERR-i portaalis avaldatud arvamusloos sotsiaalministeeriumi kampaaniast kirjutades: „Nähtavasti üllatas ja rõõmustas avastus, et inimesed on inimesed ministeeriumi raharaiskamise osakonda sedavõrd, et avastuse populariseerimiseks telliti silmnähtavalt kallis PR-kampaania.“

Kogu kampaania krooniks võib pidada Keio Soomelti pildiga plakatit, millel mees kuulutab, et teiste elu ei muutvat sellest, milline ta on.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Soomeltile võiks vastu öelda, et igaühe elu muutub, kui talle kõrva karjuda. Kusjuures ükskõik mida – et Soomelt on ka inimene, et sepik on soe, et maailma kõige parem toiduaine on kaalikas. Igal juhul hakkab see lõpuks närvidele käima. Ja kui Soomelt tahab kõiki homoseksuaale iga hinna eest heteroseksuaalidele kõigepealt tüütuks ja siis vastumeelseks teha, jätkaku samas vaimus,“ kirjutab Vahtre. „Lõpuks õnnestub tal siis ehk üles ärritada needki, kes (nagu mina) endale sellise propaganda keskel veel visalt korrutavad: “Mul ei ole homoseksuaalide vastu midagi – kusjuures ei olegi – , välja arvatud need üksikud, kes oma sättumusega nagu laadatolad hommikust õhtuni vehivad ja sellest endale elukutse teevad.”

2 commentsOn Lauri Vahtre: kui Soomelt tahab homoseksuaale tüütuks vastumeelseks teha, jätkaku samas vaimus

 • Avatar
  Margus Peterson

  KAPINATSID on asunud järjekordsele rünnakule. miks neid kapinatsideks nimetan – sellest kommentaar varia rubriigis nupule vene
  hokimängijast Aleksei Ovetškinist, kes keeldus lkgb palaganis osalemast. oma “panuse” lisaks sotsminnile ja värdõigusvolinik
  pakostiliisale annab ka MAKSUKAKSJA raha eest nuumatav EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING, mis on LASTE LAULUKESE reklaamnäoks kutsunud
  miski sootu olluse ingeri. krt küll, jätkub neil ikka jultumust isegi kõige väiksemate ja kaitsetumate kallale minna!
  aga L. Vahtre pole maininud kõige ohtlikumat momenti – siinsed venelased ja nende suhtumise lkgb ajuloputusse. tagajärgi ennus-
  tama ei hakka, aga kes vastutab?
  ps. hoidku Looja meid kapinatside eest, venelastega saame ise hakkama.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  unternetist: “SOTSIAALMINISTEERIUMI Uudised | Sotsiaalministeerium
  https://www.sotsiaalministeerium.ee › node
  Sotsiaalministeerium alustab 2020. aastat üleskutsega üksteisemõistmisele … „Kõik on erinevad, kuid sama palju inimesed“ kampaanias astuvad üles ka räppar …. ”
  Ühtlasi on tegemist väikeprovintsi kunagise ENSV territooriumil ümber- ja ülerahvastamise, europiidideta-põlisrahvasteta (rändrahvaste-kolonistidega assimileeritud põlisrahvastega)Euroopa, sh estenfrei (eestivaba,eestlasteta) Eesti ülesehitamise reklaamikampaaniaga/ajupesurünnakuga sotsiaalministeeriumi poolt – väikelinnade käidavamatesse kohtadesse on paigaldatud suured posterid/reklaamplakatid kena ja võluva negroidset kohastumustüüpi esindava naise pildiga.
  Negroidse kohastumustüübi reklaamimisega Euroopas ja sh kunagise ENSV territooriumil unustatakse ära, et europiidset ja eriti selle põhjamaist kohastumustüüpi esindavad inimesed marginaalse vähemusena maailma rahvastikust kujutavad endast vähemust (valget vähemust), keda tuleks kaitsta assimileerimissurma eest, sest erinevused (bioloogilised-antropoloogilised-kultuurilised väärtdiversiteedid) mitte ainult ei kaunista maailma, kus elame, vaid lisavad Homo sapiensi nimelise loomaliigi populatsioonile ka täiendavat elujõudu ja kreatiivsust enneaegse väljasuremise ära hoidmiseks planeedil Maa.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused