Leo Kunnas Ukraina vastupealetungist: Ukraina on saavutanud teatud taktikalist edu, mitte rohkem

Arvamus,
Leo Kunnas

Portaal „Objektiivi“ vestlussaadete sarja “Välgatused” seekordses saates kõneleb riigikogu liige, riigikaitsekomisjoni aseesimees ja reservkolonelleitnant Leo Kunnas (EKRE) pikemalt Ukraina sõjaväe pealetungist ning samuti Eesti riigiametnike kuldsest õnnerattast.

“Ukraina sõja analüüsi mõte seisneb selles, et me teeme kogu aeg enda jaoks järeldusi – mis töötab, mis ei tööta. Nägime, et Venemaa ega Ukraina sõjaväe tegevusele ei ole koroonaviirus mingit mõju avaldanud. See pole nende operatsioone pidurdanud, pärssinud ega kiirendanud – mõju lihtsalt puudub. See peakski olema järeldus,” nentis Kunnas.

“Kokkuvõttes annaksin sama soovituse nagu ka varasemates saadetes: mõelge oma panuse üle Eesti riigikaitsesse. Iga panus Kaitseliidu, Naiskodukaitse ja laiapõhjalise riigikaitse osas on vajalik ning tervitatav,” toonitas ta.

Vestlus on salvestatud 2. septembri hommikul kui oli alanud Venemaa laiaulatuslikule kallaletungile järgnenud sõjategevuse 191. päev.

 

Vaata siit:

https://objektiiv.ee/valgatused-%E2%9F%A9-leo-kunnas-raagib-ukraina-armee-pealetungist-ja-eesti-riigiametnike-kuldsest-onnerattast/?fbclid=IwAR2WrfUTGswQ4onZhGUNYvVyqBoTvBM6BFfOByyO52UXKLhOTRssJTDpM9U

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused