Hea, et rahvas elektriarvete peale ärkas, aga usku tulevikku ikkagi pole

Lugeja kirjutab,
©Uued Uudised
Rahval läheb ärkamisega aega.

Veidi üllatav on muidugi see, et teleküsitlus: “Kas Kaja Kallasel oleks aeg peaministri amet maha panna?” sai sellise tulemuse: Jah 92%, Ei 8%.

Kas tõesti on meie maskiorjuses ja süstlapettuses osalenud laulurahva valulävi käes? Kas tõesti ei ole Eesti Vabariigi valitsus (Brüsseli hoorad) enam usutav(-ad)?

Hmmmm? Millest selline selginemine? Elektriarve? Hea, et niigi siis veel läks.

Siiani ei ole inimesi seganud kogu petuskeem, mida demokraatia nime all pähe määritakse, pole kedagi häirinud. Olgugi, et kõik on üsna läbipaistev ja halva valekvaliteediga kaetud.

Ilmselt enamik ei näe seda, et kogu vasak tiib (refid ja keskid kaasaarvatud) on aastaid tegelenud Eesti riigi hävitamisega. Seda ilmselgelt väljastpoolt tulnud korraldusi täites ja isiklikke hüvesid silmas pidades. Kogu “valitsemise” kunst seisneb oma oskamatuse varjamises ja nn inetule lapsele ilusa nime otsimises.

Alati uut seadust vastu võttes keeratakse rahvale käkk kokku ja kaunistatakse see kuldsete loorberilehtedega. Tõepoolest ei mäleta, et viimase 25 aasta jooksul oleks valitsus tegelenud sellega, millega ta tegelema peaks… ehk siis rahva elu paremaks tegemisega.

Selle ajaga on läinud ainult amoraalsemaks ja kontrollitumaks. Inimesel pole varsti enam otsustusruumi millegi üle… ja see on siis vabadus? Sul pole vabadust kuurigi oma aeda ehitada! Isegi oma maja soojustamise jaoks pead peremehelt luba küsima!

Vabadus? Kus see vabadus siin on? Hea on, kui see klounide ahnus elektri hinna näol on nüüd rahva äratanud… aga ega erilist usku ikka pole.

Lauri Jürgenson

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused