Kõigi maade korruptandid, ühinege!

Lugeja kirjutab,
Kommunistid

Ja nii nad ühinevadki. Samamoodi, nagu nende aatekaaslased rahvusriikide hävitamisel analoogse loosungi all 1917 aastal – “kõigi maade kommunistid, ühinege!”. Lisaks on moodustatav koalitsioon 1917. aastal võimu haaranutelt eeskuju üle võtnud ka rahvaste-rahvuste segamise. Lubavad soodustada ja kaasa aidata nii aafriklastest kui ka slaavlastest uusokupantide maaletoomisele. Kusjuures põhirõhk tundub olevat vene-slaavikeelsete “impordil”.

Kommunistide deviis oli – me ei oota looduselt armuande, me võtame! Loodav valitsus on juba teatanud eesti suurima looduse hävitamise ja lõhestamise projekti – Rail Baltiku – jätkamisest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tollal oli üks põhirõhke moraali ja perekonna hävitamisel. Täpselt nagu ka loodavas koalitsioonis.

On ka väikesi muutusi. Tollal tapeti rahvaarvu vähendamiseks ja paanika-segaduste tekitamiseks paljud kohalikud lihtsalt maha, nüüd rakendatakse kohalike väljasuretamiseks ja moraali hävitamiseks pederastiat, sodoomiat ning muude paljunemisvõimetute seksuaalkoosluste edendamist.

Erinevuseks saab pidada ka seda, et kui 1917. aastal oli Lenini üks esimesi käske telefoni-telegraafi ja ajalehtede-ajakirjade kontrolli alla võtmine, siis nende tänastel ideoloogilistel järglastel seda vajadust enam ei ole. Nad on seda juba ammu teinud.

Tollased sündmused maailmas päädisid kolmikpaktiga, kus lepiti kokku mõjusfääride jagamine (MRP oli ainult tsirkus-maskeering Saksamaa uinutamiseks).

Alanud II Maailmasõda lükkas kolmikpakti täideviimist küll pisut edasi, aga Jaltas sai see teoks ning Baltimaad, sealhulgas Eesti, anti NSVL-i kätte.

Uuesti “tänasesse päeva”. Kolm reformierakonna liiget teevad ametliku muudatusettepaneku seaduseprojekti – paneme rahvahääletusele liitumise Venemaaga! Hiljem küll väidavad, et olevat ainult nalja teinud, kuigi selliste asjade juures on nii radikaalse “nalja” tegemine kuritegu. Loomulikult jäävad sellise “nalja” tegijad karistamata. Isegi uurima ei hakata.

Siiski pole see mitte päris ennekuulmatu. Ajaloost on teada, et ka kuningakodades olid persoonid, kes võisid rääkida ükskõik mida, võisid teha nalja ükskõik, mille üle. Need olid kuninga narrid. Ning nende põhiülesandeks ei olnud mitte narrusi teha, vaid öelda välja asju, mida ei saanud – ei sobinud – teistel teha. Valmistada sel moel õukonda ja rahvast ette ebameeldivateks tulevikustsenaariumideks.

Mis siis, kui keskaegsete narride moodi karistamatud reformierakonna narrid-naljategijad, Urmas Kruuse, Ants Laaneots, Jüri Jaanson jt täitsid sama ülesannet. Valmistavad rahvast ette Venemaaga ühinemise stsenaariumiks. Nende tulevastel koalitsioonikaaslasel on koostööleping Venemaa suurparteiga juba ammusest ajast olemas, mistõttu keskerakonna taha asi loodavas koalitsioonis ei jääks.

Ainsaks probleemiks on eesti rahvas, kes ei ole pehmelt öeldes sellisest asjast vaimustuses. Aga ka selle peale on juba mõeldud. Lõviosa rahvast ei soovi omasooliste abielusid, ei soovi inimkaubandust, ei soovi homopropagandat koolidesse-lasteaedadesse.

Sellest lollusest pääsemiseks tuleb liituda Venemaaga, kus sellised jamad on ära keelatud.

Arvatavasti võetakse oravapartei eestvedamisel vastu vihakõneseadus, mis on veel hullem kui Venemaa analoogne seadus. Ikka selleks, et sillutada meie teekonda  idanaabri rüppe. Et sealne sõnavabaduse piiramine liiga karm ei tunduks, et see oleks pigem pääsemise moodi.

Paraku ei ole riikidel sõpru. On huvid ja ainult huvid.

Jääb ainult üks lootus – rahvas saab lõpuks aru, et kes on kes. Ja tulevasel rahvahääletusel ei hääletata enam abielu üle, vaid liberastide-globalistide tagasiulatuva süüdimõistmise üle. Kõrgeima Võimu Kandjal on see õigus olemas.

 

Heino Harju

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused