Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kommentaarid: tööandjate lakeisüsteem, riigiaadli orjameelsus ja vasakradikaalne kassikool

18.04.2020
Portaal Uued Uudised
© UU

Uued Uudised vahendavad nädala jooksul saabunud asjalikke kommentaare erinevate lugude alt.

“Kuulge tööandjad – te olete tõelised koonerdajad, teid ei huvita eestlase või Eesti riigi kodaniku elementaarne heaolu. Kogu see Reformierakonna ajastu ajal välja töötatud tööandjate lakeisüsteem, on Eesti riigi suurim läbikukkumine. See, kuidas Reformierakond jumaldas teatud tööandjaid ja kogu süsteem käis läbi nende, on alandav ja orjastav. Samas kui see töötaja ei saa töötukassalt isegi mitte sandikopikat, et ei peaks ennast alandama. Kellele on mõeldud Töötukassa, kui inimene ei saa sealt kohe alguses mingisugust kindlust ega tuge? Väga suur osa Eesti tööandjaid väärivad odavat sissetoodavat orjatööjõudu ja ei mitte midagi muud enamat, sest nad ei hooli Eesti töötajast kui inimesest, nagu seda pole ka kunagi teinud ka Reformierakond. (Tööandjad nõuavad kiiret kriisis väljumise plaani, valitsus nendib, et olukorda dikteerib viirus)

“Riigiaadel on meil puutumatu, kuna eestlased on ennekõike orjarahvas. Vajadus isandale alluda on nii veres, et kui nõukogude võim otsa lõppes ja Moskvast enam suuniseid ei antud, siis lasti kohalik riigiaadel karistamatult vohama ja kummardati neid nagu puuslikke. Aga kuna ka riigiaadel on harimatu, loll ja samasugune orjameelne rämps, samas nad said sellest ise väga hästi aru, siis oli vaja ruttu-ruttu uus isand leida ja Brüsseli perverdid sobisid isandateks väga hästi. Võib-olla oleks siia maalapile tõesti uut rahvast vaja kellel oleks selgroog ja eneseväärikus? Või nagu Mooses tegi? Loksutas rahvast nelikümmend aastat kõrbes kuni vanad orjanärakad hinge heitsid ja noor põlvkond, kes sirge seljaga elama oli harjunud, asjad üle võttis. Igal juhul, midagi peab muutuma või siis saab eestlastele kui rahvusele üsna pea joone alla tõmmata ning nentida – kellel elutahe puudub, see läheb potist alla ja isegi vett pole peale tõmmata vaja, nad ei julge surnud peast haisedagi.” (Lohakuse eest vastutuse äravõtmine – Andrus Ansipi valitsuse kingitus ametnikele)

“Tartu Ülikool on tänaseks päevaks muutunud samasuguseks vasakradikaalseks kassikooliks nagu TTÜ või nagu popp on kutsuda, PedoTech, ja teine suur Tallinna poisipilastajate koolitamise keskus Tallinna Ülikool juba ees kükitavad. Aga see ei ole toimunud üleöö. Juba 2009 aastal sai magistrikraadi inimene, kes otsis kristlusest ja kommunismist ühisjooni ja retsenseerimisel oli surmkindel, et keskaegse kirikulõhe ehk “reformatsiooni” algatajaks oli mustanahaline Martin Luther King. Ma saan aru kui tavainimene Lutheri ja Luther Kingi sassi ajab, aga tema kirjutas sellele teemale magistritöö, seega olevat teemat sügavuti uurinud. Kui asi avalikkuse ette jõudis, ütles rektor lihtsalt, et paber on inimesele juba kätte antud ja midagi teha enam ei saa. Ühesõnaga, haridust tõendava paberi saab Tartu Ülikoolist iga debiilik, peaasi, et pappi maksab ja head tutvused on. Sestap on TÜ nimetamine kassikooliks igatepidi sobilik ja asjakohane. Tüüpiline neomarksistlik s…aauk, milles suur osa “haridusest” ei maksa krossigi. Isegi vastupidi. Seal “hariduse” saanud igasugu sotsioloogid ja muud asjapulgad on enamasti silmaklappidega ajupestud tohlakad, kelle maailmavaade on nii kiiva keeratud, et juba nende vabalt ja järelvalveta ringijooksmine on ühiskonda kahjustav ja tuleks ära keelata.” (Midagi uut: valuraha väidetava solvangu eest… kohustusliku annetusena inimõiguste keskusele).

“”No näedsa, sogane vesi jälle pisut klaarim. Aitüma tollele, kes viitsis sellise “pisikese” pusle kokku lapata. Püha kreeta usuõde kertu-pirgit on muuseas “armulikult” teada andnud, et vanemad inimesed tuleks valimisõiguseta jätta – segavad, raisad, elu “edenemist”, kas tead. Tõsi, ta ei täpsustanud vanust – ilmselt saab see olema väga muutuv suurus. Nagu Tambovi konstant – vastavalt “vajadusele”. Siin tuleb tõdeda, et klassika ei aegu – MAUL HALTEN UND WEITER DIENEN. Ka jääb selgusetuks, kas kertukese lähemad sugulased, eelkõige vanemad ja vanavanemad, saavad tundma vanuselist segregatsiooni või mitte. Aga “äratundmisrõõm” on nii suur, nii suur – “harmoneerub” kenast parisekristeriga, kes kuulutas, et minusugustel ajupeetusega vanadel pässidel pole mingit šanssi…” (Valitsuselt toetust ihkav Bolti omanik on toetanud valitsusevastast “tühjade südamete” liikumist)