Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Konservatiivist eestlanna peaministrile: ärge laske võõrideoloogiatel meie ühiskonda lõhestada

19.10.2020
Praegune valitsus ühendab suuremat osa Eesti ühiskonnast. Pilt on illustratiivne.
© Valitsuse kommunikatsioonbüroo

“Väga lugupeetav peaminister ja teised valitsuse ministrid!

Kõigepealt suur tänu kogu valitsusele Teie senise suurepärase töö eest! Eestis on täna kvalitatiivselt uuenenud ja (NB!!) nii eestlaste  kui Eesti venekeelse elanikkonna enamust ÜHESKOOS esindav koalitsioon. Seetõttu esindab see koalitsioon sisuliselt kogu rahva konservatiivsemat poolt ja võimaldab liikuda nii pikki aastaid olnud rahvuslikul pinnal lõhestumise lõpetamise kui ka globaalse liberalismi varjukülgede Eestis vältimise poole.

See on Eesti jaoks väärtus ja Te ei tohiks seda kaalule panna.

Tänase uue lõhestamise on tekitanud globaalse liberalismi põhimõtteline lõhestamistaktika inimeste kaheks löömisel: heterod-homod. Kõigepealt on inimeste heterodeks ja tänases Postimehes koguni ortodokseteks heterodeks tituleerimine absoluutselt solvav. Seda enam, et selle baasilt saab nõuda 1% vähemuse LGBT-ideoloogiliste esindajate poolt elupõhise perekonna ja abielu mõiste ümberkirjutamist.

Märkus: manipuleerimata bioloogilises populatsioonis on omasooiharuse kõrvalekallet umbes 1% nagu naiteks ka värvipimedust, hemofiiliat jt kõrvalekaldeid. Suurema protsendi võib saada ainult sihipärase inimeste manipuleerimise ja vastavalt eksitamise tulemusel alates lapsepõlvest.

Palun homokäitumist ja selle esindajaid mitte fetišeerida! See on meie suhtes võõrideoloogia, LGBT, eesmärk ja strateegia, meid lõhestada ja siis kontrolli alla võtta. Meie riigil ei ole põhiseaduslikku kohustust sellele alluda.

Vaba seksuaalne orienteerumine on indiviidi inimõigus. Läbi ÜRO inimõiguste deklaratsiooni ja Eesti põhiseaduse kaitstakse INDIVIIDI inimõigusi. Ainus erand on perekond kui eluloov inimühendus, kui vanemate, ema, isa ja laste orgaaniline elupõhine kokkukuuluvus. Kõigil inimestel on võrdne õigus abielluda, kuid kõik kooseluvormid ei ole abielu. Samuti ei ole abielu inimõigus. Abielu ja perekond on pühendumus elu olemusele, selle loomisele ja kestmisele läbi omaenda laste. Teist võimalust jätkusuutlikult elada meil ei ole.

Mitte keegi, sealhulgas Mart Helme ei ole kedagi Eestist välja saata tahtnud (väljaarvatud illegaalid, keda saadab välja politseiamet). Mart Helme ei ole seda DW-le antud intervjuus teinud ei sõnaliselt ega mõtteliselt. Kuna see on lihtsalt FAKT, siis oleks valitsuse allumine globaalse liberalismi kohaliku juhtgrupi väljapressimisele lihtsalt piinlik. See oleks poliitiline kollaps. Lisaks looduskatastroof Eesti riigi ja rahva jaoks.

Lugupidamise ja kindla lootusega Ülla Vähk