Lihtsameelseid paneb Reformierakonna poolt hääletama soov samastuda rikkuritega

Lugeja kirjutab,
- Updated
©Uued Uudised
Reformierakond elatub endiste aegade hiilgusest. Pilt on illustratiivne.

Teisipäevase populaarsusuuringute loo “Valitsuskoalitsiooni toetus on käesoleva aasta kõrgeimal tasemel…” juures on üks kommentaator võtnud väga tabavalt kokku selle, miks paljud valijad ikkagi ülbet ja mittehoolivat Reformierakonda valivad.

“Eestlane hääletab jätkuvalt Reformierakonna poolt, kuna tal on soov samastuda rikaste ärimeestega. Reformierakond on loonud endale bisnesmenide imago ja see tõmbab ligi neid ullikesi hääletama, mõeldes, et nüüd on nad on osa neist, keda ta telekast nägi viimase M5-e roolis – ta on ka nüüd ärimeeste kambas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ei ole. Need inimesed ei hooli sinust ega sinu tulevikust. Reform ei taha, et sinust saaks järjekordne konkurent ärimeeste killas, kellega peab kasumit jagama – mida kitsam on ärimeeste kamp, seda rohkem igaüks teenib; mida vähem sina saad, seda rohkem nemad teenivad. Nad hoolivad vaid rahast.

Ma ei näe muud põhjust, miks neid reformareid Riigikokku valitakse. Sisu ju neil ei ole ja nad lükkavad läbi otsuseid, mida rahvas tegelikult ei taha. Ju siis nende valijad teevad oma otsuse väga pinnapealsete teadmiste ning emotsioonide alusel. Seega, kui kaoks ära Reformierakonna kaasahaarav imidž ullikeste silmis, kaoks ka Reformierakond.”

Seda arvamust kinnitab ka fakt, et kuigi RE on kõige populaarsem partei jõukamate seas, on ta Keskerakonna järel kogu aeg popim ka madalama sissetulekuga inimeste seas. Ehk siis annavad paljud  inimesed hääle erakonnale, keda tuntakse rikaste parteina, et ka ennast “winner“-ina tunda.

Tegelikult on Reformierakonna imago ettevõtjate parteina ammugi juba mull, nad pole suutnud ennast ettevõtjate eest seisjana tõestada, ja et jõukamad seni oravaparteid veel toetavad, tuleneb harjumusest ja sellest, et teised erakonnad pole suutnud neid massiliselt enda poole tõmmata.

11 commentsOn Lihtsameelseid paneb Reformierakonna poolt hääletama soov samastuda rikkuritega

 • Avatar

  Rumal jutt suhu tagasi, igaüks näeb, et kab, kui kirjutan uut, ilmub tagasi, jälle kaob.Kui üks jutt kaob 5 korda ja tagasi ilmub ja kaob, no andké andeks.
  Tegu on riigi heaks tervise andnutega. Kui oleksime haaranud automaadi ja läinud võõrale maale inimesi tapma, olnuks hoitud ja makstud. Kas tapmine on ilusam kui ehitaine??? Mida Sa ise onku teed, kui keegi tuleb siia võõrasse riiki, selle kombeid ja kultuuri teadmata tapma…meid siia tapma? Pakume süüa, patsutame õlale. Minu sugulane läheks, ma enne kohitseks ta ära, äkki saab lollusest aru ja aru tuleb tagasi
  Visad kilekotitäie raha kingituseks?

 • Avatar

  Tegin ekraanivõtte opositsioonile, et oleks võrrelda

 • Avatar

  kus mu kommentaarid?

  • Jüri Kukk

   Uute Uudiste kommentaarid peab kinnitama moderaator. Kuna meie inimestel on põhitöö ja keegi meist ei istu 24/7 arvutis, siis kinnitame kommentaarid, kui keegi kodulehe administreerimise poolele läheb. Kui te kommenteerite õhtul, siis kinnitus tuleb alles hommikul. Varuge lihtsalt kannatust.

 • Avatar

  Jälle mu ettepanekud ja kriitika ära võetud. Tõelist palet näitab EKRE

 • Avatar

  Väga hea (arvamuslugu) !

 • Avatar

  Üllatav, loete kirjutamise ajal, teise kirja kirjutamise ajal panite kirja tagasi, pool tundi muutus aeg, tsenseerite tõprad!
  Teare, ma olen maapoiss ja tõbras hea loomake, annab piima, kuid udarat koogi sees soojendanud.

 • Avatar

  Räägime asjast!
  Koristasite mu asjaliku ettepaneku, mis eelkõige valitsusele aga ka reformile ja sotsidele.
  Häbi.
  Lisaks 8. veebruaril andsite maksuameti telefoni, kust rõõmsalt valetati, kuid seal loeti ette et paremaks teenindamiseks, minu huvide kaitseks ja nende tööks kõne salvestatakse. Kaks nädalat hiljem oli vastupidine jutt. Meil on valetav maksuamet.Kirjutan reformile ja sotsidele ühiskirja ühiseks aruteluks. Teile seda halvem!!! Tegite sõpradest palju sügava puudega vaenlasi ja valimistel kohtume – raisk

 • Avatar

  Kes tagab kahe sügava puudega hooldaja perele ühisdeklaratsiooni, seda valime.
  Tehke seaduse muutmise muudatuse muutmise ettepanek ja jätkate valitsuses.
  Muidu teeb selle Jürgen, kui annab sõna seda teha, Jürgeni ajal oli ühisdeklaratsioon, siis vähemalt raskustes haigete peredele nad tagavad selle, ei saa käia tööl kahe voodihaige kõrvalt, aitame ju riiki.
  Jürgen, võtke kampaaniasse see sisse ja täitke, see pole suur kulu muude laristamiste kõrval. Tänavu oli igal töötajal kuu puhkust muideks ja tööandja võib ka kuu süüa pakinuudleid perega, saab aru, mida meie tunneme

 • Avatar
  Miljooninaeratus

  Tegelik rehvide ettevõtjasõbralikkus seisneski lihtsas korrumpeerunud toiteahelates. Kõik töötas nagu õlitatud lüpsimasin. Kogu süsteem oli üles ehitatud mafioosse katusepakkumisskeemina. Rehvid haarasid võimu ja hakkasid riiki tühjaks lüpsma. Kõik keda õnnestus lüpsimasinasse ühendada olid omad joped. Neile söödeti ette tulusaid riigihankeid, pakuti maksesoodustusi ja puutumatust. Vastutasuks aga tuli aegajalt karjaõnne nimel kilekotiga ohvriande tuua.
  Kes sellest aru ei saanud või üritasid seaduslikku äri ajada neil hoiti kõikvõimalike euronõuete ja kontrollide abil täiesti seaduslikult pea vee all. Kui tahtsid edu saavutada ja seltskonda kuuluda tuli innovaatiline kilekott kasutusele võtta. Ilmselt arvas ka kalakombinaadi direktor, et uue võimu saabudes pole vaja enam vanadele politrukkidele armuande tuua ja nii saigi temast näidispoomise ohver hirmuks kõigile, kes julgevad alahinnata kompartei ettevõtlussõbralikkust.

 • Avatar
  TõstkeKvaliteeti

  Palun lisage viide sellele uuringule. See lugu on stiilis keegi kuskil rääkis midagi. Tõstke oma kvaliteeti.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused