Lugeja annab teada: Tartu Ülikoolis töötab pesueht anarhist ja kommunist

Lugeja kirjutab,
©Scanpix
Ka Eestis on vasakäärmuslasi, kes sooviksid siia luua “Antifa area”. Pilt on illustratiivne.

Ilmselt teavad paljud nooremapoolsed poliitiliselt aktiivsed inimesed neid vaidlusi Facebooki kommuunides, kes üheks tulisemaks vaidlejaks oli keegi ennast anarhistiks pidav Siim Sorokin, kes sageli provotseeris konservatiivseid oponente “välja” tulema.

“Tartu Ülikoolis töötab Siim Sorokin, kes oma Facebooki kontol jagab kommunistliku sümboolikat (sirp ja vasar peaks Eestis keelatud olema) ja ta toetab kommunistliku revolutsiooni. Avastasin selle kuna Siim Sorokin on laikinud Facebooki lehekülke PunaMust (mis on Eesti Antifa lehekülg) postitusi,” kirjutab üks inimene vihjena Uutele Uudistele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tartu Ülikooli kirjanduse ja teatriteaduse osakonnas maailmakirjanduse õppetoolis leiab tõesti tegelase Siim Sorokin, kultuuriuuringute teadur, PhD (folkloristika), kes on ka näopildilt sama, kes FB-s vasakäärmuslikku taustaga silma paistab. Muuhulgas kirjutab ta “смерть фашистам” ja “trans rights are human rights”.

Müürilehest leiab Sorokini artikli “Me peame rääkima rassismist Eestis: pagulasteema sõnavägivald”, kus ta tutvustab “eestlasliku rassismi ja võõraviha taustsüsteemi”.

Pole siis mõtet imestada, kui Eesti ülikoolid marksismikolleteks muutuvad ja sealt Antifa taustaga “hobusevargad” välja tulevad.

2 commentsOn Lugeja annab teada: Tartu Ülikoolis töötab pesueht anarhist ja kommunist

 • Avatar
  Leo Viller

  Prooton ei saa ikka aru, et loodusseaduste kohaselt on igas nähtuses olemas erinevad tasemed, mille vahel paraku tekivad konfliktid ehk vägivald. See vägivald muide termodünaamika teise seaduse kohaselt iseenesest ainult kasvab. Nii et mingid reeglid või seadused peavad ikka olema, vastasel juhul inimkond jõuab seisundisse, kus nii nalja pärast üksteisele kivikirvega pähe virutatakse. Nii et – ei piisa ainult prootonite olemasolust, ilmselt peavad olema näiteks ka neutronid ja elektronid

 • Avatar
  vk.com/prooton

  Kui ma pean kinni põhiseaduse preambulist. Kui ma usun MEIE kogukonda, ehk “kommuuni”, kui ma idealiseerin loodan tulevikku seadustevabat, ehk inimestes olevat sisetundel baseeruvat eetikat, olen ma anarhist ja kommunist. Kas selles on midagi valesti?

  Kui ma liputan mingite sümbolitega, siis ehk küll…

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused