Lugeja annab teada: Tartu Ülikoolis töötab pesueht anarhist ja kommunist

Rubriik Lugeja kirjutab On
©Scanpix
Ka Eestis on vasakäärmuslasi, kes sooviksid siia luua “Antifa area”. Pilt on illustratiivne.

Ilmselt teavad paljud nooremapoolsed poliitiliselt aktiivsed inimesed neid vaidlusi Facebooki kommuunides, kes üheks tulisemaks vaidlejaks oli keegi ennast anarhistiks pidav Siim Sorokin, kes sageli provotseeris konservatiivseid oponente “välja” tulema.

“Tartu Ülikoolis töötab Siim Sorokin, kes oma Facebooki kontol jagab kommunistliku sümboolikat (sirp ja vasar peaks Eestis keelatud olema) ja ta toetab kommunistliku revolutsiooni. Avastasin selle kuna Siim Sorokin on laikinud Facebooki lehekülke PunaMust (mis on Eesti Antifa lehekülg) postitusi,” kirjutab üks inimene vihjena Uutele Uudistele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tartu Ülikooli kirjanduse ja teatriteaduse osakonnas maailmakirjanduse õppetoolis leiab tõesti tegelase Siim Sorokin, kultuuriuuringute teadur, PhD (folkloristika), kes on ka näopildilt sama, kes FB-s vasakäärmuslikku taustaga silma paistab. Muuhulgas kirjutab ta “смерть фашистам” ja “trans rights are human rights”.

Müürilehest leiab Sorokini artikli “Me peame rääkima rassismist Eestis: pagulasteema sõnavägivald”, kus ta tutvustab “eestlasliku rassismi ja võõraviha taustsüsteemi”.

Pole siis mõtet imestada, kui Eesti ülikoolid marksismikolleteks muutuvad ja sealt Antifa taustaga “hobusevargad” välja tulevad.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused