Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Lugeja: Kaja Kallas tunnistas üles, et Eesti majandusstruktuuri globalismi huvides praegu muudetaksegi

17.11.2022
Globalistlik kallistus.
© Scanpix

Olen lugenud ja vaadanud Uute Uudiste lugusid ja vahel on nii liigutav, et pisar tuleb silma, teinekord jälle on nii kahju, et te võtate nii südamesse ja vastate ka väga südamest, vahel on lausa kurb, et te nii palju peate end kulutama…

Aga mõistan, et kes oma Eestit nii armastavad ja hoolivad oma kodumaast ning oma eestlastest, siis teevadki oma tööd liiga südamega. Aitäh, et jaksate sellele vihasele ja kurjale saatanavalitsusele vastu seista ja nende valesid avalikustada.

Nüüd viimases loos ütleb Martin Helme väga õigesti, et Kaja Kallas on kõige suurem oht meie põhiseadusele… Jah, muidugi nii see ongi. Sest Eesti globalistid leidsid, et kõige paremini täidab maailma globalistide käske Kaja Kallas. Ükski teine ei suudaks nii nahaalne, julm ja külm olla, et hävitab oma riiki ja oma rahvast. Aga selleks ju ta pukki pandigi ja ta allubki ainult maailma majandusfoorumi juhile, kellelt ta saab meie mõistes suurt palka nende juhendite järgimise eest. Ja kuna ta on juba mõnda aega olnud ka sellisel tööl, kus oma nahka paksuks kasvatada, siis talle ei mõju ükski sõna ei suuliselt ei kirjalikult, ka ähvardused on talle nagu hane selga vesi… Seepärast ärge kulutage tema peale liialt oma närvirakke, ta on globalistide väga hea ettur.

Kasutage kavalalt tema enda relva, millega ta lahmib iga päev. Tema lõputud valed, nii et silm ka ei pilgu… Uskumatu,et Riigikogus näeb sellist tsirkust!  Tehke talle peegelpilti, vaevalt ta ise nii tark on, et sellest aru saab, aga küll nõunikud märkavad…. Ja kõiki mõtteid ei peakski temasugusele avaldama, sest ta teenib globaliste, mitte eestlasi. Kahjuks on see ülemaailmne suund, et rahvusriigid hävitada.

Ja viimane uudis ka Kaja Kallaselt, et kõik on hästi, me muudame majanduse struktuuri, on ka pärit  maailma majandusfoorumilt, kus nõutakse ettevõtete hävitamist natuke kiiremini, et jääksid järele ainult suurkorporatsioonid… Noh, põhjenduseks tuuakse muidugi energiakriis ja nn sõda, mis mõlemad on ju nimelt tekitatud, et suuri plaane ellu viia.

Aga suunake nüüd fookus sellele, mis meil on veel hästi ja võimendage seda head! Praegu on meil kogu universumis selline aeg, kus me kõik head inimesed saame taotleda head ka Maa peale. Seepärast tean soovitada, et taotlege teie ka ainult häid soove nii endale kui Eestimaale. Ja maailmas töötavad ka meile nähtamatud jõud, kellel on kõik võimalik.

Lõpetuseks lisan veel, et püüdke kõik püsida kõrgel sagedusel ja vältige viha, vihastamist, vihkamist ning süüdistamist.  Need hävitavad liialt inimest. Faktid on olulised, kuid ilma süüdistamata, jagage neid külmalt!

Ja Mardi huumor on väga hea! Seda võiks rohkemgi olla. Ja mõnikord võiks laulda ka, see hoiab tuju kõrgel! Olete tublid! Aitäh!

Lugupidamisega,
Luule