Lugeja: kas Marju Lauristini islamikultuuri kirjeldus tähendab, et sotsid selliseid Eestisse ootavadki?

Lugeja kirjutab,
©Madis Veltman/Ekspress Meedia
Marju Lauristini moodi sotsid unustavad sageli, et peavad olema poliitkorrektsed ja sallivad, ning lasevad oma bolševistlikul vihal voolata.

Sotside (juunikommunistide) viha on mõnikord nii suur ja üle äärte voolav, et nad unustavad poliitkorrektsuse ja paljastavad oma tegeliku palge.

Juunikommunisti järglane Marju Lauristin väitis nimelt oma intervjuus Lääne Elule: “EKRE on toonud Eesti poliitilisse kultuuri islamistliku poliitika. Kividega reeturite tappa ähvardamine on islamistlik kultuur.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mõistagi märkasid seda Postimehe lugejad ja üks kommentaator kirjutabki nii (kirjaviis muutmata, nimest kasutame vaid esitähte):

“Samuti on ääretult huvitav, et mis sm. Lauristini arvates on islamile iseloomulik: “kividega reeturite tappa ähvardamine on islamistlik kultuur”. Mitte et lehelugeja V vastu vaidleks. Lihtsalt sm. Lauristin iseloomustab inimesi, keda sm. Lauristini erakond on valmis Ründeleppe alusel tuhandeid, kümneid tuhandeid Eestisse tooma.

Kas lehelugeja V saab õigesti aru: SDE on toob Eestisse inimesi, kes “reetureid kividega tapma hakkavad”, kuna “see on neile kultuuriliselt omane”?

Lehelugeja V tahaks väga teada, et kas väide, et “moslemid on kultuuriliselt kividega reetureid tapvad mõrvarid”, on nüüd SDE ametlik seisukoht?

Mida sellest arvab Sotsialistlik Internatsionaal? Euroopa Parlamendi sotside fraktsioon? See on NII põnev, et lehelugeja V on valmis seda lausa ise nende käest küsima…”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused