Lugeja: kas Marju Lauristini islamikultuuri kirjeldus tähendab, et sotsid selliseid Eestisse ootavadki?

Marju Lauristini moodi sotsid unustavad sageli, et peavad olema poliitkorrektsed ja sallivad, ning lasevad oma bolševistlikul vihal voolata.

Sotside (juunikommunistide) viha on mõnikord nii suur ja üle äärte voolav, et nad unustavad poliitkorrektsuse ja paljastavad oma tegeliku palge.

Juunikommunisti järglane Marju Lauristin väitis nimelt oma intervjuus Lääne Elule: “EKRE on toonud Eesti poliitilisse kultuuri islamistliku poliitika. Kividega reeturite tappa ähvardamine on islamistlik kultuur.”

Mõistagi märkasid seda Postimehe lugejad ja üks kommentaator kirjutabki nii (kirjaviis muutmata, nimest kasutame vaid esitähte):

“Samuti on ääretult huvitav, et mis sm. Lauristini arvates on islamile iseloomulik: “kividega reeturite tappa ähvardamine on islamistlik kultuur”. Mitte et lehelugeja V vastu vaidleks. Lihtsalt sm. Lauristin iseloomustab inimesi, keda sm. Lauristini erakond on valmis Ründeleppe alusel tuhandeid, kümneid tuhandeid Eestisse tooma.

Kas lehelugeja V saab õigesti aru: SDE on toob Eestisse inimesi, kes “reetureid kividega tapma hakkavad”, kuna “see on neile kultuuriliselt omane”?

Lehelugeja V tahaks väga teada, et kas väide, et “moslemid on kultuuriliselt kividega reetureid tapvad mõrvarid”, on nüüd SDE ametlik seisukoht?

Mida sellest arvab Sotsialistlik Internatsionaal? Euroopa Parlamendi sotside fraktsioon? See on NII põnev, et lehelugeja V on valmis seda lausa ise nende käest küsima…”

Kommentaarid