Lugeja kirjutab: “Internatsionaal” on Läänes uue hinguse saanud

Lugeja kirjutab,
©AFP/Scanpix
Euroopa Komisjoni endine president Jean-Claude Juncker osales Karl Marxi 200. sünniaastapäeva pidustustel Trieris.

Ilmselt mäletavad paljud, kuidas Euroopa Komisjoni endine president Jean-Claude Juncker osales Karl Marxi 200. sünniaastapäeva pidustustel Trieris, kuhu ühe verise ideoloogia rajaja kuju oli toodud Hiinast. Seda sündmust meenutades kirjutab Andres sotsiaalmeedias järgnevat.

“Mina käisin koolis 1970ndatel, mil koolis õpetati “Internatsionaali” kohustuslikult. Sellest ajast on meeles mõned katked, mis sobivad hästi tänast maailma iseloomustama.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Nüüd üles, needus keda rõhub, nälg, orjus ikkes hoiavad”  – need sõnad meenuvad, kui kuuled Liisa Pakosta üleskutseid soovõrdsusele, Greta Thunbergi omi kliimaneutraalsusele või eurokomisjoni üleskutseid migrante päästma. Kõik kutsuvad kuhugi barrikaadidele võitlema, nagu Pariisi kommunaarid või Talvepalee ründajad.

“Me vägivalla hävitame, uus, parem maailm on me püüd, maailm, kus võimul` ülendame, neid, keda orjus rõhub nüüd…”

Vägivald tahetakse hävitada, mis tähendab ikka vägivalda. Sama asi paistab praegu vihakõneseadustest, kus väidetavad “vihakõnelejad” (tavaliselt need, kes on liberalismi vastu), tahetakse lihtsalt elimineerida. Täitsa Tartu reformierakondlase moodi, kes rääkis, et sallija võib mittesallijaid vihata – miks mitte siis juba ka hävitada. Nagu Prantsuse revolutsioon giljotiini ja Oktoobrirevolutsioon täägiga. Ja “parem maailm” vuliseb vereojadega kohale.

“Võimul` ülendamine” toob meelde samasoolised, keda praegu “rõhub orjus” – aga liberaalid ülendavad nad võimule ja panevad kogunisti meeste-naiste suhtest ja perekonnast kõrgemale, nagu me juba ka Eestis näeme.

“Võim Internatsionaali, maailma uueks loob” – no see sobib multikultiglobalismile ikka väga hästi. Nii et Marxist Lenini ja Mao Zedongi kaudu Junckerini ja sealt edasi helgesse homsesse.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused