Lugeja kirjutab: karikas on täis – Delfi ja muu süvariigi meedia õhutavad riigis selget vaenu! 

Lugeja kirjutab,
- Updated
©Uued Uudised
Delfit loetakse palju, usaldatakse vähe. Pilt on illustratiivne.

Uued Uudised vahendavad ilustamata ühe maainimese ja taluniku arvamuse, mis tuli reedel pärast maaeluministri kojusaabumise näitamist uudistes.

“Vaatasin tänast lennujaamas toimunud Delfi provokaatorite rünnakut maaeluminister Mart Järviku vastu. Uskuge, need raisakotkastest inimesed on Eesti riigile ohtlikumad, kui olid pronksiöö aktivistid. Sellisel kujul meediavaen paneb laudast hangu haarama. Ja see pole mingi nali, vaid otsene reaktsioon, mida tahan nende käitumise taustaks öelda, eriti tänase lennujaama ülekande taustal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kus on president? Kus on kapo? Miks ei pidurdata nende raisakotkaste tegevust? Kas soovite riigis konflikte ja kodusõda? See võiks olla avalik küsimus süvariigi meediale.

Igatahes nüüd on asjad nii, et kutsun maamehi ja talunikke maaeluministri Mart Järviku kaitseks virtsavaatide ja sõnnikukärudega Delfi, Postimehe, Õhtulehe ja ERR peakorterite ette piketile. Kui meie riigi ja rahva esindajaid valatakse meedias igapäevaselt sitaga üle, viime neile sõnnikut ja solki juurde. Sest tundub, et sitapott hakkab neil tühjaks saama. Kust selline hüsteeria ja hais muidu, kui ilmselgest tagavara puudusest.”

Eesti talunik

2 commentsOn Lugeja kirjutab: karikas on täis – Delfi ja muu süvariigi meedia õhutavad riigis selget vaenu! 

  • Avatar
    Raivo Annus

    Kutsuda selles loos appi “presidenti”, kapot, või prokuratuuri on küll naiivsuse tipp.

  • Avatar

    Arvan samuti,et nii enam edasi jätkuda ei tohi, kui süvariik soovib kodusõda siis ta ka selle saab.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused