Lugeja kirjutab: karikas on täis – Delfi ja muu süvariigi meedia õhutavad riigis selget vaenu! 

Lugeja kirjutab,
- Updated
©UU

Uued Uudised vahendavad ilustamata ühe maainimese ja taluniku arvamuse, mis tuli reedel pärast maaeluministri kojusaabumise näitamist uudistes.

“Vaatasin tänast lennujaamas toimunud Delfi provokaatorite rünnakut maaeluminister Mart Järviku vastu. Uskuge, need raisakotkastest inimesed on Eesti riigile ohtlikumad, kui olid pronksiöö aktivistid. Sellisel kujul meediavaen paneb laudast hangu haarama. Ja see pole mingi nali, vaid otsene reaktsioon, mida tahan nende käitumise taustaks öelda, eriti tänase lennujaama ülekande taustal.

Kus on president? Kus on kapo? Miks ei pidurdata nende raisakotkaste tegevust? Kas soovite riigis konflikte ja kodusõda? See võiks olla avalik küsimus süvariigi meediale.

Igatahes nüüd on asjad nii, et kutsun maamehi ja talunikke maaeluministri Mart Järviku kaitseks virtsavaatide ja sõnnikukärudega Delfi, Postimehe, Õhtulehe ja ERR peakorterite ette piketile. Kui meie riigi ja rahva esindajaid valatakse meedias igapäevaselt sitaga üle, viime neile sõnnikut ja solki juurde. Sest tundub, et sitapott hakkab neil tühjaks saama. Kust selline hüsteeria ja hais muidu, kui ilmselgest tagavara puudusest.”

Eesti talunik

Kommentaarid

2 commentsOn Lugeja kirjutab: karikas on täis – Delfi ja muu süvariigi meedia õhutavad riigis selget vaenu! 

  • Avatar

    Kutsuda selles loos appi “presidenti”, kapot, või prokuratuuri on küll naiivsuse tipp.

  • Avatar

    Arvan samuti,et nii enam edasi jätkuda ei tohi, kui süvariik soovib kodusõda siis ta ka selle saab.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused