Lugeja kirjutab: “Rahva teenrid” on tegelikult Brüsseli isandate teenrid

Lugeja kirjutab,
©Uued Uudised
ERR-i lipp on kui tähtedeta EL-i lipp. Pilt on illustratiivne.

Kuulasin “Rahva Teenreid” Huko Aaspõllu, Sulev Vedleri ja Neeme Korvi esituses. Saatsin neile seepeale väikese kirja.

“Teie tänane etteaste deklareerib, et Eesti on juba rahvusvaheline paljurahvuseline ingliskeelne europrovints eesti lisandiga ja saab selleks aina kindlamalt – uusaegne edulugu. Samas räägib N. Korv hästi töötavast Eesti põhiseadusest? Mis mõttes? Tema lapsed on juba sisuliselt inglismeelsed ja -keelsed. Väga kena ja progressiivne?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Miks oli siis vaja 1988-91 laulvat revolutsiooni, mis veel Vabadussõda ja selle olemuslikku sisu mäletas ning rahvuse, keele ja rahvusriigi püsimise kõrgeimaks ideaaliks tõstis??

Teie 180 kraadi meelsusmoondumine on väga sügav ja olemuslik ning tegelikult ma ei saa aru, mida Te teete Eesti rahvusringhäälingus? Tegelikult saan aru küll. Ega sellel ringhäälingul, mis veel eestikeelne küll on, Eesti põhiseadusliku olemuse ja püsimisega midagi eriti pistmist ei ole.

Kogu asi näitab edukat neomarksistliku vasakprogressivismi võidukäiku – seekord, kui see pole enam venekeelne ja Moksvast juhitud, vaid ingliskeelne ning Soros-agenda ja Brüsseli juhitud. Nüüd on identiteedist loobumine meile uhkuseasi.

Martin Helmet Te tõsiselt ei võta, sest Teie tunnetuses on põhiseadusliku rahvusriigi saatus juba nagunii otsustatud kõrgelt aujärjelt, mida me täna kummardame. Teid hämmastab, et kõik seda kõrget uut aujärge siiski ei kummarda. Vaatame siis, kuidas europrovintsi Estonia saatus lõpliku allaandmise korras otsustatakse. Või ei otsustata, traagilised vastuvoolu ujujad ei upu.

Mis puutub Šveitsi, siis on ta sümbol suveräänsest stabiilsusest, kvaliteedist, edasipüüdlikkusest ja inimlikult kahe jalaga maa peal olekust, mida teatakse igas maailma nurgas.

Šveitsi konföderatsiooni ei ole kunstlikult loodud nelja rahva sinna kokku immigreerimisega, nad on seal ajalooliselt alati elanud. Šveits on muide nagu Eestigi väike piiririik ning on ajaloo vältel pidanud end ise maksma panema, mis lõppeks on ka õnnestunud. Kas Saksamaa, Prantsusmaa ja Itaalia suhtuvad temasse üleolevalt ja ajavad suhetes temaga laiavat poliitikat?

Eesti Vabariigi iseseisev ajalugu pole nii pikk, et me oleks suutnud võtta kindla joone suhetes suure Vene naabriga. Viimase 30 aasta jooksul on see alati olnud vaid üks kaart, millega eputatakse valimistel ja propagandaüritustel. Samas imporditakse hoolega Põhjamaade eeskuju matkimise vormis.

Täna jorutavad Reformierakond/sotsid eurokuulekust, euroväärtusi, eurotulevikku (meenutage Eino Baskinit a la „kunstisaal“ rõhuga viimasel silbil) ja koos euromalliga tümitavad suveräänseid Ungarit, Poolat jt. Just see on kõige kahetsusväärsem ja selgelt tingitud süvenevast identiteeditusest.”

Ülla Vähk

4 commentsOn Lugeja kirjutab: “Rahva teenrid” on tegelikult Brüsseli isandate teenrid

 • Avatar

  Tegelikult pole siukest sado-maso roosat ila juba ammu enam kuulnud, mis need sõltumatud ajakirjanikud läbi peavooluse väljastavad, keegi nendest ütles umbes, et idavirusse toodi venest madala haridustaseme ja mitte niiväga geenisuutlikke töölisi kaevandama, siis praegul tulevad ahvrikast siia õppima korraliku hariduse ja geenisuutlikud, hea boniteediga ahvriklased ja sellist jõledust ma saan pea igapäevaselt kuulda vikerraadios,ahjaa veel, täna siis tuli uudistes välja et usa oli tekitanud segadust, siis radarsihik oli inimliku eksimuse pärast valesti läinud ja kõmmutati ukraina lennuki pihta kaks raketti, kas need liberid on seal ikka mõistusel, noh auväärt inimesed ju aga iga tellimust libauudisele poleks vaja vastu võtta, täitsa sassis ikka

 • Avatar

  Inglise keel tuleb Eestist välja rookida, samuti vene keel ja kristlus.

 • Avatar

  Väga tore, et kirjutasite, pr. Ülla. Tahtsin ka neile “rahvateenritele“ paar krõbedat sõna öelda, aga nii ilusti ja paikapanevalt ei oleks ma osanudki.
  Miks ei ole aga nemad suvepuhkusele läinud? Samuti ei puhka suviti Sildam ja CO bande? Jaa, vaja ajusid pesta ning igati sorosglobaalmarksistlikku propagandat teha, väsimatult . Ei nemad magada saa ega suve nautida.

 • Avatar

  Tore et ikka kirjutate siin. Vahepeal tundus juba, et kõik on kuhugi ära kadunud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused