Lugeja: sotsiaalmeedias rahvuslastele kuklalaske lubanud Tarandi ilmumine miitingule oli ohutegur

Lugeja kirjutab,
©UU
Kõigil neil inimestel oli põhjust umbusaldada Kuklalasu-Tarandit!

Pärast sotside ja nende käilakuju Tarandi vägivallatsemist saavad Uued Uudised pidevalt omapoolseid arvamusi, mida katsume võimalusel vahendada.

Kristjan kirjutab järgmist: “Kuna Tarand oli varem Facebookis kirjutanud, et kui ta saaks relva, laseks rahvuslastele augu kuklasse, kas siis rahvuslastel ei võinud olla põhjendatud hirm, et kui Tarand miitingule ilmus, tuli ta ehk neid nüüd tapma? See on põhjendatud eeldus. Breiviku näide on ju olemas.

Ütleme, et keegi kirjutab, et laseks juute maha ja siis ilmub juutide kogunemisele. Keegi ei hakkaks sellise inimese ilmudes aplodeerima, pigem oldaks oma elude pärast mures.

Üldse on see Tarandi tagumiku patsutus esile kutsunud tüüpilise pahatahtliku ülereageerimise. Eriti kui meenutame, kuidas president kutsus andestama, kui sotside lemmik ja tänaseni rahastatud Ojasoo peksis jalgadega rasedat naist. Aga pärast lavastas EV100 etendust suure raha eest ja ükski könn ei köhinud. See on tõsine silmakirjalikkus!

Tuletan meelde ka, et Tarandi vend, kes seotud ERM-iga, õigustas Neitsi Maarja jalaga löömist. Nüüd Jumal karistas Tarandeid ja jalaga sai Tarand ise. Politsei reageeringust ei hakka rääkimagi. Nüüd võib igal pool mikri rabada ja sõnavabadust kasutada. Uus reaalsus missugune…”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused