Lugeja toetab: sellist ministrit Eestis vajabki, kes on võimeline juhtima ka oma allasutusi

Lugeja kirjutab,
- Updated
©UU
Mart Järvik

Mures Eestimaa inimene Enn Veesalu kirjutab Eesti meedia kaudu avaliku kirja peaminister Jüri Ratasele maaeluminister Mart Järviku toetuseks.

“Kahjuks tundub, et jultumus on saanud meie meedia normiks. Kui Kaja Kallas eksis mõttevääratustega peaminister Jüri Ratase suhtes, siis hakkasid koguni „omad“ valitsusjuhti togima. Kusjuures ei häbenetud avalikult isegi valuvõtteid jagada, mida kõike oleks saanud ära teha (teemaga venitamist, survestamist, jne), kui oleks ainult õigesti käitutud. Tekib küsimus, kas meie usaldusväärne meedia ongi nüüd selline, masohhistlik?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hiljuti tõusis kuri ja süüdistav sõrm meie maaeluministri vastu, nagu oleks ta ületanud justkui oma volituse piire, sekkudes allasutuste töösse. Armsad kaasmaalased, kutsuge mõistus koju, see on ennekuulmatu, et üks tippjuht ei tohi korraldada oma allasutuste tööd. Huvitav, mida ta siis üldse teha võib?

Olukorras, kus toidu võltsimine on muutumas tulusaks rahvusvaheliseks äriks, ongi teatud seltskonnale vaja ennast imetlevaid ja küündimatuid ametnikke. Kas meile oleks vaja sellist juhti?

Või siiski meest, kes alustas juba suvel õigest kohast, tirides päevavalgele petistest „eestimaise“ kauba müüjad. Kas ta tegi midagi valesti? Keegi pidi ju lõpuks ette näitama, kui seni polnud ükski „pädevatest“ sellega hakkama saanud.

Tegelikkuses on mõnes kohas asjad palju hullemini kreeni aetud, mis peaks meid pigem tooma reaalse mõttevahetuse tasandile, mitte üksteise ründamisele.

Seepärast austatud peaminister, valitsuse- ja riigikogu liikmed! Loodan kogu südamest, et teil jätkub riigimehelikkust ja mitte alluda teatraalsele meediahüsteeriale.

Pöördun teie poole palvega, et anda võimalus Mart Järvikul oma ametis jätkata. Julgen arvata, et ta ei peta talle usaldatud lootusi. Juhul, kui on juhtunudki mingi näpukas, siis inimlikkus mõttes võimalik see talle ka andestada, nagu tavaks teha on.

Kaldun arvama, et tekkinud eksimus antud ametis ei ole nii suur, et seda ei anna parandada, kui vaid tahetakse. Eks visaku kiviga esimesena see, kes pole elus eksinud.

Meil on palju räigemaid möödalaskmisi andestatud. Samas ei ole kellelgi saladus, et ta on tubli mees ja alustanud õigest otsast. Uue võimaluse saades, annab peale seda tavaliselt inimene ka endast parima. Minu arust rahvas sellist ministrit Eestis vajabki, kes on võimeline juhtima ka oma allasutusi.”

Austuse ja lugupidamisega

Enn Veesalu

One commentOn Lugeja toetab: sellist ministrit Eestis vajabki, kes on võimeline juhtima ka oma allasutusi

  • Avatar

    OLEN KUULDUST ŠOKEERITUD : hr Minister on ametikohalt vabastatud ?! Taevaisa on aeglane kuid õiglane , nii arvan ma olevat . Kümned miljonid Kallase läbi , rahapesud Ligi ministriks olemise ajal , sadamaafäärid , ” kilekottide ” afäärid : KUI NENDEGA IKKAGI ÜHELE POOLE EI SAA PRAEGUNE VALITSUS , SIIS KÜSIN MA, KES ÜLDSE SAAB???

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused