MULTIKULTI: Nad on juba kohal: Tallinn Ülemiste kvartal, sügis 2017

Eesti, Lugeja kirjutab,
- Updated
musulmanid Ülemistes

Murelikud lugejad pöördusid Uute Uudiste toimetuse poole ja saatsid ka üsnagi šokeerivat pildimaterjali selle kohta, mis toimub Tallinna moslemite kogukonnas, kes koguneb reedeti Ülemistel Keevise tänaval asuvas keskuses.

Nagu selgub, pole Tallinna moslemikogukonna näol enam kaugeltki tegu üksnes sõbralike ja tagasihoidlike nõukogude ajast pärit tatarlastest, tšetseenidest ja aseritest ning nende järeltulijatest moslemivendadega, vaid tooni annavad hoopis uustulnukad ja koguni mustanahalised moslemid, kes on just tuntud oma erilise agressiivsuse poolest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Valitsuse ja kartellierakondade kinnitustega, kes raiuvad kui ühest suust, et meil pole moslemeid, neegreid ja rohkelt kolmanda maailma massiimmigrante, see küll enam kokku ei lähe. Kas mõne aasta pärast muutume meiegi Soomeks või isegi Rootsiks? Kuidas suhtub valitus ja Tallinna volikogu Türgi pakkumisse ehitada Tallinnasse suurmošee? Kuidas suhtuda aina kasvavatesse moslemihulkadesse ja inimestesse, kes teevad näo nagu poleks midagi teisiti või hoopis aitavad asjale kaasa?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused