Lugeja tõdemus: tegelik elu on asendatud deklaratsioonidega elust ja tegelik armastus deklaratsioonidega armastusest

Arvamus,
- Updated
©UU
Rahvuskonservatiivid toetavad ainult üht sobivust.

Perekaitsja Ülla Vähk kirjutab nii enda kui ka internetikommentaatorite ütluste põhjal pikemalt ühest ideoloogilisest pealetungist.

“Tartu noorsootöö keskuse direktori Grete Sarap tõmbab ebaloomulikke paralleele: “Näiteks loodushariduse valdkonnas on viimasel ajal palju korraldatud arutelusid ja matku. Noorte huvi ka LGBT-teemade vastu on mõistetav.”

Looduse teema on LGBT niipalju, et igas bioloogilises populatsioonis on mutatsioonilised kõrvalekalded, mis reeglina evolutsiooniprotsessis ei kinnistu. Need kõrvalekalded on sõelumiseks – kui selline kõrvalekalle osutub populatsioonile eluliselt soodsaks, siis areneb sellest kinnistumine.

Nii et mis on LGBT kui mitte bioloogiline nähtus, mis ei ole mitte kusagil mitte üheski eluslooduse populatsioonis kinnistunud? Samasooline seks on looduse poolt välja praagitud kui eluvõimetu. Vastavalt on inimühiskondades juurdunud loomulik elu hoidmiseks vajalik moraal.

Selle totaalseks segipaiskamiseks teeb täna LGBT enam mitte bioloogilise nähtusena, vaid kõigile kohustusliku ideoloogiana mõjutustööd. Et täiskasvanute pealt jookseb see lihtsalt maha, siis on mõjutustegevuse sihtrühm nüüd lapsed ja välja arenemata psüühikaga noored.

Põhiline ja absoluutselt andestamatu kuritegelikkus siin on see, et lastel ei lasta enam VABALT täisealiseks kasvada. Üks äärmusideoloogia on saanud õiguse nende hinge kallale trügida ja seda moondada.

Kuidas ja miks on täna läänemaailmas LGBT tõstetud domineeriva tähtsusega ideoloogia staatusesse, mis on kõigile ühiskondadele ja riikidele kohustuslik? Obama asepresident Biden 2014. aastal: “Homoõiguste kaitsmine on tsiviliseeritud rahvaste defineerivaks tunnuseks ja riikidel, kus LGBT-õigusi ei edendata, tuleb ebainimlikkuse eest maksta kõrget hinda. Kõigil seksivatel (kooselu)paaridel on võrdne sotsiaalne õigus nautida abielu ja lapsi.”

Sellisena toimib LGBT ideoloogia kui neomarksistlik ühiskonna ja inimese jõuga muutmine väidetava maailmaajalooprogressi nimel. Iseloomulik marksistlikule õpetusele juhtiva revolutsioonilise väesalga õigustatud diktatuurist on ka LGBT ideoloogia absoluutse domineerimise kehtestamine igasuguses meedias ja kommunikatsioonis. Mitte mingeid sisulisi analüüse ega vastulauseid ei saa Eestis keegi esitada juba alates 2011. aastast (siis käis Eestis Obama inimõigusvolinik Th.O. Melia).

LGBT on võrreldav kommunismiga ja kommunismi pealesurumisega, halvem on ta seetõttu, et seekordne marksismi laine on suunatud otse elu olemuse ja inimese hinge vastu. Läänemaailm on täielikult taganenud kuulsa eurooplase Albert Schweitzeri printsiibist „aukartus elu ees“.

Samal ajal ei ole neid väga väheseid homosid, kes meil Eestis on ajaloos olnud, mitte keegi vaenanud, nagu see ongi normaalses populatsioonis. Aga täna on kõik pööratud ebanormaalseks mastaapses ideoloogilises pöörises. Kui meile ei jäeta võimalust taas ühiskonnana normaliseeruda ja pöörded maha võtta, siis väga väikese eesti rahva kõige tõenäolisem tulevik on hukkumine.

Vaadake praegust Soome allakäiku, kirik on hüljanud Kristuse õpetuse ja heisanud LGBT lipu kui ülimusliku, laste sünnitamine on dramaatiliselt vähenenud mis iganes põhjustel: kliimaneutraalse nimel ja oma soo hüljanud inimesed ei sünnitagi enam. Aga NB!! Selle kõige tegelik põhjus on armastuse lõpp, tegelik elu on asendatud deklaratsioonidega elust ja tegelik inimlik armastus on asendatud deklaratsioonidega armastusest.

Eile kinnitas võrdõigusvolinik Liisa Pakosta Pärnus, et kui LGBT vähemus soovib 13-16-aastasi kasvavaid lapsi LGBT-ideoloogiliselt n.ö. nõustama hakata, siis see mõjutustegevus on täiesti põhiseaduslik. Teda ega LGBTd ei kõiguta absoluutselt, et nende laste psüühika on välja arenemata ja hälbelise käitumise, sealhulgas soomuutmise, elu põhiotsustes neile kaela määrimine on suurim võimalik kuritegu laste vastu.

Neid ei kõiguta, et bioloogilises populatsioonis on seda hälvet kõige rohkem 1%, mis kõik ei realiseeru. Nad teatavad uskumatu jultumusega, et Tartus on 500-600 kooliõpilast nende kontingent (6-7% kõigist õpilastest) ja antagu see neile kätte… või muidu tahate põhiseadust muuta! Kummaline, aga Pakosta põhisüüdistus oligi:” Mis, kas te tahate põhiseadust muuta? Kuigi teatavasti tahab väidetavat “heteronormatiivset” põhiseadust muuta just LGBT.

Minu kindel arvamus on, et kui me NÜÜD, SIIN ja PRAEGU LGBT tiibu kärpima ei hakka, rahastust ei vähenda ja koolide uksi mõjutustegevuse ees ei sulge, siis saame surmalõksu. Me näeme, mis on juhtunud Soomega. LGBT kui agressiivne võõrideoloogia ei pea saama mitte valitsuse domineerivaks partneriks, nagu Tanel Kiik on öelnud, LGBT peab asetuma normaalsete tavaMTÜ positsioonile ühiskonnas.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused