Lumehelbekesed lubavad järjekordset “vastikust Eestist” minematuiskamist

Arvamus,
- Updated
Lumehelbekesed tuiskavad Eestist minema? Pilt on illustratiivne.

Teatud noorepoolset ja eluvõõrast ühiskonnakihti nimetatakse sageli lumehelbekesteks, sest nende peamine reageering probleemidele pole mitte võitlus, vaid põgenemine või isegi akendest väljaviskumine, mis aga enamasti vaid lubadusteks jäävadki.

Kui EKRE valitsusse pääses, siis lubasid kümned ja sajad eluvõõrakesed emigreeruda, sest nemad nii vastikus riigis elada ei tahtvat. Sõnakamad neist on endiselt siin ja jätkavad ussitamist. Kas enam kui saja tuhande Eestist lahkunu seas üldse ongi mõni meelsusemigrant? Peale Toomas Hendrik Ilvese muidugi, kes Eestit lausa vihkab.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meenub ka Trumpi võimuletulek USA-s, mil marksistlike ülikoolide bakakraadiga noored lubasid massiliselt akendest välja viskuda ja Hollywoodi näitlejad sama massiliselt Ameerika tolmu jalgadelt pühkida – aga vähemalt viimased peenutsesid kõik need neli Trumpi-aastat rahulikult Beverly Hillsis.

Nüüd ähvardab Eesti vihane valge vasakliberaalne seltskond (Abdul Turay määratlus) taas massilise emigreerumisega, olles Postimehe sõnutsi ka abordimeelseid lapsi endaga kaasa võtmas. Lubaduseks see ilmselt jääbki, sest siin ei ähvarda neid tegelikult miski, kaapigu endal kasvõi terve sisikond välja.

Geiaktivist Keio Soomelt pidavat meedia andmetel siit siiski lahkuma, aga temal on põhjuseks vist see, et kapist välja astudes ei sattunud ta kohe ühiskonna kõrgeimale pjedestaalile ehk siis ei hakatud talle ainult oode laulma, vaid ta pidi homoagenda propageerimise eest ka kriitikat kuulma.

Meie lumehelbekesi ei oota kuskil keegi, samuti ei anna keegi neile nii palju leheruumi oma hüsteerilisteks kiljatusteks kui Eesti peavoolumeedia. Ja Elu Marsi eest pole ka pääsu – USA-s näiteks on March for Life iga-aastane suurüritus, mis toob mõnel aastal Washingtoni kokku sadu tuhandeid abordivastaseid. Buenos Aireses protestiti möödunud nädalavahetusel aga seadusmuudatuste vastu, mis lihtsustaks aborditegemist.

Ja kuhu on lumehelbekestel minna? Viinis avas hiljuti üks islamist rahva pihta tule, Saksamaal sõideti kaubikuga kõnniteele, Prantsusmaal raiutakse ateistlike õpetajate päid ja sallivuskantsis Rootsis toimus politsei sõnul möödunud aastal 257 pommiplahvatust ja enam kui 300 tulistamist, mis tulenevad sisserändajate kuritegevusest. Eesti on selle kõrval rahuoaas, vähemalt esialgu pole siin habemikke pühasõdalasi, kellele naiivsed lumehelbekesed on hea sihtmärk.

Lumehelbekesed pidavat põgenema abordikeelu eest, mida keegi kehtestada ei kavatse ja mis on ainult üks luuludest lõputus valedeojas, mida kasutatakse EKRE vastu. Aga miks neil järsku need abordid nii tähtsad on?

Kogu see ärevile aetud seltskond on ju meestevihkajatest feministid, LGBT, need 39% mehe ja naise abielu vastu hääletajatest ja muu heterovastane seltskond – kellega ja millest te üldse rasedaks jääte, et aborte vajate? Selleks on ikka meest, naist ja heterosuhet vaja…

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused