Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Malle Pärn: Meil ei ole pagulaskriis, meil on terve mõistuse kriis

15.12.2015
Malle Pärn: Meil ei ole pagulaskriis, meil on terve mõistuse kriis

Mõelgem, millest on tingitud rahva jagunemine kahte vastandlikku gruppi.

Räägitakse pagulaste “pooldajatest” ja pagulaste “vastastest”.

See on muidugi demagoogiline jaotus, ilmselgelt selleks, et halvustada seda valitsusele ebamugavat või koguni ebameeldivat “vastaste” gruppi, mis pealegi on tunduvalt suurem kui positiivse imagoga ülekleebitud “pooldajate” grupp.

Jälle räägitakse erinevatest asjadest. Ikka tuleb meelde see elevandi kirjeldamise lugu. Rahvas nagu vaataks ja näeks tervet elevanti, aga liberaalid uurivad lonti ja kõrvu. Selge siis, et igasugu debatid on mõttetud, sest puutepunkti ei ole. Neid, kes räägivad, et elevant on palju suurem kui inimene, manitsetakse: ärge külvake hirmu!

Poliitikud räägivad vajadusest PAGULASI vastu võtta. KUS NEED PAGULASED ON? Näidake neid meile. Võib-olla siis ei ole meie rahvas enam nii vihane?

Miks meile uudistes ei näidata PAGULASI, kes meie abi vajavad? Miks näidatakse ainult neid, meist rikkamaid, hästiriietatud noori mehi, nutitelefonide ja internetiühendusega, kes Euroopa sotsiaalabile tormi jooksevad? Kes peksavad kaigastega ja pilluvad kividega piirivalvureid ja politseinikuid, kes ronivad läbi piiritõkete, kes loobivad laiali toitu ja veepudeleid, mida neile lahkelt kingitakse, kes agressiivselt NÕUAVAD paremaid elutingimusi ja jätavad endast maha tohutud prügimäed…

Miks ei kuulata murelike kodanike küsimusi, miks tehakse vastuseks alati juttu hoopis teisest asjast? Jah, ka meil on kahju inimestest, kes ei taha sõjakoldes elada. Aga: miks nad oma maa maha jätavad, sinna sõjakoldesse? Kas nad ei armasta oma maad? Mingi “ekspert” ütles Foorumis, et süürlased armastavad oma kodu ja kodumaad. Miks nad selle siis raskes olukorras kaabakatele loovutavad, argpükslikult minema jooksevad, ja oma perekonnad sinna maha jätavad? Kui neid “rahunõudjaid” nii palju on, ja nad nii agressiivsed on, siis MIKS nad ei võitle nendega, kes neile kodumaal elu vastumeelseks teevad? Mis neil viga on? Kas need, kes Euroopasse trügivad, põgenevad tegelikult mingi õiglase karistuse eest? On need põhjakihid, keda ka kodumaal vaja pole?

MIKS ükski liberaal meile seda ei selgita?

Kui Euroopas oli sõda, siis EVAKUEERITI sõjapiirkonnast naised ja lapsed, naabermaale, see oleks nagu loomulik, et mehed ikka lähevad oma kodumaa eest sõdima, ei mitte page kuskile teise maailma otsa?

See on hullumeelsus, et inimesi veetakse massidena kuskile kaugele ja võõrale maale. See on KÜÜDITAMINE. Isegi, kui nad ise sellest aru ei saa, sest neid ei ole haritud ega isesseisvalt mõtlema õpetatud.

Selle küüditamise pooldajad räägivad “pagulaste” integreerimisest. Keegi küsis, kas moslemit saab muuta kristlaseks. Ei ole vaja muuta moslemit kristlaseks. Iga inimene peab elama omal maal. Moslemid peavad elama seal, kus ei peeta veidraks nende kommet avalikus kohas, sõjaväelises rivis, käsu peale imaami laulu saatel teatud kindlat asendit võtta. Kui nad ise seda ei tea, siis tuleb seda neile öelda. Haritud rahvas peab selle kirja panema oma põhiseadusse. Inimene, kes hoiab oma kodu, peab olema omal maal eelistatud seisundis. Sest ainult temalt on võimalik oodata lojaalsust sellele maale, ainult tema armastab seda maad, sest see on tema isamaa ja see on tema rahvas. 

Meil ei ole pagulaskriis, meil on terve mõistuse kriis.