Malle Pärn: Rahvas ei ela poliitkorrektses udus

Arvamus,
- Updated

Siseminister näitas end Foorumis üsna halvast küljest. Äärepealt oleks riigikogu liikmele kallale läinud. EKRE olevat süüdi selles, et rahvas ei taha osaleda inimkaubanduses? Täpselt nagu homoseaduse pealesurumise ajal süüdistati SAPTK-i selles, et ta olla rahva üles ässitanud või koguni ära lõhestanud. Sellega, et tal jätkus “häbematust” avalikult ametliku propaganda survele vastu hakata.

Miks need liberaalid on nii halvas arvamuses oma rahvast, kes neile ometi kuulekalt nii kõrget palka maksab, ja kelle teenrid nad peaksid olema? Kullakesed, meie rahvas on üsna arukas, oskab ise näha ja mõista, mis maailmas toimub. Oskab ISE oma hinnanguid kujundada ja sõnalahingutes endale sobivat poolt valida.

Saage ometi aru, mitte kõik inimesed ei ela poliitkorrektses udus, enamik vaatab ja näeb ja mõistab maailma sellisena, nagu ta on, ja ütleb, mida tegelikult mõtleb, mitte seda, mida kästakse! Inimesed ühinevad teatud mõttekaasluse alusel gruppidesse, see on loomulik eluprotsess, mõtlevad inimesed tunnevad huvi meie oleviku ja tuleviku vastu ning arutavad meie ühiseid probleeme. Proovige seda mõista. Või vähemalt uskuda, kui ei mõista. Keegi ei ässita neid. Rahvas ei ole nii loll, et alluks mingile ässitamisele, ka ei saa teda jaotada teie demagoogiliste siltide alla.

Valitsus on jälle maha mänginud võimaluse näidata, et Eesti on siiski veel iseseisev riik. Sellepärast öeldakse nüüd, et niikuinii nad tulevad, et mõelgem parem, mida peaks tegema, et neid meie hulka sulandada…

Mõelgem siis: kõigepealt tutvustage neid meile. Kohe, kui nad tulevad, pange nad kaamerate ette, las nad tutvustavad ennast, ükshaaval, ütlevad, kes nad on, miks nad tulid, mida nad teha oskavad ja tahavad, kuidas nad suhtuvad kohalikesse, kes neile oma uksed lahti on teinud. Mida nad kavatsevad teha vastutasuks selle eest, et me neile varjupaiga anname. Säilitage need videod. Jälgige, kas nad käituvad vastavalt sellele, mida nad rääkisid.

Ärgu nad üldse esialgu liikugu ilma oma “tugiisikuta”, ja see isik olgu vastutav oma “pagulase” käitumise eest, ja tutvustagu talle igal sammul meie reegleid. Kui nad astuvad nendest reeglitest üle, siis saatke nad kohe välja, tagasi kodumaale.

Reeglid tuleb meil endil teha, mitte Euroopast üle võtta. Me niikuinii ei suuda neile pakkuda neid mugavusi, mida pakuvad rikkad riigid. Meie oleme vaesed. Nii vaesed, nagu on meie kõige vaesem vaene. Keti tugevuse määrab selle nõrgim lüli. Neil ei tohi olla mingeid eelistusi meie vaeste ja kodututega võrreldes! Nad peavad ISE ehitama endale kodud, ja ISE ennast üleval pidama. Iga vargus või vägivald olgu otsekohe karistatud ja avalikustatud!

Jah, me oleme umbusklikud. Jah, me kardame, et siin hakkab toimuma seesama, mis toimub mujal Euroopas. Kui me seda ei kardaks, siis me oleksime lollid.

Selle umbusu põhjuseks ei ole mingi rahvuslik ega isiklik HÄLVE meie psühholoogias ega ajus, selle on sünnitanud need uudised, mida meile näidatakse ja räägitakse meedias ja internetis. Need on ju faktid, kullakesed, need ei ole väljamõeldised. Need Euroopasse sissetungijad, need Euroopas märatsevad vandaalid on süüdi selles, et meie rahva suhutmine mustadesse ja moslemitesse on nii negatiivseks läinud. Saage ometi aru, kuulake ometi inimesi, kes on mures oma laste turvalisuse pärast! Ka meie kohalikud ja sõbralikud neegrid, palun mõtelge sellele, enne kui hakkate meid rassismis süüdistama, või kurtma, et keegi on teie peale viltu vaadanud. Püüdke meist aru saada! Siis olete meie hulgas teretulnud. Mitte kohalikud ei pea integreeruma immigrantidega, vaid immigrandid kohalikega! See olgu esimene reegel. Meie siin ei pea muutma oma elu, nemad peavad meie eluga kohanema! Kui ei meeldi, mingu ära. Meie pole neid siia palunud.

Teiseks rahva rahulolematuse põhjuseks on see, et meie valitsus meile aina valetab. Kui me ei saa enam usaldada neid, kes peaksid meie riiki ja rahvast kaitsma ja hoidma, siis on loomulik, et rahvas läheb rahutuks. Me tunneme, et keegi peale meie endi ei tee meie heaks mitte midagi. Valitsus on rahva omapead jätnud, Toompea ja Kadriorg mõnitavad ja sõimavad rahvast. See on otsene reetmine.

Kui teil pole vastuseid, siis küsige ometi rahva käest! Kutsuge rahvas appi, kui Brüssel on teid vastu seina surunud! Te ISE peaksite korraldama meil praegu meeleavaldusi, mitte neid maha materdama! Kas meil on vaja uut laulvat revolutsiooni? Ja uut, seekord juba Euroopa ketti?

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused