Marju Lauristinile: kui EKRE tõi Eestisse islamistliku poliitkultuuri, siis Lauristinid tõid küüditamised ja punakatku!

Arvamus,
- Updated
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
See sein sai teoks tänu juunikommunistidele, kelle punasotsidest järeltulijad võtavad endale õiguse rahvuslust mõnitada!

Eestis räägitakse vihaseks muutunud ühiskonnast – ja vihast ei saagi hoiduda, kui meedias pillub räiget punapropagandat juunikommunistide järeltulija Marju Lauristin.

Juba Lääne Elu intervjuu pealkiri “Marju Lauristin: EKRE tõi Eestisse islamistliku poliitkultuuri” on pannud ühe kommentaatori ütlema: “Marju Lauristini vanemad tõid Eestisse punakatku, mõrvad, küüditamised ja 50 aastat okupatsiooni!” Öeldakse küll, et lapsed ei vastuta vanemate eest, kuid Lauristin jätkab ju täie rauaga esivanemate hukatuspoliitikat!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuigi huvitav on see, kuidas punasots Lauristin poliitkorrektsusest loobunud on ja islamit sarjab (EKRE tõi tema sõnutsi tapmisähvarduste ja vägivalla heaks kiitmisega Eesti poliitikasse islamistliku kultuuri) – tema mõttekaaslased Briti Leiboristlikust parteist oleks Suurbritannias selliste ütluste peale algatanud islamofoobia-süüdistuste laine.

Edasi järgneb juba tuttav juunikommunistide valetamine: “Ränderaamistik ütleb, et tuleb arvestada ka nende riikide kultuuriga, kuhu inimesed rändavad. Raamistik ei too negatiivses tähenduses midagi uut. Ränderaamistik annab kindluse, et riikide vahel on kindlad reeglid, et ei kehtiks tugevama õigus.”

Lauristini puhul ongi eriti räige see, et valetab ajakirjanduse taustaga inimene, kes õpetab ka teisi valetama. Kogu Euroopa praktika näitab, et Euroopa riikide kultuuriga sisserändajad ei arvesta ja kohalikud vasakliberaalsed valitsused toetavad seda – needsamad, kes rändepakti heaks kiitsid.

Kas Lauristin pole kuulnud Oulu massivägistamistest, mida võtsid ette Lähis-Ida päritolu mehed, kellesugused ütlesid Helsingis lausa kohtusaalis, et vägistamine ongi nende kultuuri osa! Ja selliseid inimesid kaitseb Soome valitsus, kes ei luba kurjategijate päritolust meedias kirjutada. Kõik need on viimaste nädalate tendentsid ja lubavad oletada, mis saab juhtuma “mittesiduva” rändepakti elluviimise järel!

“EKRE kahjustas Eesti riiki, kui tõmbas rändepakti oma poliitilise kampaania ree ette, oma hirmutamise vankri ette,” ütleb Lauristin. Millisest hirmutamisest on jutt? Proua Marju Lauristin, teie isa ja ema, Johannes ja Olga Lauristini aetud poliitika tõi Eestisse sadu tuhandeid võõraid, hävitas Narva linna, ehitas Lasnamäe ja muutis Ida-Virumaa Väike-Venemaaks. Teie esivanemate hirmuteod on eestlastel silme ees ja te julgete rändepakti kritiseerijaid süüdistada?

“Ma näen, et EKRE üritustele tulevad madala kultuuritasemega inimesed. Jalgadega löömist ja vägivalda on Eesti poliitilises kultuuris alati välditud,” kirjutab poliitkomissar Lauristin. Jah, üks selline madal mats sattus sinna tõesti ja selleks oli Indrek Tarand. Juunikommunistide omapäraks ongi kahjuks vere valamine võõraste kätega (seda tehti ka 21. juunil 1940) – sotside ladvik kavandas nüüdki provokatsiooni, Tarand viis läbi ja järgmise sammuna nägi kogu härrasotside ladvik seda, et nad saavad arveid klaarida Stalini moodi, riikliku repressiooniaparaadi abiga.

“Küll ka EKRE-l tuleb tõehetk, Euroopas on see juba olnud. Võib juhtuda nii, nagu juhtus Timo Soiniga Soomes,” väidab Lauristin. Ei, proua komissar, seda ei tule, EKRE pole nii reeturlik, nagu SDE, kes on olnud mõnegi Eesti valitsuse kukutamise taga, löönud ühele partnerile noa selga, et uuega valitsust luua. Sotsid on ju revolutsiooni lapsed, too aga pidavat oma lapsi sööma – sotsidega kaasnevad alati fiaskod sünnitusosakonda sulgemisest aktsiisirahade ärakinkimiseni. Tänu sotslauristinidele on ka Laulva Revolutsiooni eesmärk, suveräänse rahvusriigi loomine ja iseotsustamisõigus, nüüdseks olematuks hääbumas.

“Kui Reformierakond teeb EKREga valitsuse, Mart Helme peab ise minema välisministrina ÜROsse – ta ei saa seal ju räuskama hakata nagu Nigel Farage. Mart Helme on suursaadik olnud, ta teab, kuidas diplomaat peab käituma,” arvab Lauristin. Räuskama ei hakka Mart Helme kohe kindlasti, kuid orjalikult ette antud nootide järgi laulma samuti mitte. Mart Helme välisministriks olles poleks rändepakt ÜRO-s Eestilt heakskiitu saanudki!

“Tudengid on mulle rääkinud, et ei tahagi enam laulda, et eestlane olen ja eestlaseks jään, sest sellele on tulnud vastik maitse juurde. See on kahetsusväärne, mida EKRE on saavutanud.” Tõepoolest, proua Lauristin, teie poolt ajupestud marksistlikud tudengid ei tahagi eestimeelseid laule laulda, sest teie ise olete neile Internatsionaali armsaks teinud.

“Meid on imetletud ja armastatud, meie laulupeod on populaarsed, kus lehvitame lippudega. Me oleme kogu aeg olnud positiivse loova rahvusluse eeskuju. Nüüd lörtsitakse see meie eest ära, tehakse ühe erakonna poliitilise võimu saavutamise vahend,” väidab Lauristin. Eesti rahvuse tulevikust ongi järele jäänud laulupeod lehvivate lippudega, sest nende varjus on maapiirkonnad inimestest tühjaks jooksnud, ja ainult see üks erakond näebki veel vajadust maailmale demonstreeritava eestluse võltsõitsengu asemel Eesti eestlastele tagasi anda.

“Vaadake, millega me oleme hakkama saanud 30 aastaga! Oma riigi üles ehitamine, demokraatia, mis kasutab inimeste tarkust, e-riik. Silmapaistvalt kõrgel tasemel kultuur, muusika ja teater, sama NO teater, mida Helme tahab mutta trampida. See kõik näitab loovat rahvust.”

Vaadake, proua Lauristin, viimaseid andmeid, mille kohaselt tänavu vaesuseprotsent mullusega võrreldes kasvas! Vaadake seda riiki, mille seadusandlikus kogus on 90% seadusandlusest tehtud eurodirektiivide järgi. Vaadake oma demokraatiat, mis võimaldab teil Lääne Elus viiendikku Eesti rahvast esindavat erakonda mustata!

Vaadake seda kultuuri, mille ülimaks väljenduseks on jalaga löödav Neitsi Maarja ja pissiv naine. Ja teie NO teatrit ei tampinud mutta mitte Helme, vaid naisepeksjate käe all olematut kultuuri viljelev asutus sulges ise oma uksed! Ning loov rahvas töötab suuresti Soomes!

Eesti peavoolumeedia kohta räägitakse halbu sõnu – aga sealt ei saagi midagi head tulla, kui ajakirjandustudengeid õpetab juunikommunistide järeltulija, neomarksist ja globalist Marju Lauristin, kes valetab ja mustab TASS-i moodi ja seda Goebbelsi järjekindlusega!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused